Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
27. únor 2009

tak u nás se nekouří, jinak bych to připočetla 😅

alianka
27. únor 2009

no ja prestala kdyz jsem zjistila ze jsem tehotna, ale manza huli dal 😠

e.k.t
autor
27. únor 2009

no my nekouřili nikdy, teda MM si dal tzv vítězný když se narodila joli tak si dal doutník s vůní whisky 😀

paolin
27. únor 2009

holky, našla jsem levný Avent krnečky. jsou i s úchytem. u nás v lékárně stojí 304,-. kdybyste některá měla zájem, dávám odkaz 🙂 www.mimibazar.cz/foto.php?id=19071041
dobrou noc všem!

e.k.t
autor
27. únor 2009

tak dobrou všem 😉

martinka79
28. únor 2009

Evi jsi stejně nejlepší. 😀

tak a teď krásné ráno, já tu straším ud 5hod. jak ten prdelín otevřel oči tak jsem si říkala. jestli se na tom KLadně už vyhrává a muzicíruje. 🙂

jinak já nekouřím a nekouřila jsem pouze sváteční příchuťové cigaretky co se nešlukují, to já neumím. 😝
MM kouří, kouřil kdysi. potom přestal a teď svátečně.Do hospody nechodí jen vyjímečně a to už stojí zato. 😀

ali to jsi dobrá sakra sakra. Já mám asi všechna školení co moou ped. mít a je mi to ničemu.Dokonce úpravu gotografie tisíc jiných kravin. jsem na to pohodlná MM umí vše tak proč já. 😀

Pavli na odkaz kouknu vše nej nej nej. 🙂 pusinku od mích zlatíček a ode mě. od MM ne. 😀 toho si musím hlídat.

martinka79
28. únor 2009

tan hrnečer máme od 5měs. je supr náhubky už jsem kupovala. super cena. ani jsem ti nepogratulovala k úspěchu pracovnímu. Jsi dobrá
Holky vy jste tu všechny moc prima. 🙂

e.k.t
autor
28. únor 2009

tak noc teda ráno naprosto šílené, jedla teda 3:30, což je normální ale po 5 řev, tak jsem si ji vzala do potele, za chvíli mne tak pozvracela že jsem vše i nás musela převlíct ale co mne zaratilo, to natrávené mlíko bylo strašně studené a Joli taky ☹

no pak ještě dvakrát totéž, potom teda usnula asi v 6:45 😕

v 7 se vzbudila už nebyla pistáciová a ledová ale už je růžová a normálně teploučká 😲

No to jsem zvědavá co bude 😔

anta
28. únor 2009

Dobré raníčko, holčiny 😉
Marti - neboj, nezklamala jsem, již v půl sedmé jsem zahrála na harmoniku, je vidět, že jsem opět ve formě 😀 😀 (Paol má narozeninky?) Jsem na to pitomá.
Evi - Jeje, asi jí nesedlo papání, co? 😅

e.k.t
autor
28. únor 2009

no 2 hodiny po jídle, ale co hůř zvratky studené jako psí čumák ze žaludku? ☹

anta
28. únor 2009

Evi, já s tím zvracením mám taky dost problémy, není den, kdy by se Honýs po jídle nepozvracel aspoň jednou, většinou zvrací nejdřív tak 1 hodinu po jídle a už mi to štve.
Achjo, to jsou pořád nějaké problémy 😖

many
28. únor 2009

ahoj holky 🙂
Paolin tak vše nej nej nej k narozeninám 🙂 🙂 🙂 🙂 hlavně zdraví,ať se ti ve všem daří a děti i manžílek poslouchají 😉

many
28. únor 2009

holky u nás taky bývalo zvracení nebo spíš ublínkávání každý den a teď už tak měsíc,bych kecala nic 😉 už to přestalo 😉 tak snad i u vás to brzo přestane

many
28. únor 2009

Ladíček chrní,tak mám ještě 10 min ticha 🙂 pak dám pomalu péct kuře a udělám bramborovou kašičku 😀

e.k.t
autor
28. únor 2009

Many u nás se právě moc nezvracelo, po svačině po hodině zase půlka ven 😠

many
28. únor 2009

jéééé ☹ a žeby byla přepapaná to ne jo 😒 aby neměla nějakou střevní chřipečku ☹

many
28. únor 2009

třeba si to bříško mačká,tak proto,jestli teda leží na bříšku

martinka79
28. únor 2009

holk u nás se nezvrací vůbec až na psa.
wevi to je divné, že byla studenmá a zvratky též. snad to nic nebude. 🙂

many
28. únor 2009

no Ladik vždy po jídle ublinkával,protože jsem ho položila a on hned šup na bříško a pak ublinkával,ale jak sedí a chodí,tak už nic,bříško nemačká a je klid 😀

martinka79
28. únor 2009

many to je dobře.

many
28. únor 2009

holky,Ladík je vzhůru a mizím pomalu dělat obídek,..... mějte se pěkně,pa pa

martinka79
28. únor 2009

jé náš ještě od rána nespal,ale vidím to na 3hodinky klidu za chvilku
pustíms e do úkolů s NIkolkou do masek na karneval a pohodového sezení.

martinka79
28. únor 2009

holky co dnes budete podnikat? u nás je pošmurno tak to vidím na krátkou prochajdu aasi něco s Nikolkou upečeme. 🙂

paolin
28. únor 2009

ahoj holky! já vařím a kluci vysávají. oblíbená Adámkova činnost 😀 Vítek je u babi a děla kuličky a vanilkové rohlíčky. oblíbená Vítkova činnost 😀

Evi, to je děsivý, co jsi popisovala! 😨 jak je na tom Jolanka teď?

Marti, moc díky za přání! je to takový divný pocit, že narozky vlastně vůbec nemám 😉

martinka79
28. únor 2009

Pavli, ale máš. To se tak nebere. 😀 tak to je prima den. to u nás normálka já uvařila polévku a svíčková se peče, knedle kynou. Mišák šle hajt po polévce. ttina máme na stavbě. 😒

anta
28. únor 2009

Ahoj Paol, takže k Tvému (ne)narození 😀 😀 Ti s celou rodinkou vinšuji vše nej nej nej a ať tě klucí nezloběj 😉
Takže velká novina, Honzík už si to umí svištět po kolínkách naprosto suverénně, obešli jsme i "trapné" houpání na kolínkách a už si to mydlí po místnosti bez problémů 😀 😀 😀

martinka79
28. únor 2009

Jani a teď hurá pro vodítko. 😀 super to je šikulínek.

e.k.t
autor
28. únor 2009

Jenže Jolinka hajala v posteli a dopoledne v kočáře to udělala znovu ale už ne tolik

e.k.t
autor
28. únor 2009

no dobře jí není, furt se nosí a začíná být teplejší než normálně, ale kritické to zatím není, dělám bramboračku gulášovku a rajskou s koulema a paprikama

martinka79
28. únor 2009

Evi to asi něco bude. Myslíme na vás. snad to nebude zlé. 😉