Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

dite1
10. únor 2009

a jde se zehlit
tak zatim pa

martinka79
10. únor 2009

ty jo ty žehlíš s honzíkem tak to by ten náš shodil žehličku i prkono a prádlo veškeré roztahal. 🙂 ocucal.
Já dala chrupat prdelínka teď ani do polívky nevydržel, ale to nevadí dá si až se probudí.vařím si kávu a potom půjdu asi možná žehlit.... 😖 kdepka půjdu si číst. večer to u vínka vyžehlím. 😀

dite1
10. únor 2009

honzik je v poho, hraje si na koberecku obcas se drape po gauci, ale stiham 😀

kamca.mazda
10. únor 2009

Taky musím žehlit ale dělám to jako Marťa večer když děti spí.
Míšo ty máš teda vzorňáka.

martinka79
10. únor 2009

to tedy ano Míšo můj nezmar tedy zvládne vše. hrát si a současně klidně otevře skříňky a vytáhá tatinovi ponožky a Nikolce věci či v kopelně pere prádlo. 🙂 🙂 je to šikulín jeným způsobem.
Jé kávička je tohová, papání mám v sobě. a teď dovařuji polévku. dnes to mám obráceně nejprve druhé potom první. 🙂

dite1
10. únor 2009

ja stihla mu dat i najist a ted se jde na nocnik
ja vecer jsem rada ze mam chvilku s MP na telku , veceri a tak. Delam vse s honzikem kdyz MP neni doma, aby jsme se pak uzili

anta
10. únor 2009

Míšo, zoubky máme stále dva dole a mám dojem, že se mu klubou jedničky nahoře, má děsně nateklé dásně 😉 . Dnes mám MM doma, tak jsem na PC minimálně, to víte, musím vařit 😀 a tak se na mě, holčinky, nezlobte, že jsem zde o trochu méně, jo a moc nedrbejte, kdo to má porád číst 😀 😀 😀

martinka79
10. únor 2009

my se užíváme i u žehlení, popíjíme sledujeme tv a Mm aspoň pomáhá. 😀 😀 jinak mám vše hotovo behem dopledne.ale žehlení je moc velký risk nebezpečí to ne. a taky mám u toho ráda klid. 🙂 my sjem po obědě a relaxujeme spolu.

anta
10. únor 2009

Tak Honýšek je vzhůru a dal si zeleninkovou polívčičku s telecím masíčkem a papal jak o závod, jupíííí, musím ho moc pochválit, ačkoli to mlíčko po takovém papání si ujít rozhodně nenechá. Nevím, jak ho od toho mlíčka pořádně odnaučit 😉

martinka79
10. únor 2009

my s Michálkem pečeme mufiny s oves.vločkami. náš experiment potom písnu jaké jsou. 😀 JAni my to chápeme jen s MM užívej

many
10. únor 2009

ahoj holky 🙂 nějak teď nestíhám,tak snad bude brzo víc času a mrknu za váma 😉
Paolin napiš pak jak budeš mít čas Ladíčkovi míry v 8.měsících 74 cm a 9.90 kg 😀 😀 😀 díky

e.k.t
autor
10. únor 2009

jůůů to je chlapák 😉

joli je na hmotnost asi 80% 😀 😀

a na délku jí chybí asi 5-6 cm 😅

anta
10. únor 2009

Tak to teda čumím, Many, ten tvůj kluk je ale velikáááánský, obávám se, že vás bez problémů doženeme, ale to si budu asi muset někde obstarat nosiče 😀 😀 😀

many
10. únor 2009

ahoj Evi 🙂 no má být pokom 😀 já byla jako malá oproti němu macan ale přitom váhově stejně 😀

many
10. únor 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀

many
10. únor 2009

holky musím mizet,tak snad brzo tady,pa pa

anta
10. únor 2009

Moc krásnej Ládínek, fakt 😉

paolin
10. únor 2009

holky, nestíhám, nestačím, nesnídám, nesvačím 😀 ale na vás si vždy čas udělám 😉 zrovna sedím u nouťasu a upravuju foto svatebních šatů. vypadá to, že kromě půjčování budeme i prodávat 🙂 je to v ČR novinka, tak jsem zvědavá.

kamca.mazda
10. únor 2009

Paol a nemáš nějaké fotky šatiček??
Many Ládík je teda kus to my máme taky o dost méně. 😅

martinka79
10. únor 2009

Kamča by se vdávala jé to by bylo fajn.

jo holky ty mufiny super. hrnek ovs.vloček, přidáme půl čoko na vaření a vše rozsekejte v mixéru. dejte hl.mouku či špaldovou ajinou celozrnou. asi 200g 1vejce, 8lžic oleje, prášek do p.+vanilcukr, 120g krup.cukru. 250g jogurtu

Jinak Michálek spala si 40min venku no fakt odpočinek jen jsem si udělala svačinu už volal. 😒
many ty máš ale chlapáka.

Pavli to bude fajn prodávat šaty. 🙂

paolin
10. únor 2009

Kamčo, mám a moc. zatím zpracovávám. můžu něco dát do albika, copak by sis představovala 😉

paolin
10. únor 2009

tak jsem dvoje přidala do albika. víc se mi jich tam nevlezlo. 😉

kamca.mazda
10. únor 2009

Paol já jenom pro zajímavost kdybych se znovu vdávala tak už asi ne v bílých ale jen tak v normáních věcech někde na dvorku.ALe mrknu na to.

Jdu žehlit.

e.k.t
autor
10. únor 2009

no pěkné, hned bych si to střihla znovu 😀

kamca.mazda
10. únor 2009

šaty jsou krásný hned bych do nich šla znovu a do obou 😀
už jsem vyžehlila a za tu dobu byla Amy dvakrát vzhůru to zase bude noc 🙄
krásnou vám všem dobrou

many
10. únor 2009

dobrou noc holky 🙂
Kamčo a nepůsobí na vás taky úplněk 😉 ☹ u nás jo
jinak spaní se lepší,už víc jak týden v noci nekojím,propudí se jen jednou,dostane dudla a chrní dál,ale třeba u nás a neééé v postýlce ☹

many
10. únor 2009

večer nakojím a dám ho do postýlky a chrní v ní,ale jak se v noci probudí,tak řve jak pavián a sedi nebo leze nebo si stoupne a prostě nechce spát,tak si ho musím vždycky vzít k sobě,dám mu dudla a je hned tuhej a pak ho třeba přenesu do postýlky a nebo si ho už nechám u sebe 😒

many
10. únor 2009

tak mizím chrupkat,tak ať vám dětičky krásně spinkají a vy taky 😉 dobrou

martinka79
11. únor 2009

holky krásné ráno. my dnes spali do 6:45hod tedy jen prdelín já musela s Nikolkou ji vypravit, ale ona už se děla měla udělanou snídani a povídala si. 😀 sama s sebou.

Jinak jsme včera museli koupit nový koberec neb nám ho pes malinko poníčil vinou tchýně, to bude mít holka drahý. tak si dovedete představit vystěhopvat obývák a vyndat koberec a zase nastěhovat. místo žehlení jsme se srala s uklízením, ale mám to tu jak v klícce. jen ty okna ne. ale záclony čekají na vyprání a navonění. okna udělám v poledne.
Co dnes vaříte? Inspiraci honem.

Many u nás bez kojení super noci, úplněk nepůsobí teda tento. jinak to bylo znát. Občas spí také u nás úplně stejné scénky jako Ládíček. vyčůránci naši malí. ale za pár let tam budou mít jinou babu tak šup si to užít dokud nás chcou. 😀

martinka79
11. únor 2009

maminy vstávat a hurá do práce, práce šlechtí a ač jsme krásné tak můžeme být ještě víc. a´t ty čaordějnice na soc. puknou závistí jak jsem ty matky na MD úžasné. za málo peněz neodolatelné. 🙂