• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
autor
ahojky tak já jen na chvíli na skok, s řti dětmi je něějak míň času na pc, ale zase je to fajn zpestření, po 15 jdeme na druhou procházku :wink: na poštu a tak :sweat_smile:
17. únor 2009 ve 14:21  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj,ahoj :slight_smile: tak já opět uložila synáčka a můžu šmejdit :grinning: :grinning: :grinning: ale už se fakt těším ven na procházku,je tam náádherně :slight_smile: taky vyrážíme Evi po 15.00 po svačince :slight_smile:
17. únor 2009 ve 14:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no na prochajdu jdeme bez té 15ti leté, ta je prý na procházce po netu :grinning:
17. únor 2009 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí
jsme doma holky no cestování děs běs fujky s kočárem se blbě jelo hodně bylo namrzlo a nebo sněhovo. ale zvládla jsem vše.
Míšák má 9,4kg a 80cm. :slight_smile: velkou pochvalu máme za páteř a kloubky je prý šikovný pohyblivý, no atlet. :slight_smile:
:slight_smile:
17. únor 2009 v 16:16  • Odpověz  • To se mi líbí
jen pesana máme moc nemocného. :slight_smile:
17. únor 2009 v 16:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti, teda to je ale kusanec ten Mišák, gratuluji nejen k mírám, ale i k pochvale, supeeer. :slight_smile:
Badík je nemocný pořád s tím trávením? :wink:
17. únor 2009 v 16:26  • Odpověz  • To se mi líbí
ne asi ta epilepsie. nehne se a když dojde ven tak po chvilce lehne. :slight_smile:
17. únor 2009 v 16:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Aha, tak to jsem nějak nezaznamenala, chudáček malej, to je mi líto :frowning2:
17. únor 2009 v 16:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Honýš teď kouká na Kouzelnou školku :grinning: Vyloženě sedí a čučí na telku :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2009 v 16:36  • Odpověz  • To se mi líbí
tak náš u ní mele a hraje si a jinak na ni kouká. :slight_smile:
17. únor 2009 v 16:48  • Odpověz  • To se mi líbí
docela pohodový podvečer. děti si hrají a koukají na pohádku a já tak nějak dělám Nic moc :grinning:
Pavli ty jsi pracantka, to já nějak néééééééé. jo holky u nás se od příštího roku bude otevírat před -školka jedna moje kamarádka s druhou. dobrý co, asi tam prdelínka dám :grinning: :grinning: :grinning:
jinak daně jsem nadepsala a podepsala čekám na výpis za rok příjmu a bude daňové na podání.
17. únor 2009 v 17:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi, to se nenudíš, viď? ale musí to být fajn s tolika dětmi :slight_smile:
Marti, to je super nápad od kamošek! jasně, šupni tam Mišáka. bude určitě rád, že je s dětmi.
já jsem měla tento rok mateřskou na Adamka, tak taky podávám daňové přiznání. ke všemu mě "zaměstnal" Mirek v práci. vychází mu to líp daňově, když svůj plat rozepíše na dva lidičky. a mně to jde do důchodu, tak fajn :wink: říkala mu účetní, že kdyby dělal kontrolora na finančáku, tak by přestala účtovat. prý by prokoukl všechny finty, co firmy dělají :grinning:

Adámek už se uspává, Víťa jde za chvíli. tak jdu pracovat. mám k tomu dobré vínko :wink:

dobrou všem!
17. únor 2009 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
tak dobrou Pavli, já jdu žehlit. prdelínek už dávno spí. Nikolka šla před chvilkou. :slight_smile:
17. únor 2009 v 19:39  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ránko!
my jsme dnes ranní ptáčátka. Adámek děsivě kašle. spíš chrchle, jak starej zedník. koupím mu Stodal a kdyžtak v pátek k Mudr. to je takový na houbelec. stejně mu nedá nic jiného, než sirup na kašel :unamused:

momentálně cupuje taolaťák. zvíře jedno :grinning:
18. únor 2009 v 05:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ranko, tak náš Honýš vstal zadkem napřed, ve čtvrt na pět mě vzbudil děsnej řev, no nechtěl už hajat v postýlce, to bylo evidentní, protože jsem přišla do pokoje a on tam ležel, táta stál nad ním a malej řval :grinning: :grinning: , tak jsem ho pohladila a nepomohlo to :sweat_smile: . Jenže on se chce nosit pomooooooooooooooooooc :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2009 v 05:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné ráno, vidím, že se nám všem dnes daří. v kladně se nosínkuje v brně se cupuje a a v Chrášťanech se autem brázdí po nábytku a všem co přijde pod ruku. :grinning:
Pavli vás to stále trápí, na hcvilku to přejde a za chvilku mámete zase něco. :frowning2:
Jani honýsek jen ověřuje, zda tam jsi pro něj. :slight_smile:
18. únor 2009 v 06:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to určitě jsem, neboť při tom jeho řevu se opravdu spát nedá ani se čtyřmi špunty v uchu :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2009 v 07:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dobré ránko, naše Joli má z postýlky tělocvičnu, no je to paráda, Martinové a hoky ještš chrní v obýváku a já se zbytkem sledujeme Joli too je dívadlooooo :grinning:
18. únor 2009 v 07:24  • Odpověz  • To se mi líbí
krásné ráno evi to je super ráno. :slight_smile: Michal hrabíkuje u niklky sponky a botičky na barbie
18. únor 2009 v 07:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to se chce Mišák asi někam vystrojit na bál, ne? :grinning: :grinning: :grinning:
Ahoj Evi, vy máte pohodu. Ti moji chlapi vstali oba prdelí napřed, jé to je ale sranda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2009 v 07:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani zavři je někde. :grinning: kdose má na naprčení chlapy koukat. :grinning:
No asi jo už zase jezdí s autem takže možná jel na rande. jestli on fakt není travestita :grinning:
18. únor 2009 v 07:36  • Odpověz  • To se mi líbí
To jsi mi připomněla vtip: "Milá Sally, je mi 14 a rostou mi prsa, co mám dělat?" Sally: "Napiš, jestli jsi kluk nebo holka" :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2009 v 07:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani tak až nám bude 14tak ti písnu zda nám rostou prsa :grinning:
18. únor 2009 v 07:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jo, ale musíš napsat, komu těch 14 let je, abych v tom neměla hokej :grinning: :grinning: :grinning:
Honýs spinká, hurááááááááááááá :wink: Taky se vám stává, že vám dítě se špatnou náladou vstane?
18. únor 2009 v 07:44  • Odpověz  • To se mi líbí
to si piš, vstane prdelí napřed a už je to v pytli. nebo , že bych mu ten pytel dala vždy přes hlavu? :grinning: to někdy zkusím.
18. únor 2009 v 07:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani, u nás je to skoro u všech chlapů :grinning: nee, Ada dle doby spánku, Vítek kňučí po každém denním spaní. včera vstal zadečkem hore Adam odpolko. spinkal jen půl hoďky a to byla hodina řevu a nošení. rozebral se až příchodem táty.
Marti, to je ale zvědavý chlapeček :grinning:
Evi, to je Jolanka středem pozornosti, viď? babulka jedna :slight_smile:
18. únor 2009 v 07:50  • Odpověz  • To se mi líbí
jestli ta jolanka nebude hééérčka :grinning: no Pavli někdy to má i Míšas je protivka ajak je doma tatin dojde ke změně.

holky co snídají vaše ratolesti? my sníme k snídani jogurtík a kldině půlklu rohlíku se sýrem. :wink:
18. únor 2009 v 07:54  • Odpověz  • To se mi líbí
když nemá jogurtík tak jí celý chléb. :slight_smile:
Marti, u nás je to trochu blbý v tom, že když malej vstane prdkou napřed, tak tím naštve ani ne tak mě jako spíš tátu, ten nadává a je to ještě horší a já si připadám jak u blbých na dvorku. Takový paradox je v tom, že dítě řve, táta nadává, máma se směje až se za břicho popadá :grinning: :grinning: :grinning: A proč se směje? No protože táta malýho z ruky nedá a nedáááá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Hele, tak u vás jedině dát tátovi roubíka a usmívat se dál. :grinning:
18. únor 2009 v 07:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek