Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
24. únor 2009

no tak Martin proběhl, že technika v pohodě, a teď ty zámky, budou je 3 dny zkoumat aby nám pak řekli jestli se s tím dá něco vůbec dělat 😝

e.k.t
autor
24. únor 2009

no nečekaný ne hledali jsme týden, tato limuzína je sice stará, ale má abs i klimatizaci a hlavně vzadu 3x 3bodový pás, takže ještě můžou přijít dvě děti 😀

martinka79
24. únor 2009

hurá to je dobré. tak to bude fajn. mám zameteno a teď hurá na vytření

anta
24. únor 2009

Evi, to jsi mi připomněla, že jeden kámoš vyměnil rum za trabanta, auto to nebylo špatné až na to, že člověk musel mít na dveřích u spolujezdce drát, který musel držet, aby se dveře během jízdy neotvíraly 😀 😀 😀 Dnes je Honýš lepší, už vím zase, jak na něj, tak aspoň nedochází ke zbytečným nedorozuměním 😉
Volal mi MM, že se jeho bývalému spolužákovi asi dneska nebo včera narodila dvojčátka - chlapečci Kryštůfek a Ondřík, tak aspoň jedna bezva zpráva 😉

e.k.t
autor
24. únor 2009

no však teď volal že ty zámky sežerou minimálně 5000 😝

e.k.t
autor
24. únor 2009

no to je super, hlavně že jsou zdraví 😉

anta
24. únor 2009

Marti, napadlo mě, než tam pojedeme jako my všechny holky, co si pozveš k Tobě na návštěvu, že by jsi si mohla těsně předtím sestavit seznam věcí, které ti v domácnosti ještě chybí a my ti to pořídíme, pěkně na tom vyděláš 😀 😀 😀

martinka79
24. únor 2009

Jani ty jsi chytrá holka,a le kdepak já budu ráda, že přijedet i bez darů. Hlavně s dětmi a dobrou náladou. 🙂 😀
Jinak mi poslali Nikolku ze školky prý jí bolelal hlava. No mě tedy moc nepřijde, ale je pravda, že si už 2dny stěžuje na krk a hlavu. 😖

e.k.t
autor
24. únor 2009

chůdě, že by na ni něco lezlo? hlavně ať to není nic vážného 😅

martinka79
24. únor 2009

no vylomeniny na ni lezou a taky čertovina. 😀 ne asi ji něco vážně nahání. snad se tomu ubráníme.

anta
24. únor 2009

Marti, ajaj, aby neměla angínu, mě taky šíleně bolela hlava. Jinak ti místo darů můžu nechat na týden Honzíka, ten vyjde na víc než na 20 dárků 😀 😀 😀

martinka79
24. únor 2009

jé tak jo třeba se na zahradě neztratí, už leží a kouká na DVD a snad usne i když Michálek ji nenechá

martinka79
24. únor 2009

tak si tu hovíme já popíjím kávu Mišák si hraje. Za chvilku ho vytáhnu ven i s pesanem. POčasí, ale nic moc. 😖

martinka79
24. únor 2009

tak jsme vám dala další vdě fotečky našeho raubíře, ale není lehké ho vyfotit

e.k.t
autor
24. únor 2009

no s tou miskou a piškotky je sladkej a děti s tatínkem je taky idylka 😉

martinka79
24. únor 2009

jo on se smíšek, ale na foźák ten chce uzmoutz 🙂

e.k.t
autor
24. únor 2009

no já jsem tč bez foťáku 😝

paolin
24. únor 2009

tak holky dobrou. dnes jsem zařídila vše, co jsem potřebovala. jupí 😉 koupili jsme Vítkovi i lyžařskou helmu. máme ji slevněnou z 1600,- na 490,-. je toto možné? a to i tak vydělají, hazlíci jedni!!
Adámek už začíná ťapkat. je to desná sranda 😀 celkově je to s ním moc prima. když se dobře vyspí, je úžasnej 😵 Vítek ten akorát tak kňučí a fňuká. Adámek je úplný opak. řeknu vám - takové veselé dítě, to je vážně něco krásného 🙂

e.k.t
autor
24. únor 2009

Pavli někdy jsou zlatíčka na odstřel že? a někdy k zulíbání 😉

paolin
24. únor 2009

já mám teda pocit, že Vítek je na odstřel pořád 😀 no, holt má trochu nešťastnou povahu. je úplně, jako můj otec. takže jsou to vlastně moje geny 😀

e.k.t
autor
24. únor 2009

no jo, a teď je otázka jestli ho to někdy přejde 😔

paolin
24. únor 2009

Evi, jak vidím svého taťku - tak nepřejde. s věkem je to dokonce i hořší. všechno je špatně, všechno špatně dopadne, pesimista jak prase. do toho čím stresovější situaci, tím lepší. teď mě Vítek vytáčí novinkou. řekne - kdo bude první, jo? a když prohraje, tak je strašná scéna. jako před chvílí - kluci se šli koupat a Vítek, že bude první ve vaně. já na to, že nebude, páč Adámek už je vyslečený. no, to bylo řevu! nějak mi to hlava nebere.

martinka79
25. únor 2009

🙂 Ahojky holky. Pavli to je super, že Adámek už ťape. 😉 jste rychlovky. s Vítkem je to prostě povahový boj: určitě dojede ke zlepšení. holt máš obě děti jé.

Já mám zase oba dva hr do světa a pohodáře, je to pěkné, ale také né ideální. dnes mám Nikolku doma je nachlazená ač si nemyslím, že je to na umření tak ji dnes nechám hajat a zítra tradááááááááá do školy.
🙂

anta
25. únor 2009

Dobré ranko, holčiny, jsem tady zase konečně, malej teď usnul, musím toho využít a naordinovat si skotské střiky 😀 😀 Nene, jdu se vyspršit, znáte to, sotva udoláte dítě, jste šťastné, že spí a honem do práce, tak se rochu musím zušlechtit 😉

martinka79
25. únor 2009

Jani jen utíkej. 🙂 To já naštěstí už vytřela i smišákem,a le občas si musím dát sprchu i vícekrát za den. 😅

anta
25. únor 2009

Tennáš malej Buliboš se ode mě nechce odlepit 😝 😀 😀 😀

martinka79
25. únor 2009

tak ho nech. 🙂

paolin
25. únor 2009

ahoj holky, Adam spí, jdu tvořit letáčky. nějak mě ale nic nenapadá. chtělo by to panáka nebo tak něco 😀
když jsme dělali design s kolegou, tak to nakonec zkončilo u flašky a to pak byly nápady 😀

anta
25. únor 2009

Včera jsem koukala na zprávy a udivilo mě, jak v některé té školce dětem ty učitelky přelepovaly pusky páskou, já bych těm učitelkám nakopala zadky a dala jim do držky 😅 , taková drzost!

martinka79
25. únor 2009

Jé to já neviděla. 😀 dobrá metoda assi ji aplikuji doma na své ratolesti. ale ve školství to snad ne. 😠 zase ostuda.
Pavli no panáka či nějakou kalor. bombu čokošku.