• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
jé já nakoupila přes bazoš. jelikož jsme super knížky někam založila či darovala po Nikolce tak už jsme koupila okoukané.

hele já miluji svojtkovi knihy :slight_smile:
15. únor 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je Míšova nejoblíbenější už ji i orstíkem ovládá
http://www.sevt.cz/produkt/co-delame-ve-skolce-12270805/
a ta před tím také
15. únor 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti diky uz jsem nejaky objednala! :grinning: jsem maniak! :grinning: nakupuji dopredu-uz na narozeniny a to nejen Vanesce! :wink:
15. únor 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee vsechny jsou pekny!ani jsem nevedela ktery vybrat! :wink:
15. únor 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky ovšem já koupila sadu knih od jedné paní za 150kč. Michálek je zničí a jak je s Nikolkou a se mnou stále čte.
a nové dostane potom aspoň budu mít furt co vytahovat

tak se měj prima v moci já jdu chupkat
15. únor 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dobrou noc!Ja se jdu taky natahnout ale zatim k telce!
15. únor 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobré ráno, tak Joli dala budíček v 5 ale prý už spát ne ne :sweat_smile: :angry:

nakonec vstala i omladina :grinning: :grinning:

snídá se a jen co trošku oteplí půjdeme s kočárkem, k obědu si vybrali koprovku tak to bude super :wink:
16. únor 2009 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak to bude fajn, no u nás tedy chumelí a fučí takže ven jen odpoledne a to z nutnosti. :grinning:
oběd bude rychlý tak to je fajn. užívejte den
16. únor 2009 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, holčiny, jsem zase tady. Moc tu nebývám, ale zatím je pro mě lepší, když ještě ležím :wink:
16. únor 2009 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani nadárek tk nemoc se nechce vzdát. hurá na ně lehnout krásnou knihu a potom hned zavřít očka. :slight_smile:
16. únor 2009 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
snad tě to během toho to týdne přejde a bude lépe. :wink:
16. únor 2009 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé nechce se vzdát, každý den mě čape bolest hlavy a MM si teď jel k mé dr. pro OČR, i kdyby mi nic nebylo, tak si aspoň pořádně odpočinu, myslím, že si to taky zasloužím, no ne? :wink:
16. únor 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně že jo. :slight_smile:
16. únor 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko!
Jani super! odpočinek si zasloužíš! vlastně si teď můžeš nemoc uživat, viď? :wink: :wink:
Evi, a jak to u vás probíhá? dá se to zvládnlut?
Marti, na odkazy kouknu. knížek není nikdy dost :slight_smile:

u nás taky sněží. Víťa mí karneval a Adam rýmu. tak ven nesmí. Víťa plakal, že nepřijdu do školky. tak holt rýma, nerýma...do školky jít zkusím.
16. únor 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně do školky se musí, za co jde Vítek.
No já nakoupila přes mimibzar balík knížek nezničené a jako nové. super cena a my máme co číst. jen stále přemýšlím kde mám ty své knihy. :frowning2:
16. únor 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, jak dopadl zápas? :slight_smile:
16. únor 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vítek jde za berušku. tedy za berušáka :sweat_smile: jen černý tričko, punčocháče, červené botičky, tykadla a krovky. taky má červené korálky. prý se mo libí, tak prima :wink:

zápas byl fajn. sice jsme prohrály, ale dobře si zahrály. hrály jsme s Jihlavou-je první v tabulce. takový mladý holčiny to byly. jako juniorky hrají ligu. tak jsme si říkaly-s jejich výškou, v jejich věku a s intenzivním tréninkem bysme my hrály extraligu :wink: :grinning: no, hlavně, že se pohneme, ne? :grinning:
v sobotu máme jet do Humpolce a je to na celý den. mezi námi hrají chlapy. tak přemýšlím, zda nechat Mirka samotného s klukama a udělat si volný den. naposledy jsem v Humpolci hrála, když jsem čekala Víťu.
16. únor 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé Pavli doporučuji jeď, zasloužíš si to. to bude prima. zívidímti, že děláš takto sport. Já nic. nemám nikoho k sobě kdo by se se mnou hejbal.
beruška dobrý nápad. vyfoť a dej mi inspiraci. :slight_smile:
16. únor 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak zatím pohodička, opravdu :wink:
16. únor 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky!!
jejda vy jste toho ale naklabosili pres vikend!! tak mi jsme nakonec na ty hory jeli, bylo tam super pocasi a hooodne snehu!! krasne jsme si zalyzovali, ale ted me boli cela Misa!!!
Jani koukej se kuryrovat at manza hlida a ja se brzy prijedu podivat. taky se stala jedna slutna udalost, 14.2.mi umrela prababicka coz byla praprababicka Honzika. Na druhou stranu uz mela na to vek a neumrela nemoci, ale starim, cekali jsme to kazdym dnem..... Dozila se svyho prvniho prapravnoucka a to je krasny. :dizzy_face:

Pichnu vam sem nejake fotomontaze co jsem udelala s prckem tak jestli chcete poslete fotky malych a taky vam nejake udelam, je to moc krasne
16. únor 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo těšíme na fotky a vyřiď Míše ať nebolí, že se rozhejbe :grinning: jinak je to smutné, ale životní běh. holky tzen náš kouk chce pořád něco žrát. :unamused:
16. únor 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo super fotky fakt úžasné. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile:
16. únor 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
hotovo uz jsou tam vsechny!!!!

jak jsem rekla ja babicka odesla a ancanca prijde!!!!

ty mas stesti marti pac ten muj zas nechce jist, ale jen mleko. vcera odpoledne nejed vecer taky ne a dneska rano mi vypil jsen 150ml..... asi ho zlobi dasne :unamused:
16. únor 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nevite nekdo jestli muzu dat zmrznout brokolici????
16. únor 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ji dávám i květák :slight_smile: no a mě za chvilku prdelín sežere. :slight_smile: jen jsem přestala kojit tak budu muset začít dávat UM ale nechce se mi moc nevím zda mohu třeba sojové mléko dávat. musím se zeptat v poradně zítra.
16. únor 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky co dnes vaříte? :slight_smile:
16. únor 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
on mi taky ji i kvetak, ale jen jsem chtela vedet jestli brokolici muzu dat do mrazaku.
dneska budeme mit k obidku hovezi burginon je to na cervenym vine, moc dobry!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. únor 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek