• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
Marti, Honýš taky je pohodář dokud ho nečapne rapl. Už se mi probouzí, musím letět :grinning: :grinning:
24. únor 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, to už ti jednou dělalo, ne? tak pak zkus vypnout celý písidlo.
24. únor 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
PAvli taky jsem to chtěla poslat po nic, ale nakonec jsem si řá´íkala jdi a uvidíš a když jsem ten balík držela v ruce a došla i skočárek tak daleko tak už jsem to nevzdala,a el musela jsem prdelína nechat venku chrupat a u nás je pošla barierová debilní.:-!
24. únor 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani no když s tím začala, což je dnešní novinka :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jsem ji šupla do lehátka a podlahu jsem vyšúrovala :sweat_smile:
no odpoledne přijedou tchánovci tak aspoň je vytřeno, ještě pofackovat přeplněný stůl a zaskládanou lavici, nějak se mi nahromadilo prádlo a další věci po návštěvě a Joli zatím chce víc pozornosti tak to není uklizené, taky kdy když jsme pořád v trapu :grinning:
24. únor 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani pa
PAvli dělalo a nešli ani fotky. prohlížet musím to zkusit :slight_smile:
24. únor 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
No fotky yvbše jede i na ICQ smajlíci jodu jen tu ne. acgh jo. tatin to opraví
24. únor 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak prdelín mi svým novým BMW vypl Pc jezdí s ním všude a po všem.
24. únor 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně dnes dojede k večeru kamarádka na stříhání k té mojí sousednce a potom ji povezu domů.:slight_smile:
24. únor 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak novinka zjistili jsme s MM, že máme málo peněz na stavbu jako na vše co bychom chtěli. tak te´d řemíce co vlastně chceme a co se udělá či koupí potom, jelikož já nemám ráda náhražky. No třeba kachlá kamna skrbovky to je palba,a le krásná.
24. únor 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, to je nemilé :unamused:
24. únor 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi spíš realita,a le nic a nikdo enní dokonalý a taky já nejsem ta žena fiflena co má vše. pěkně si žiju a dělám to co chci postupně.
24. únor 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
předem vás upozorňuji, že kdo bude chít bude u nás vítýán,a le nečekejte že bude vše v 100% stavu ještě tam bude práce na dalších 5let.
24. únor 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti víš jak se to říká u nás? komu se to nelíbí ať si pr... políbí :grinning:
24. únor 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak jak jsem zmínila že včera nebylo ho... tak jsem dala látkovku a to byl masakr, už je namočená, páč bílé už se pere :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. únor 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, to je jasný. lepší koupit něco pořádného, co vydrží, než danou věc kupovat co 2 roky znovu.

Evi, máte "velké" prádlo, jo? :wink:
24. únor 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adam chrní. jdu makat. dnes mám zase špatný den, kdy si říkám, že jsem do toho "podnikání" neměla jít a být v klidu s dětmi. je to u mě, jako na houpačce. jeden den nadšení, druhý depky. co už :slight_smile:
24. únor 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky zdravim vas!Ted mam malou chvilku vas trosku docist a neco malo napsat!Vy jste holky sikovny!Jak to delate ze stihate dve deti a jeste konika?!Ja jsem vyrizena!Vaneska je divocak!Uz mela tolik karambolu ze to snad ani neni mozny!Porad chce stat a chodit!Dneska se v loznici postavila u nasi postele a normale ji po delce presla!Koukala jsem na ni jak na zjeveni!Ale sla jen na jednu stranu-na tu druhou to neumi! :wink:
Jani Honzik uz leze?!Jeee to moc gratuluji!To ze krici kdyz te nevidi si myslim je uplne normalni a neboj ono ho to prejde!Vanula mela taky takove obdobi!Ted kdyz me vidi ze jdu pryc tak sup na kolinka a vali za mnou! :grinning:
Evi ty mas teda pomocnici!Umyva zeme!Zavidim!Me mala akorat tak spini koberec jak si do neho utira pusu treba od krupek! :grinning:
Pavli vam taky gratuluji!To je super ze si sam stoupne a udela par krucku! :slight_smile:
No nic ja jdu neco podelat-nemuzu se tady na ten bugr divat! :unamused:
24. únor 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Mončo, to tě chválím jak jsi šikovná, jdeš pracovat. Jinak vaneska je šikulenka.

Pavli depky z nadšení jsou nromální to znám. někdy mě to také přepadá třeba us tavby domu nebo u toho koroužku a to jednou za 14dní povedu to cvičení co má Nikolka. nechla jsem se ukecat.
24. únor 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jdu vařit napůl rozvařenýž oběd. tak si říkám komu se u nás nelíbí ať si trhne a nebo a´t mi to co postrádá koupí.
24. únor 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pavli jolino bílé nebo světlé nejpozději obden, jinak ta dávka trvá asi 2 týdny, ale toto je česté, no látkovky jsou potvory :grinning:
24. únor 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Moni, koberec je taky jak vepř od piškotů :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. únor 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti přesně tak. Martin jel na technickou pro to vyřízení, tak jsem zvědavá jak dopadne, jo a nebude prý platit 10000 ale 5000 a poplatky za vípisy, emise a tak, takže chyba té ko ko dák přijde cca na 2500 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. únor 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak držím pěsdtičky ať to dopadne dobře.
24. únor 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no uvidíme, podle toho jak dlouho to bude trvat, tak asi ještě pojede nechat opravit ty zámky. Teď zamkne ze zadního sedadla centrál a zmáčkne čudl a zabouchne, dovnitř leze stylem že odemkne kufr, vytáhne čudl u zadních dveří, odemkne centrál a přeleze na místo řidiče :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. únor 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý to je takové tělocvikové auto. :slight_smile:
a co máte za autí.
tak já dala vše vařit
24. únor 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no koupili jsme v pátek ojeto Renault Laguna I, r.v. 1995, 2.0 benzín s plnou výbavou. No a teď zjišťujeme co s tím je :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. únor 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže to byl nečekaný kup? no ale asi dobré.
24. únor 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já měla takový hlad, že už jsem jedla. Adam poád ještě spinká :fearful: tyjo..šikula moje malinkatá :wink:

Evi, to je poád něco, viď?
24. únor 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
PAvli já vaří a teď jsem snědla chlaba s hořčicí dávala jsem ji na maso a brambor ya dostala jsem chu´t. tak je ve mně krajíc. u Nás se též spí, jdu dělat chodbu ach jo. blééééééééééééééé
24. únor 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
adámek je šikulka, že spí déle než 40min.
24. únor 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek