• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
autor
no tak Martin proběhl, že technika v pohodě, a teď ty zámky, budou je 3 dny zkoumat aby nám pak řekli jestli se s tím dá něco vůbec dělat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. únor 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no nečekaný ne hledali jsme týden, tato limuzína je sice stará, ale má abs i klimatizaci a hlavně vzadu 3x 3bodový pás, takže ještě můžou přijít dvě děti :grinning:
24. únor 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
hurá to je dobré. tak to bude fajn. mám zameteno a teď hurá na vytření
24. únor 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, to jsi mi připomněla, že jeden kámoš vyměnil rum za trabanta, auto to nebylo špatné až na to, že člověk musel mít na dveřích u spolujezdce drát, který musel držet, aby se dveře během jízdy neotvíraly :grinning: :grinning: :grinning: Dnes je Honýš lepší, už vím zase, jak na něj, tak aspoň nedochází ke zbytečným nedorozuměním :wink:
Volal mi MM, že se jeho bývalému spolužákovi asi dneska nebo včera narodila dvojčátka - chlapečci Kryštůfek a Ondřík, tak aspoň jedna bezva zpráva :wink:
24. únor 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no však teď volal že ty zámky sežerou minimálně 5000 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. únor 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to je super, hlavně že jsou zdraví :wink:
24. únor 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, napadlo mě, než tam pojedeme jako my všechny holky, co si pozveš k Tobě na návštěvu, že by jsi si mohla těsně předtím sestavit seznam věcí, které ti v domácnosti ještě chybí a my ti to pořídíme, pěkně na tom vyděláš :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani ty jsi chytrá holka,a le kdepak já budu ráda, že přijedet i bez darů. Hlavně s dětmi a dobrou náladou. :slight_smile: :grinning:
Jinak mi poslali Nikolku ze školky prý jí bolelal hlava. No mě tedy moc nepřijde, ale je pravda, že si už 2dny stěžuje na krk a hlavu. :confounded:
24. únor 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
chůdě, že by na ni něco lezlo? hlavně ať to není nic vážného :sweat_smile:
24. únor 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vylomeniny na ni lezou a taky čertovina. :grinning: ne asi ji něco vážně nahání. snad se tomu ubráníme.
24. únor 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, ajaj, aby neměla angínu, mě taky šíleně bolela hlava. Jinak ti místo darů můžu nechat na týden Honzíka, ten vyjde na víc než na 20 dárků :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé tak jo třeba se na zahradě neztratí, už leží a kouká na DVD a snad usne i když Michálek ji nenechá
24. únor 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak si tu hovíme já popíjím kávu Mišák si hraje. Za chvilku ho vytáhnu ven i s pesanem. POčasí, ale nic moc. :confounded:
24. únor 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme vám dala další vdě fotečky našeho raubíře, ale není lehké ho vyfotit
24. únor 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no s tou miskou a piškotky je sladkej a děti s tatínkem je taky idylka :wink:
24. únor 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo on se smíšek, ale na foźák ten chce uzmoutz :slight_smile:
24. únor 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já jsem tč bez foťáku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. únor 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky dobrou. dnes jsem zařídila vše, co jsem potřebovala. jupí :wink: koupili jsme Vítkovi i lyžařskou helmu. máme ji slevněnou z 1600,- na 490,-. je toto možné? a to i tak vydělají, hazlíci jedni!!
Adámek už začíná ťapkat. je to desná sranda :grinning: celkově je to s ním moc prima. když se dobře vyspí, je úžasnej :dizzy_face: Vítek ten akorát tak kňučí a fňuká. Adámek je úplný opak. řeknu vám - takové veselé dítě, to je vážně něco krásného :slight_smile:
24. únor 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pavli někdy jsou zlatíčka na odstřel že? a někdy k zulíbání :wink:
24. únor 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám teda pocit, že Vítek je na odstřel pořád :grinning: no, holt má trochu nešťastnou povahu. je úplně, jako můj otec. takže jsou to vlastně moje geny :grinning:
24. únor 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jo, a teď je otázka jestli ho to někdy přejde :pensive:
24. únor 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, jak vidím svého taťku - tak nepřejde. s věkem je to dokonce i hořší. všechno je špatně, všechno špatně dopadne, pesimista jak prase. do toho čím stresovější situaci, tím lepší. teď mě Vítek vytáčí novinkou. řekne - kdo bude první, jo? a když prohraje, tak je strašná scéna. jako před chvílí - kluci se šli koupat a Vítek, že bude první ve vaně. já na to, že nebude, páč Adámek už je vyslečený. no, to bylo řevu! nějak mi to hlava nebere.
24. únor 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Ahojky holky. Pavli to je super, že Adámek už ťape. :wink: jste rychlovky. s Vítkem je to prostě povahový boj: určitě dojede ke zlepšení. holt máš obě děti jé.

Já mám zase oba dva hr do světa a pohodáře, je to pěkné, ale také né ideální. dnes mám Nikolku doma je nachlazená ač si nemyslím, že je to na umření tak ji dnes nechám hajat a zítra tradááááááááá do školy.
:slight_smile:
25. únor 2009 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, holčiny, jsem tady zase konečně, malej teď usnul, musím toho využít a naordinovat si skotské střiky :grinning: :grinning: Nene, jdu se vyspršit, znáte to, sotva udoláte dítě, jste šťastné, že spí a honem do práce, tak se rochu musím zušlechtit :wink:
25. únor 2009 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani jen utíkej. :slight_smile: To já naštěstí už vytřela i smišákem,a le občas si musím dát sprchu i vícekrát za den. :sweat_smile:
25. únor 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tennáš malej Buliboš se ode mě nechce odlepit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ho nech. :slight_smile:
25. únor 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, Adam spí, jdu tvořit letáčky. nějak mě ale nic nenapadá. chtělo by to panáka nebo tak něco :grinning:
když jsme dělali design s kolegou, tak to nakonec zkončilo u flašky a to pak byly nápady :grinning:
25. únor 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera jsem koukala na zprávy a udivilo mě, jak v některé té školce dětem ty učitelky přelepovaly pusky páskou, já bych těm učitelkám nakopala zadky a dala jim do držky :sweat_smile: , taková drzost!
25. únor 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé to já neviděla. :grinning: dobrá metoda assi ji aplikuji doma na své ratolesti. ale ve školství to snad ne. :angry: zase ostuda.
Pavli no panáka či nějakou kalor. bombu čokošku.
25. únor 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek