• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
a jde se zehlit
tak zatim pa
10. únor 2009 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
ty jo ty žehlíš s honzíkem tak to by ten náš shodil žehličku i prkono a prádlo veškeré roztahal. :slight_smile: ocucal.
Já dala chrupat prdelínka teď ani do polívky nevydržel, ale to nevadí dá si až se probudí.vařím si kávu a potom půjdu asi možná žehlit.... :confounded: kdepka půjdu si číst. večer to u vínka vyžehlím. :grinning:
10. únor 2009 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
honzik je v poho, hraje si na koberecku obcas se drape po gauci, ale stiham :grinning:
10. únor 2009 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky musím žehlit ale dělám to jako Marťa večer když děti spí.
Míšo ty máš teda vzorňáka.
10. únor 2009 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
to tedy ano Míšo můj nezmar tedy zvládne vše. hrát si a současně klidně otevře skříňky a vytáhá tatinovi ponožky a Nikolce věci či v kopelně pere prádlo. :slight_smile: :slight_smile: je to šikulín jeným způsobem.
Jé kávička je tohová, papání mám v sobě. a teď dovařuji polévku. dnes to mám obráceně nejprve druhé potom první. :slight_smile:
10. únor 2009 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
ja stihla mu dat i najist a ted se jde na nocnik
ja vecer jsem rada ze mam chvilku s MP na telku , veceri a tak. Delam vse s honzikem kdyz MP neni doma, aby jsme se pak uzili
10. únor 2009 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Míšo, zoubky máme stále dva dole a mám dojem, že se mu klubou jedničky nahoře, má děsně nateklé dásně :wink: . Dnes mám MM doma, tak jsem na PC minimálně, to víte, musím vařit :grinning: a tak se na mě, holčinky, nezlobte, že jsem zde o trochu méně, jo a moc nedrbejte, kdo to má porád číst :grinning: :grinning: :grinning:
10. únor 2009 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
my se užíváme i u žehlení, popíjíme sledujeme tv a Mm aspoň pomáhá. :grinning: :grinning: jinak mám vše hotovo behem dopledne.ale žehlení je moc velký risk nebezpečí to ne. a taky mám u toho ráda klid. :slight_smile: my sjem po obědě a relaxujeme spolu.
10. únor 2009 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak Honýšek je vzhůru a dal si zeleninkovou polívčičku s telecím masíčkem a papal jak o závod, jupíííí, musím ho moc pochválit, ačkoli to mlíčko po takovém papání si ujít rozhodně nenechá. Nevím, jak ho od toho mlíčka pořádně odnaučit :wink:
10. únor 2009 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí
my s Michálkem pečeme mufiny s oves.vločkami. náš experiment potom písnu jaké jsou. :grinning: JAni my to chápeme jen s MM užívej
10. únor 2009 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: nějak teď nestíhám,tak snad bude brzo víc času a mrknu za váma :wink:
Paolin napiš pak jak budeš mít čas Ladíčkovi míry v 8.měsících 74 cm a 9.90 kg :grinning: :grinning: :grinning: díky
10. únor 2009 ve 14:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jůůů to je chlapák :wink:

joli je na hmotnost asi 80% :grinning: :grinning:

a na délku jí chybí asi 5-6 cm :sweat_smile:
10. únor 2009 ve 14:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to teda čumím, Many, ten tvůj kluk je ale velikáááánský, obávám se, že vás bez problémů doženeme, ale to si budu asi muset někde obstarat nosiče :grinning: :grinning: :grinning:
10. únor 2009 ve 14:29  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj Evi :slight_smile: no má být pokom :grinning: já byla jako malá oproti němu macan ale přitom váhově stejně :grinning:
10. únor 2009 ve 14:29  • Odpověz  • To se mi líbí
10. únor 2009 ve 14:30  • Odpověz  • To se mi líbí
holky musím mizet,tak snad brzo tady,pa pa
10. únor 2009 ve 14:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Moc krásnej Ládínek, fakt :wink:
10. únor 2009 ve 14:49  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, nestíhám, nestačím, nesnídám, nesvačím :grinning: ale na vás si vždy čas udělám :wink: zrovna sedím u nouťasu a upravuju foto svatebních šatů. vypadá to, že kromě půjčování budeme i prodávat :slight_smile: je to v ČR novinka, tak jsem zvědavá.
10. únor 2009 v 15:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Paol a nemáš nějaké fotky šatiček??
Many Ládík je teda kus to my máme taky o dost méně. :sweat_smile:
10. únor 2009 v 16:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Kamča by se vdávala jé to by bylo fajn.

jo holky ty mufiny super. hrnek ovs.vloček, přidáme půl čoko na vaření a vše rozsekejte v mixéru. dejte hl.mouku či špaldovou ajinou celozrnou. asi 200g 1vejce, 8lžic oleje, prášek do p.+vanilcukr, 120g krup.cukru. 250g jogurtu

Jinak Michálek spala si 40min venku no fakt odpočinek jen jsem si udělala svačinu už volal. :unamused:
many ty máš ale chlapáka.

Pavli to bude fajn prodávat šaty. :slight_smile:
10. únor 2009 v 17:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Kamčo, mám a moc. zatím zpracovávám. můžu něco dát do albika, copak by sis představovala :wink:
10. únor 2009 v 17:29  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem dvoje přidala do albika. víc se mi jich tam nevlezlo. :wink:
10. únor 2009 v 18:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Paol já jenom pro zajímavost kdybych se znovu vdávala tak už asi ne v bílých ale jen tak v normáních věcech někde na dvorku.ALe mrknu na to.

Jdu žehlit.
10. únor 2009 v 19:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no pěkné, hned bych si to střihla znovu :grinning:
10. únor 2009 v 19:35  • Odpověz  • To se mi líbí
šaty jsou krásný hned bych do nich šla znovu a do obou :grinning:
už jsem vyžehlila a za tu dobu byla Amy dvakrát vzhůru to zase bude noc :rolling_eyes:
krásnou vám všem dobrou
10. únor 2009 ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí
dobrou noc holky :slight_smile:
Kamčo a nepůsobí na vás taky úplněk :wink: :frowning2: u nás jo
jinak spaní se lepší,už víc jak týden v noci nekojím,propudí se jen jednou,dostane dudla a chrní dál,ale třeba u nás a neééé v postýlce :frowning2:
10. únor 2009 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
večer nakojím a dám ho do postýlky a chrní v ní,ale jak se v noci probudí,tak řve jak pavián a sedi nebo leze nebo si stoupne a prostě nechce spát,tak si ho musím vždycky vzít k sobě,dám mu dudla a je hned tuhej a pak ho třeba přenesu do postýlky a nebo si ho už nechám u sebe :unamused:
10. únor 2009 ve 21:40  • Odpověz  • To se mi líbí
tak mizím chrupkat,tak ať vám dětičky krásně spinkají a vy taky :wink: dobrou
10. únor 2009 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí
holky krásné ráno. my dnes spali do 6:45hod tedy jen prdelín já musela s Nikolkou ji vypravit, ale ona už se děla měla udělanou snídani a povídala si. :grinning: sama s sebou.

Jinak jsme včera museli koupit nový koberec neb nám ho pes malinko poníčil vinou tchýně, to bude mít holka drahý. tak si dovedete představit vystěhopvat obývák a vyndat koberec a zase nastěhovat. místo žehlení jsme se srala s uklízením, ale mám to tu jak v klícce. jen ty okna ne. ale záclony čekají na vyprání a navonění. okna udělám v poledne.
Co dnes vaříte? Inspiraci honem.

Many u nás bez kojení super noci, úplněk nepůsobí teda tento. jinak to bylo znát. Občas spí také u nás úplně stejné scénky jako Ládíček. vyčůránci naši malí. ale za pár let tam budou mít jinou babu tak šup si to užít dokud nás chcou. :grinning:
11. únor 2009 v 07:19  • Odpověz  • To se mi líbí
maminy vstávat a hurá do práce, práce šlechtí a ač jsme krásné tak můžeme být ještě víc. a´t ty čaordějnice na soc. puknou závistí jak jsem ty matky na MD úžasné. za málo peněz neodolatelné. :slight_smile:
11. únor 2009 v 07:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek