Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
17. únor 2009

ahojky tak já jen na chvíli na skok, s řti dětmi je něějak míň času na pc, ale zase je to fajn zpestření, po 15 jdeme na druhou procházku 😉 na poštu a tak 😅

many
17. únor 2009

ahoj,ahoj 🙂 tak já opět uložila synáčka a můžu šmejdit 😀 😀 😀 ale už se fakt těším ven na procházku,je tam náádherně 🙂 taky vyrážíme Evi po 15.00 po svačince 🙂

e.k.t
autor
17. únor 2009

no na prochajdu jdeme bez té 15ti leté, ta je prý na procházce po netu 😀

martinka79
17. únor 2009

jsme doma holky no cestování děs běs fujky s kočárem se blbě jelo hodně bylo namrzlo a nebo sněhovo. ale zvládla jsem vše.
Míšák má 9,4kg a 80cm. 🙂 velkou pochvalu máme za páteř a kloubky je prý šikovný pohyblivý, no atlet. 🙂
🙂

martinka79
17. únor 2009

jen pesana máme moc nemocného. 🙂

anta
17. únor 2009

Marti, teda to je ale kusanec ten Mišák, gratuluji nejen k mírám, ale i k pochvale, supeeer. 🙂
Badík je nemocný pořád s tím trávením? 😉

martinka79
17. únor 2009

ne asi ta epilepsie. nehne se a když dojde ven tak po chvilce lehne. 🙂

anta
17. únor 2009

Aha, tak to jsem nějak nezaznamenala, chudáček malej, to je mi líto ☹

anta
17. únor 2009

Honýš teď kouká na Kouzelnou školku 😀 Vyloženě sedí a čučí na telku 😀 😀 😀

martinka79
17. únor 2009

tak náš u ní mele a hraje si a jinak na ni kouká. 🙂

martinka79
17. únor 2009

docela pohodový podvečer. děti si hrají a koukají na pohádku a já tak nějak dělám Nic moc 😀
Pavli ty jsi pracantka, to já nějak néééééééé. jo holky u nás se od příštího roku bude otevírat před -školka jedna moje kamarádka s druhou. dobrý co, asi tam prdelínka dám 😀 😀 😀
jinak daně jsem nadepsala a podepsala čekám na výpis za rok příjmu a bude daňové na podání.

paolin
17. únor 2009

Evi, to se nenudíš, viď? ale musí to být fajn s tolika dětmi 🙂
Marti, to je super nápad od kamošek! jasně, šupni tam Mišáka. bude určitě rád, že je s dětmi.
já jsem měla tento rok mateřskou na Adamka, tak taky podávám daňové přiznání. ke všemu mě "zaměstnal" Mirek v práci. vychází mu to líp daňově, když svůj plat rozepíše na dva lidičky. a mně to jde do důchodu, tak fajn 😉 říkala mu účetní, že kdyby dělal kontrolora na finančáku, tak by přestala účtovat. prý by prokoukl všechny finty, co firmy dělají 😀

Adámek už se uspává, Víťa jde za chvíli. tak jdu pracovat. mám k tomu dobré vínko 😉

dobrou všem!

martinka79
17. únor 2009

tak dobrou Pavli, já jdu žehlit. prdelínek už dávno spí. Nikolka šla před chvilkou. 🙂

paolin
18. únor 2009

dobré ránko!
my jsme dnes ranní ptáčátka. Adámek děsivě kašle. spíš chrchle, jak starej zedník. koupím mu Stodal a kdyžtak v pátek k Mudr. to je takový na houbelec. stejně mu nedá nic jiného, než sirup na kašel 😒

momentálně cupuje taolaťák. zvíře jedno 😀

anta
18. únor 2009

Dobré ranko, tak náš Honýš vstal zadkem napřed, ve čtvrt na pět mě vzbudil děsnej řev, no nechtěl už hajat v postýlce, to bylo evidentní, protože jsem přišla do pokoje a on tam ležel, táta stál nad ním a malej řval 😀 😀 , tak jsem ho pohladila a nepomohlo to 😅 . Jenže on se chce nosit pomooooooooooooooooooc 😀 😀 😀

martinka79
18. únor 2009

Krásné ráno, vidím, že se nám všem dnes daří. v kladně se nosínkuje v brně se cupuje a a v Chrášťanech se autem brázdí po nábytku a všem co přijde pod ruku. 😀
Pavli vás to stále trápí, na hcvilku to přejde a za chvilku mámete zase něco. ☹
Jani honýsek jen ověřuje, zda tam jsi pro něj. 🙂

anta
18. únor 2009

Tak to určitě jsem, neboť při tom jeho řevu se opravdu spát nedá ani se čtyřmi špunty v uchu 😀 😀 😀

e.k.t
autor
18. únor 2009

Dobré ránko, naše Joli má z postýlky tělocvičnu, no je to paráda, Martinové a hoky ještš chrní v obýváku a já se zbytkem sledujeme Joli too je dívadlooooo 😀

martinka79
18. únor 2009

krásné ráno evi to je super ráno. 🙂 Michal hrabíkuje u niklky sponky a botičky na barbie

anta
18. únor 2009

Tak to se chce Mišák asi někam vystrojit na bál, ne? 😀 😀 😀
Ahoj Evi, vy máte pohodu. Ti moji chlapi vstali oba prdelí napřed, jé to je ale sranda 😝 😀 😀 😀

martinka79
18. únor 2009

Jani zavři je někde. 😀 kdose má na naprčení chlapy koukat. 😀
No asi jo už zase jezdí s autem takže možná jel na rande. jestli on fakt není travestita 😀

anta
18. únor 2009

To jsi mi připomněla vtip: "Milá Sally, je mi 14 a rostou mi prsa, co mám dělat?" Sally: "Napiš, jestli jsi kluk nebo holka" 😀 😀 😀

martinka79
18. únor 2009

Jani tak až nám bude 14tak ti písnu zda nám rostou prsa 😀

anta
18. únor 2009

Tak jo, ale musíš napsat, komu těch 14 let je, abych v tom neměla hokej 😀 😀 😀
Honýs spinká, hurááááááááááááá 😉 Taky se vám stává, že vám dítě se špatnou náladou vstane?

martinka79
18. únor 2009

to si piš, vstane prdelí napřed a už je to v pytli. nebo , že bych mu ten pytel dala vždy přes hlavu? 😀 to někdy zkusím.

paolin
18. únor 2009

Jani, u nás je to skoro u všech chlapů 😀 nee, Ada dle doby spánku, Vítek kňučí po každém denním spaní. včera vstal zadečkem hore Adam odpolko. spinkal jen půl hoďky a to byla hodina řevu a nošení. rozebral se až příchodem táty.
Marti, to je ale zvědavý chlapeček 😀
Evi, to je Jolanka středem pozornosti, viď? babulka jedna 🙂

martinka79
18. únor 2009

jestli ta jolanka nebude hééérčka 😀 no Pavli někdy to má i Míšas je protivka ajak je doma tatin dojde ke změně.

holky co snídají vaše ratolesti? my sníme k snídani jogurtík a kldině půlklu rohlíku se sýrem. 😉

martinka79
18. únor 2009

když nemá jogurtík tak jí celý chléb. 🙂

anta
18. únor 2009

Marti, u nás je to trochu blbý v tom, že když malej vstane prdkou napřed, tak tím naštve ani ne tak mě jako spíš tátu, ten nadává a je to ještě horší a já si připadám jak u blbých na dvorku. Takový paradox je v tom, že dítě řve, táta nadává, máma se směje až se za břicho popadá 😀 😀 😀 A proč se směje? No protože táta malýho z ruky nedá a nedáááá 😀 😀 😀 😀

martinka79
18. únor 2009

Hele, tak u vás jedině dát tátovi roubíka a usmívat se dál. 😀