Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
2. bře 2009

krásné ráno všem, tak jsem vás všechny dočetla. Gabče napíš dns mailík a budu ji od vás všech pozudravovat.
Mišák je nemocný-nachlazený chytil to tradičně od Nikolky,Dr. mě na to připravovala. sice tu lupačí,a el teče mu nudle a kašle. Nic závažného, ale posrání to je. 😀

Včera jsem tu měla rodiče své. no nic moc přijeli, jelikož mi dovezli obkladače, aby si to okoukl. No mamina ani moc mého Mm nepochválila, jak je šikovný, bere to jako normoš. taky se horzně divili, že jako na to nemáte a toto traky neuděláte,a le to jsem viděla to bylo úžasné a jdni mají to druzí ono ..... Holky jak tyto návštěvy jsou vysilující. Rodinný obkladač nás, ale pochválil a jeho žena též což potěší.
když odjeli tak jsem dělala ty masky mám je ušité, to byla pitomá práce šít z plyše. tens e moc štějlí. nějaký den děti navleču a vyfotím.

tak jsem vás dočetla,a současně se vykecala.

Jolanka je dzravá to je prima, zoubečky se rozhdli vyléz, jen u ládíčka si to nechávají na pozdější dobu. No zase mu déle vydrží. 😀 😀

Janča a Honzík bojují se zoubky též, my taky.Držím pěstičky, aby to šlo rychle a bez trápení. 🙂 Honzík dělá pokroky jedna radost.

Adámek oslavil 10měs. to je prima. Pvča zase cvičila no já se z tebe picnu. Vítek lyžuje, to je žužo. 😉

Ali yty jsi tak hodná manželka co jede na vychajdu a tatin chrupe. hemenex jsem neměla tak dlouho. No holky máte se primově a to je dobře.

😉

anta
2. bře 2009

Dobré ranko, holčinky 😉
Paol - i já se připojuji k přání všeho nej k Adámkovým mininarozeninkám 🙂
Jinak Honýš, když leze, tak si u toho skvěle žvatlá heblebleble 😀 😀 😀
Mám natočené video, kterak leze a povídá "táta" 🙂

martinka79
2. bře 2009

MAny , to josu úžasné fotečky ta domečkové s opičkou. 🙂
Jani ty máíš též novou viď. super.

martinka79
2. bře 2009

Jani super, to je tedy kluk co te´d všechny předežene.

martinka79
2. bře 2009

Maminy jdu to tu poflákat.

paolin
2. bře 2009

čauky holky!
Marti, jo jo, pozdravuj! rodina je nevděčná..to je fakt na prdlačku ☹

Jani, nedá se to video poslat? jsem baba zvědavá 😀

U nás jsou všichni máma. táta je máma, Vítek je máma no a já jsem máma béééé 😀 je to sranda. jakmile někdo zmizí z místnosti, valí Adam za ním a nadává mámamámamáa 😀

anta
2. bře 2009

Paol, to video je dost problematické posílat, já to neumím nijak moc zformátovat, aby nebylo tak velké.
To jsme si s MM stěžovali, že je líný a on mi tady přelézá zrovna prááááh 😀 😀 😀

martinka79
2. bře 2009

Jani opn vás jako nechla trochu odpočívat a říkat si je to pohodář a teď vyrazil k cíli a bude za chvilku běhat. jeho nožky josu mnohem silnější než našeho párátka. 😀 to bude sranda. atky bych to video rád viděla.
No tak já jsem mama ham mam. nikolka aja a táta je hhhhhhhhhhh či co to říká, ale tátu i dědu umí říci. jenže on stále něco ukazuje a mele si svoje. taky nás pronásleduje. 🙂 teď je z něj automechanik stále opravuje ty sovje auta má vozový park. takže s travestitou bude jen po večerech. 😉

anta
2. bře 2009

Tak jsem ho udolala a už spinká, zjistila jsem, že si moc nehraje, pořád někde šmejdí, ale hračulí si ani nevšimne 🙂
Paol - to máš dobrý, u nás jsme všichni dva s MM táta a k mámě ho ne a nedonutím 😀 😀 😀

martinka79
2. bře 2009

no rodina je prostě rodina a nemá smysl jí řákat a brečet na rameni. já je vyslechla a ptom jsme s Mm říkali oni si snad myslí, že jsme multimilionáři. 🙂

martinka79
2. bře 2009

Jani to přijde. Jé to je totiž období objevování takže hračky jsou teď nic moc. ale takové saponáty, ručníky, nádobí a dveře a vše co se hýbe aon k tomu doleze. jani co ten tvůj košík co máš v rohu obýváku už byl objeven? 🙂 a kdy se uvidíte s Míšou?

martinka79
2. bře 2009

my ti multimilion. jsme, ale zážitkama. 😀

anta
2. bře 2009

Marti, košík zatím objeven nebyl,ale líbí se mu kytičky a vše, za co může tahat 😀
S Míšou bychom se měly vidět někdy tento týden.
A Marti, s těma penězma a potažmo rodiči si nic nedělej. Moje máma si pořád myslí, že si jako zapisovatelka vydělávám statisíce. Ona si myslí, že když jsem ve státní správě, že mám plat jako prezident 😠 Jo po 10,5 letech pracovního poměru jsem to dotáhla na necelých 12.000,- Kč 😅

martinka79
2. bře 2009

Jani tak to je stejné u nás si zase myslí, že jako vojíci a mají balík penez. nemají málo, ale balík vypadá jinak. 😀 a já jako učitelka vždy´t nám furt přidávají. 😀 tak jak píšou...naštěstí matka ve šklství dělala te´d je tedy v soc. sféře.

Jani a ty nemáš plat jako prezident?, to se ti chce zapisova? ty kecáš viď.? no 😀 já vím, že to je jinak a ty jen mlžíš. 😀 😀 😀 😀 😀
je to ale sranda, ale kdyby to bylo jinak tak by byl život fádní.

Jani tak to až obejví košíček to bude legrace. Kytky ty jsou fajn a počjkej hlína.

martinka79
2. bře 2009

Asi budu muset říci Michalovi, aby vyrobil mega pískoviště. 🙂

paolin
2. bře 2009

koukám, že je to vše stejné. u nás je to o to humornější, že má Mirek svou firmu. si všichni myslím, že bere půl melcku nebo co 😀 sranda je, že aby si dal plat třeba 15tisíc, tak si na to musí vydělat 30 😝

Adámek zase udělal loužičku. nemáme doma chlapečka, ale pejska 😀

anta
2. bře 2009

No, neboj, Marti, jak se začal natahovat po té kytce, hned jsem si vzpomněla na Mišáka, kterak ochutnával hlínu 😀 😀
To je jasný, že mlžím, vydělávám si totiž jako dva prezident 😀 😀 i, v práci mají štěstí, že mě psaní baví 😀 😀 😀

anta
2. bře 2009

Jo a máme doma evidentně hadího mužíčka Honýše, večer jsem ho normálně oblékla do pyžámka, ještě si to pamatuji živě, no a ráno jsme ho našli normálně v postýlce nahého jen v plence oděného! 😕 😀 😀
Paol - moje máma je na to úplně stršidelná😝 😝 😝 Prý, rohlík stál dvacet halířů, jenže to brali 800 a byli rádi, naši rodičové by nejraději asi žili v banánové republice a platili knoflíkama bo co 😀 😀 😀
A Marti, ty nepovídej, vojáci se mají nejlíp (sranda) 😀 😀 😀 😉

martinka79
2. bře 2009

JHani takysi u žiju jako prase v žitě a ten dům to je jen záminka další dvě rezidfence už stojí. 😀

anta
2. bře 2009

Měli byste si domů pořídit nějaké dělo, aby rodičové viděli, jak se máte dobře a kdyby vás moc serinkali, tak je vystřelíte na měsíc 😀 😀 😀

paolin
2. bře 2009

Jani, teď jsme tě prokoukli - ty jsi slavná spisovatelka v utajení 😀
s tím Honzíkem je to prča 😀 tyjo, jak to dokázal? 😀

ajo, Marti, tak proto vám na ten RD momentálně nevychází, viď? když jste ty melouny investovali někde na Bahamách 😀 😉

anta
2. bře 2009

No to se mě, Paol, ptej, jak se mu to povedlo 😀 😀
Náhodou, já skládám písničky a taky, když to šlo, snažila jsem se napsat ženský román a pohádku 😉

paolin
2. bře 2009

jdu dát inzerát na beremese. včera se tam v jedné diskuzi málem přizabily dvě holčiny. hádaly se tam do jedné do rána! kdyby tu energii investovaly do nečeho podstatného...

martinka79
2. bře 2009

Pavli pejsek je dobrej,a le vysvětlimu ať za baběhne ven nebo do výtahu. 😀 Jani tedy honzík a hadí muž, já se tu válím smíchy představuji si ho jak se v oci svléká. 😀 😀 😀 no legrace.

martinka79
2. bře 2009

Pavli fakt jo? to je šílené. 🙂 no to víš jdeme s dobou.

martinka79
2. bře 2009

jaký inzerát. jé pošli odkaz a
´t si počtu.

anta
2. bře 2009

No nechápu to, jak se z toho dostal, ale je to srandovní 😀 😀 😀
Jé, Paol, pošli odkaz, ať se zasmějem, o jaké kravině se tam hádaly, mě to baví číííííst 😀 😀 😀

martinka79
2. bře 2009

mě taky vždy si říkám jak to dokážou.

paolin
2. bře 2009

ale, inzerát jen na šaty.
a ta diskuze byla o fotografovi - http://www.beremese.cz/forum/show.php?vThreadID...
koukám, že už ji zamkli 😀

anta
2. bře 2009

Tak jsme se dost pokakali, měli jsme to až na zádech, heč 😀 😀 😀