Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
24. únor 2009

Marti, Honýš taky je pohodář dokud ho nečapne rapl. Už se mi probouzí, musím letět 😀 😀

paolin
24. únor 2009

Marti, to už ti jednou dělalo, ne? tak pak zkus vypnout celý písidlo.

martinka79
24. únor 2009

PAvli taky jsem to chtěla poslat po nic, ale nakonec jsem si řá´íkala jdi a uvidíš a když jsem ten balík držela v ruce a došla i skočárek tak daleko tak už jsem to nevzdala,a el musela jsem prdelína nechat venku chrupat a u nás je pošla barierová debilní.:-!

e.k.t
autor
24. únor 2009

Jani no když s tím začala, což je dnešní novinka 😝 tak jsem ji šupla do lehátka a podlahu jsem vyšúrovala 😅
no odpoledne přijedou tchánovci tak aspoň je vytřeno, ještě pofackovat přeplněný stůl a zaskládanou lavici, nějak se mi nahromadilo prádlo a další věci po návštěvě a Joli zatím chce víc pozornosti tak to není uklizené, taky kdy když jsme pořád v trapu 😀

martinka79
24. únor 2009

Jani pa
PAvli dělalo a nešli ani fotky. prohlížet musím to zkusit 🙂

martinka79
24. únor 2009

No fotky yvbše jede i na ICQ smajlíci jodu jen tu ne. acgh jo. tatin to opraví

martinka79
24. únor 2009

Tak prdelín mi svým novým BMW vypl Pc jezdí s ním všude a po všem.

martinka79
24. únor 2009

mně dnes dojede k večeru kamarádka na stříhání k té mojí sousednce a potom ji povezu domů.🙂

martinka79
24. únor 2009

jinak novinka zjistili jsme s MM, že máme málo peněz na stavbu jako na vše co bychom chtěli. tak te´d řemíce co vlastně chceme a co se udělá či koupí potom, jelikož já nemám ráda náhražky. No třeba kachlá kamna skrbovky to je palba,a le krásná.

paolin
24. únor 2009

Marti, to je nemilé 😒

martinka79
24. únor 2009

asi spíš realita,a le nic a nikdo enní dokonalý a taky já nejsem ta žena fiflena co má vše. pěkně si žiju a dělám to co chci postupně.

martinka79
24. únor 2009

předem vás upozorňuji, že kdo bude chít bude u nás vítýán,a le nečekejte že bude vše v 100% stavu ještě tam bude práce na dalších 5let.

e.k.t
autor
24. únor 2009

Marti víš jak se to říká u nás? komu se to nelíbí ať si pr... políbí 😀

e.k.t
autor
24. únor 2009

jinak jak jsem zmínila že včera nebylo ho... tak jsem dala látkovku a to byl masakr, už je namočená, páč bílé už se pere 😅 😝

paolin
24. únor 2009

Marti, to je jasný. lepší koupit něco pořádného, co vydrží, než danou věc kupovat co 2 roky znovu.

Evi, máte "velké" prádlo, jo? 😉

paolin
24. únor 2009

Adam chrní. jdu makat. dnes mám zase špatný den, kdy si říkám, že jsem do toho "podnikání" neměla jít a být v klidu s dětmi. je to u mě, jako na houpačce. jeden den nadšení, druhý depky. co už 🙂

monkia.pv
24. únor 2009

ahojky holky zdravim vas!Ted mam malou chvilku vas trosku docist a neco malo napsat!Vy jste holky sikovny!Jak to delate ze stihate dve deti a jeste konika?!Ja jsem vyrizena!Vaneska je divocak!Uz mela tolik karambolu ze to snad ani neni mozny!Porad chce stat a chodit!Dneska se v loznici postavila u nasi postele a normale ji po delce presla!Koukala jsem na ni jak na zjeveni!Ale sla jen na jednu stranu-na tu druhou to neumi! 😉
Jani Honzik uz leze?!Jeee to moc gratuluji!To ze krici kdyz te nevidi si myslim je uplne normalni a neboj ono ho to prejde!Vanula mela taky takove obdobi!Ted kdyz me vidi ze jdu pryc tak sup na kolinka a vali za mnou! 😀
Evi ty mas teda pomocnici!Umyva zeme!Zavidim!Me mala akorat tak spini koberec jak si do neho utira pusu treba od krupek! 😀
Pavli vam taky gratuluji!To je super ze si sam stoupne a udela par krucku! 🙂
No nic ja jdu neco podelat-nemuzu se tady na ten bugr divat! 😒

martinka79
24. únor 2009

Ahojky Mončo, to tě chválím jak jsi šikovná, jdeš pracovat. Jinak vaneska je šikulenka.

Pavli depky z nadšení jsou nromální to znám. někdy mě to také přepadá třeba us tavby domu nebo u toho koroužku a to jednou za 14dní povedu to cvičení co má Nikolka. nechla jsem se ukecat.

martinka79
24. únor 2009

já jdu vařit napůl rozvařenýž oběd. tak si říkám komu se u nás nelíbí ať si trhne a nebo a´t mi to co postrádá koupí.

e.k.t
autor
24. únor 2009

Pavli jolino bílé nebo světlé nejpozději obden, jinak ta dávka trvá asi 2 týdny, ale toto je česté, no látkovky jsou potvory 😀

e.k.t
autor
24. únor 2009

Moni, koberec je taky jak vepř od piškotů 😝

e.k.t
autor
24. únor 2009

Marti přesně tak. Martin jel na technickou pro to vyřízení, tak jsem zvědavá jak dopadne, jo a nebude prý platit 10000 ale 5000 a poplatky za vípisy, emise a tak, takže chyba té ko ko dák přijde cca na 2500 😝

martinka79
24. únor 2009

tak držím pěsdtičky ať to dopadne dobře.

e.k.t
autor
24. únor 2009

no uvidíme, podle toho jak dlouho to bude trvat, tak asi ještě pojede nechat opravit ty zámky. Teď zamkne ze zadního sedadla centrál a zmáčkne čudl a zabouchne, dovnitř leze stylem že odemkne kufr, vytáhne čudl u zadních dveří, odemkne centrál a přeleze na místo řidiče 😝

martinka79
24. únor 2009

dobrý to je takové tělocvikové auto. 🙂
a co máte za autí.
tak já dala vše vařit

e.k.t
autor
24. únor 2009

no koupili jsme v pátek ojeto Renault Laguna I, r.v. 1995, 2.0 benzín s plnou výbavou. No a teď zjišťujeme co s tím je 😝

martinka79
24. únor 2009

takže to byl nečekaný kup? no ale asi dobré.

paolin
24. únor 2009

holky, já měla takový hlad, že už jsem jedla. Adam poád ještě spinká 😨 tyjo..šikula moje malinkatá 😉

Evi, to je poád něco, viď?

martinka79
24. únor 2009

PAvli já vaří a teď jsem snědla chlaba s hořčicí dávala jsem ji na maso a brambor ya dostala jsem chu´t. tak je ve mně krajíc. u Nás se též spí, jdu dělat chodbu ach jo. blééééééééééééééé

martinka79
24. únor 2009

adámek je šikulka, že spí déle než 40min.