• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
holky přije´dte někdo na návštěvu! :sunglasses: mám chuť návštěvovat a pochovat si vaše drobky.
18. únor 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se u toho smíchu musím krotit, aby mě táta neslyšel, to zalezu někam do komory a směju se nahlas, bo bych stejně vybouchla a já nechci tátu naštvat ještě víc, když je tak obětavej :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Janino ty jsi potvora. chudák ttáta on sice hudruje jako krocan,a le snaží se a ty se mu chceš smát. tobě pytel na hlavu. :grinning:
18. únor 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Když já za to nemůžu, mně ti to najednou přepadne a musí to ze mě veeeeeeeeeen :grinning: :grinning:
Marti a co teda děláš, když ti dítě vyleze z postýlky "naruby"? :wink:
18. únor 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
nic pochováma ajdu si s ním hrát nebo jíst a nějak ho zabavíma akdyž a ani to nepomůže tak se chováme a navzájem a tulíme a za chvilku je pohoda. někdy si i hajnem. :slight_smile:
18. únor 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak takhle na něj, aha, on byl Honýš ráno nějakej moc tulivej, ačkoli, co je u dítěte moc, že? :wink: Mně to tulíkování dělá moc dobře :slight_smile:
18. únor 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš a než si ho užiješ tak třeba nebude chtít. :slight_smile:
18. únor 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, zjistili jsme s manžou, že když si s malým hrajeme, tak se k nám už točí zády :wink:
18. únor 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako, že si encjce s vámi hrát :grinning:
18. únor 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
nechce
18. únor 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi nechce :grinning: :grinning: No ale teď se probudil a normálně on spí na břišku a jak se probudí, tak šup sám jde do sedu :slight_smile:
18. únor 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano holky!
Jani Honzik je teda sikulka!
Ja jsem ted dala Vanulu do postylky ale nevidim to moc dobre! :frowning2: Ach jo! :frowning2:
18. únor 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
super klučina ti dělá radost vlastně Vám. jen si chrupe nějak málo přes den viď. :confounded: ale v noci spí krásně a to je fajn.
18. únor 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak héééérečka už to teda je, zase se jí omylem podařilo sednout, ale jen jak dělala v postýlce hlouposti, v obýváku se doplazila ke kanapi a zkoušela se ho chytnout a přitáhnout, ale plovoučka klouže :sweat_smile:
18. únor 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak do sedu zatím leda omylem, zatím krámuje z koše hračky a je spokojená :grinning:
18. únor 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi i tak je šikulka. miluje pozornost tu má tak se předvádí. Já vařím Michálek churpe. dělám žampiony brambory na cibulce, Mišákovi kapustu a potom chi na večer nějaký salát. zelí, křen a nevím co ještě musím se někde na netu kouknout.
18. únor 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hraju Honýšovi na foukací harmoniku a on si k tomu normálně do rytmu hejbe nožákama, to je srandovní. Jé, on čeká až zase začnu hrááááát :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš super kluk a pohodový den. :slight_smile:
18. únor 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naštěstí už se z té nálady probral, teď jsme hodili bobana a je nejspokojenější na světě :slight_smile: Já už se bála, že bude protivnej celej den, tak snad neeeee :wink:
18. únor 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
to bude fajn. Mně prdelínek spí. Mám uvařeno dám si polévku a kouknu na noviny. :slight_smile:
Jani to je jen jen lepší s Honzíkem. To budou krásné usměvavé dny plné radovánek. MM máš doma až do pátku?
18. únor 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Míšáček dnes moc dlouho nespal už se vyčůral a jdeme papat. :slight_smile:
18. únor 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak Joli se nabaštila a teď je v ložnici v postýlce a plazoleze dokolečka :grinning:
18. únor 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme též oba po obědě. já se nadlábla jako v neděli. do postele ho asi nedostanu. :frowning2: jetšě káva vafle se šlehačkou
18. únor 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Marti, pošli mi ty vafle doporučeně :grinning: :grinning: :grinning: Dnes jsem vařila jen polévku, jsem nějaká unavená, jsem taky od 4,16 hodin vzhůru, je to záhul :sweat_smile: . Tak tak, MM mám doma přímo do neděle a pak ho vyhodím do práce :grinning: :grinning:
18. únor 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no Joli teď leží napříč a nohy nahoru zapřené o šprušle
18. únor 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, Joli je taky pěknej divoch :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a neejvíc mi vadí ten chcíplý foťák a z mobilu to je nijaké :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2409769&vReferer=

do konce alba, tak nějak to tu v minulých dnech vypadalo, ale bohužel umřel foťák tak jen mobilem a nekvalita tomu odpovídá
18. únor 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takhle to máme ty hračky úplně stejně. Včera jsem malýmu koupila dřevěné kostky, já je stavím jako věž a Honýs tu věž s potěšením shazuje :grinning:
18. únor 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás se teď konečně chrní. musela jsem chlapečky krapet spacifikovat, páč dělali oba kraviny :grinning: byli jak klubko hadů :grinning:
jdu si dát kafe a juknout na netík.
18. únor 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek