• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
autor
pavli to bych se bála že nějaké slupl :sweat_smile:
15. únor 2009 v 11:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Pavli super úklid to znám.
Jé mamina mě také lákala na vysočinu jelikož je tam hromada sněhu. :slight_smile: nikam jsem nejela nějak se mi nechtělo.
15. únor 2009 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak holčinky, Honýšek se umí přetáčet z bříška na záda, je to takové srandovní, nejdřív udělá hají a pak šup na zádíčka, ale ne vždy to tak udělá, podle toho, jak se mu chce :slight_smile: :wink:
15. únor 2009 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí
to je legrace hurá.
15. únor 2009 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
za chvilku útěk matce z dohledu a hra na schovávanou
15. únor 2009 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak hru na schovávanou už taky hrajeme, teda hlavně Joli :sweat_smile:
15. únor 2009 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
no a je super. :slight_smile:
15. únor 2009 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí
holky normálně se mi nějak pokazila pleť. nemůžu se namazat kréme ani nivevou a ni krímem , kerý normálně používám. naskáčou mi okamžitě fleky po obličeji a začali se mid ělta uhry. myslíte, že mi kosmwtička pomůže? mám hodně problémovou pleť suchou. :slight_smile:
15. únor 2009 ve 13:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Marti určitě, minimálně má k dispozici i přírodní přípravky a může je vyzkoušet, aniž bys zaplatila drahý krém a byl ti k nicu :wink:
15. únor 2009 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
no těch už doma je. :frowning2: hele úplně děsné přemýšlím o dermatologii. :slight_smile: zda mi tam neporadili no jsme pěkně na sraná a znechucená. kdos e má na mě koukat. :grinning: :cry:
15. únor 2009 ve 13:50  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsme udala dítě i psa. hurá a nemusím se svým ksichtem vylézat ven
kamarádky s Nikolkou si vzali prdelína ven a psa také
:grinning:
15. únor 2009 ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Marti a dětská kosmetika ti nevyhovuje? já na ní skončila taky, jinak po všem červenám :sweat_smile:
15. únor 2009 ve 14:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
No Marti, to je fajn, Joli je v postýlce a čte si jahoda jablko mlíko balon a tak a je ticho, a Martin s dětma vyrazili zpět tak za hodinu tu budou, a Bětka s Filipem a Ondrou asi za chvíli vyrazí od Filipových rodičů tak počítám asi za půl hodiny tady :wink:
15. únor 2009 ve 14:19  • Odpověz  • To se mi líbí
je bětka přijede a jak jí je. to máš doma stále plno, tobě by se dům vyplatil, viď. sakra sakra co s tím uděláme. asi nějaký postavíme. dělání dělání dáme ruce k dílu a bude to hotový.
15. únor 2009 ve 14:20  • Odpověz  • To se mi líbí
jakou myslíš dětskou kosmetiku? :slight_smile:
15. únor 2009 ve 14:20  • Odpověz  • To se mi líbí
mám pocit, že mě pomlůže strhnout ksicht a nalepit asi z prdelky nový. :grinning:
15. únor 2009 ve 14:21  • Odpověz  • To se mi líbí
užij si návštěvu
15. únor 2009 ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
No já když potřebuju provlhčit tak mi nevadí ten buebchen, nebo nivea baby, jinak červený a pálí a svědí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2009 ve 14:33  • Odpověz  • To se mi líbí
ani obyč indulonu nemám
15. únor 2009 ve 14:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, teď jsem na vážkách, zda si nechat MM doma na OČR nebo má jít zítra do práce. Ta antibiotika mám do pátku příštího týdne. U mě je tomu tak, že jsem v pohodě v pohodě a najednou mě začne bolet hlava, takhle už mě pobolívá hlava již od čtvrtka a přepadne mě to kdykoli a jsem děsně unavená a musím si lehnout a odpočívat. Ani sama nevím, jestli jsem schopná se o Honzíka celý den postarat :confounded: Honýs si na manžu tak zvykl, že už mu ani nechybím, hmmmm zvláštní :sweat_smile:
15. únor 2009 ve 14:49  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
mám tu návštěvu tak se loučím :grinning:
15. únor 2009 v 15:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani tak ať si to veme OČR. :slight_smile: aspoň na dva dny
15. únor 2009 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí
15. únor 2009 v 17:00  • Odpověz  • To se mi líbí
ta je vážně kouzelná
15. únor 2009 v 17:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Domluvili jsme se, že tak to uděláme. :wink:
15. únor 2009 v 17:39  • Odpověz  • To se mi líbí
no vidíš. :slight_smile:
15. únor 2009 v 17:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky jaky jste meli den?My celkem fajn-rano jsme vyrazili k nasim-dali jsme si tam obed chvili jsme si tam pohrali a pak hura prochazkou domu!Ted uz Vanula spi a ja jdu do vany!jak ja se tesim! :grinning:
Jani jasne udelejte to tak!Ty si odpocines a TM si vlastne taky odpocine-od prace :grinning:
15. únor 2009 v 19:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Mončo tak to bylo prima. U nás pohodově též. :slight_smile: už se těším dnes na kutě neustále choím po 22hod a déle jendou za čas brzy spát neuškodí.
15. únor 2009 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Marto presne tak!Ja sla spat vcera brzo!a bylo to fakt bezva!Dneska jsem byla uplne v pohode!Hezky vyspinkana! :wink:
holky nemate nejaky odkaz na dobry leporela?chtela bych Vanuli koupit!
15. únor 2009 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek