• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
Míšo ahojky buďte opatrní.

Jani, jasně jakou chceš medaily. bramborouvou, salámovou, čokoládovou, zlatou? :slight_smile:
10. únor 2009 v 08:32  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak vam musim rict jake zas udelal pokroky...!!!
sam si stoupne pomoci zbrdlin v posteli a kouka na sebe do zrcadla a je stastny, ze ma kamose tak mu neco vypravi, ale kdyz si chce sednout tak sam dolu nevi a zacne rvat jak sirena (vola me ) abych mu sla pomoct.
nedavno se mi vyskrabal na salonovej stul v obyvaku, cornul ovladac sedl si a zapnul si televizi a koukal a cekal az se objevi obrazky!!!
je to zvire!!! :slight_smile:
10. únor 2009 v 08:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Jé "...říkalY hydry" jsem chtěla napsat, jsem trubka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. únor 2009 v 08:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Čokoláááááádovou mňam mňam :grinning: :grinning: :grinning:
Teda Míšo, to je nějakej šikulín, ne? Co se týče ovladačky, tak malej nám do ní nablil tak, že celý den nešla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. únor 2009 v 08:35  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak za necely dva tydny se uz opet chystam a zacinam mit hruzu z toho letu!!! doufam ze honzik bude hodny jako pri navratu domu.
Segra je porad doma, anca v teploucku ale doktorka rikala ze to vidi uz jen tak na tyden takze je dost sanci ze ji k porodu nestihnu!!! :unamused:
10. únor 2009 v 08:36  • Odpověz  • To se mi líbí
z toho si nic nedelej me zase nablil do telefonu :grinning:
Jani musime zaridit nejaky sraz a dame panaka!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. únor 2009 v 08:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Míšo to je pěkné.
Třeba si to anča rozmyslí a počká na tetičku. :slight_smile:
10. únor 2009 v 08:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani takže čokoládová jen pro tebe, ale vyhrál ti ji Honzík. :grinning: MIchálek právě vaří oběd. Má hrnců a všeho vyndáno to bude úplná oslava. :slight_smile:
10. únor 2009 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
male pozvani na misi obed bych si nenechala ujit!!! :grinning:
a Jani jak ti papa honzik?? uz je to lepsi?
10. únor 2009 v 08:58  • Odpověz  • To se mi líbí
tak M9šo přijeď. hele a neček nic moc zlopuhavého měl to rozkládané a nandané v hrncích raz dva a už montuje vodní mlínek a u toho sleduje pohádku. :slight_smile:
ale pozor kakali jsme do nočníku a ráno čůráme. hurá, máma není takový lenoch. :slight_smile:
10. únor 2009 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
ten taky pekne sikovnej a uz chodi??
10. únor 2009 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
jen za ruce. ale to je čmrkot a on chce jen chodit. dokonce včera ťapal venku a za jednu to zvládá,a le vidím to tak na měs. klid. kldině až na duben. a´t mám trochu klidu potom mi už asi uteče. :slight_smile:
10. únor 2009 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí
no na to se taky netesim
ja ho taky postavila a on dela i kroky, ale jeste to po me moc nezada, je strasne srandovni on totiz zveda tak moc vysoko kolena, ale docela mu to jde.
hlavne si porad stoupa a to u nej musim porad byt pac obcas to hodi do zadu. je oblozenej polstarema, ale asi mu poridim helmu!! :grinning:
10. únor 2009 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí
kam vsichni najednou zmizeli??
10. únor 2009 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
uda porad spi a ja mam v hlave jednu vec!!!
kdyby jste holky vedeli jak moc se mi nechce do prace, uz se to blizi a 27.3. nastupuji!!! :frowning2: :cry:
10. únor 2009 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Míšo nééééééééééé, fuj práce. já sice ráda pracuji,ale doma s prdelínek je to super. :slight_smile:
10. únor 2009 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí
no jo ale ja nemam na vyber!! 6mesicu a basta premyslela jsem o tom, ze bych zacala jen na pul uvazku ale stejne je to na prd :frowning2:
10. únor 2009 v 09:33  • Odpověz  • To se mi líbí
to je blbé, ale stejně se nadá nic dělat. No ono to je jako dkyž musím potom u nás do práce akorát jdeme malinko později. :slight_smile: neboj to zvládneš. Honzíka si budeš více užívat ve volných chvilkách. jen aby jsi se malinko vyspala.
10. únor 2009 v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí
doufam, hlavne tim ze pracuji pres noc koncim ve 4h rano
10. únor 2009 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
to bude právě nepříjemné viď. :slight_smile: a o víkendu také? nebo máš nějaké služby?
10. únor 2009 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí
o vikendu taky. mame to rozdeleny na sluzby a mam kazdych 5 tydnu volny vikend. Je to blby...
10. únor 2009 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
dneska to nejak natah, jeste porad spi... :slight_smile:
10. únor 2009 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Byla jsem, holčiny, v lékárně. Jo a malej papá krásně, dnes se mu chystám dát zeleninovou polévku s krůtím masem, tak jsem zvědavá. Včera mi zpapal docela dost mrkvičky s brokoličkou, míchám to různě, no a pak snědl o to méně mlíčka :wink:
10. únor 2009 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda Míšo, to ti teda nezávidím, fuj práce, raději si neberu ani lžičku do ruky, to víš je to semínko od lopaty :grinning: :grinning: :grinning:
10. únor 2009 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj vy jste ukecanky, zase mi to dalo vás dočíst.
Naše noc zase nic moc už nevím co s ní snad to jsou ty zuby a brzo vylezou.
Paolin tak to mlíčko nechce třeba taky proto že ho trápí zuby Amy tak moc nejí.
Jani Honzík je teda raní ptáče ale zase spí v noci tak alespoň tak.
Marti tak tvůj Mišák už to asi pochopil že v noci se spí to je šikula a ta joga tu bude super.
10. únor 2009 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Míšo ten let ti nezávidím vůbec nevím jak by to Amy snášela. ALe vy to zvládnete. A určitě stihnete i příchod malé.
10. únor 2009 v 10:03  • Odpověz  • To se mi líbí
kamčo přála bych, aby ti amálka začla také lépe spát. hned se lépe doma sxistuje. :slight_smile:
jo na jogu se těším.
dnes vaříme zeleninovou polévku kapustovou. jsem zvědavá. inspirace z netu. Míša se na už třepe. :slight_smile:
10. únor 2009 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
uz se mi vzbudil pupinek, tedy spis sla jsem ho vzbudit spal nejak dlouho a ja mela srach jestli se mu neco nestalo treba jako ze si stoupnul a spad dozadu a uhodil se do hlavy.
ale vse je v poho a uz mi tu asistuje u psani.
zoubky asi taky brzy polezou uz mame hrbolaty a natekly dasne :wink:
10. únor 2009 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
pro honzika varim v tom babycooku znate to? micham mu vselijakou zelenu s masem a jak mu to jede!!!!
jak jste na tom vy se zubama jani?jinak co se tyce spani honzik je naprosty andilek.porad to samy ve 20h v posteli spi az do 6h a potom jit a od 7h do postele az tak do 9h ale dnes to bylo do 10h
10. únor 2009 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to bude zubatec co poskakuje u postýlky. :slight_smile:
10. únor 2009 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek