• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
Jani :grinning: :grinning: :grinning: umíš člověka pobavit hele já mám zexe poklicové a pánvicové království
5. bře 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no Joli by si taky dala říct, ale já jsem macecha a nesmí tam za vrátky, musí jí stačit že ji pustím do předsíně :sweat_smile:
5. bře 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. bře 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. bře 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
To, Marti, musí tedy nohy jezdit jedna radost :grinning: :grinning:
V pondělí jdu na gyndu, dostávám "to" jednou za čtrnáct dní a trvá mi to skoro 20 dní než to skončí. Myslíte, že by mi to tělísko mohl hned vyndat a dát mi tu mirenu? Dá se to takto vyměnit hned?
5. bře 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo mohla by ti to udělat ned naše to dělá
alwe musíš jí kvůli mireně zavolat. :slight_smile:
5. bře 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je mi líto, že top takto máš. :frowning2:
5. bře 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám pana doktora, ženský nesnesu :grinning: :grinning:
Už jsem tam volala, jdu tam v pondělí. A proč se musí volat kvůli té mireně? On mě poslal do lékárny pro to tělísko, tak by to tam asi měli mít v lékárně, ne? No mě to už pěkně štve, už mám pocit, že nedělám nic jiného než krvácím, myslela jsem, že se to ustálí, ale trvá to už 5 měsíců :frowning2:
5. bře 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak anše dr. to má u sebe nebo to objedná či doveze nevím,a le když si kámoška měnila tělísko tak si tam volala já si to také nahlašovala a ona vyjme a hend druhé šoupne.
No chodila roky k chlapovi, ale tady je dobrá dr. tak jsem u ní. No měla jsem být na prohlídce v lednu ještě jsem se nai neobjednal, ale taky kdy, že s dětmi se táhnout k dr. :unamused:
5. bře 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
já menstr. takže to je pohoda
5. bře 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holkýýý! Áda chodí! to je prča :grinning:
jdu ho dát chrnět a pak zkusím Evičky testíky.
Marti, do nemocnice? to je to tak na levačku? :frowning2:
Jani, to je divný! někde jsem četla, že některé druhy tělísek můžou krvácení způsobovat. jsem zvědavá, co ti Mudr řekne.
5. bře 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli gratuluji k chození.
5. bře 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
To bych nebyla proti, kdby mi to tělísko šoupnul hned. Tohle je fakt neúnosný :unamused:
5. bře 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm to ti věřím. ach jo. no já uložila prdelína snad bude spát už to sním bylo na palici
5. bře 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, tak si hezky odpočiň!
Jani, to je fakt na...Mudr to určitě nějak vyřeší :slight_smile:
mažu za Vítkem. jdu mu kreslit sněženky. nějak najednou nevím, jak vypadají :grinning:
na poště jsem už byla a cestou ze školky jsme krásně chytli pana pošťáka, který nam vezl Adámkovou Avent brmbu. tak mám radost :slight_smile: obsahem je 150ml, no akorát pro něj :slight_smile:
5. bře 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti teda s tema pruduskama je to fakt blby :frowning2: tak snad bude Misanek brzo fit. Paol no to je bezva ze Ada uz chodi, moc gratuluju, je to sikulka!!! Jani to mas teda vybornou antikoncepci, kdyz porad krvacis :frowning2:, to pak ani nezbyva moc dnu, kdy ten antikoncepcni ucinek vyuzijes co :wink:
5. bře 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
vypadá jako zdravý bez teploty teče mu rýma akašle vyjímečně to my řekněte a průdušky :confused:
5. bře 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
V pondělí tomu udělám přítrž :wink: , já jsem sama jak za groš kudla a ještě to krvácení mi tedy síly nedodává. Taky to stálo jen 500,- Kč, ta kvalita je děs běs. Ali, je to super antikoncepce, žádný sex, žádné děti :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no třeba se to chytlo dřív než to měloprůvodní jevy :wink:
5. bře 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti myslim ze ten kasel se muze rozjet ve chvili kdy zacne jakoby odkaslavat, nekdy to jen tak pali nebo skrabe a kasel skoro neni, rozjede se pozdeji :frowning2: mas nejakou tymianovou masticku, co bys Misovi mazala na hrudnicek a zadicka? to hodne pomaha, vyborna je treba od firmy Just.
5. bře 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Paol - gratulace veliká, supeeeeeeeeer :grinning: :grinning:
Jen v duši doufám, že jsem zdravá, cytologie dopadla dobře, ale co člověk ví, mám trošku strášek :frowning2:
5. bře 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi asi ano.
Jani, to jo, ty by jsi nám taky mohla spodenm utéci a co my potom tady. :grinning: za 500kč ti tam dal snad dvě diody.
5. bře 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
POavli sněženky jé ty jous pěkné mám jich plný trs v úschvně po odkvětu jodu na náš pozemek. :grinning:
5. bře 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti hahahaha :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsem si tam mohla rovnou strčit tu pětistovku, asi by to vyšlo nastejno :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani ty jsi zdravá jako řípka. ali nemám budu muset jít koupit. jé zase lékárna ty vydřiduši. aspoń, že toto se nekupuje na recept. :grinning: takže Just tymianová mast. díky moc.
5. bře 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
to by tě někdo ukradl. :grinning: či vykradl. Jani neboj v pondělí to dr. napraví
Ali já ji na netu nemohu najít.
5. bře 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Spíš vykradl, protože kdyby mě někdo ukradl, tak by ještě rád vrátil a právě za to by ještě rád zaplatil, že si mě MM vzal zpátky :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: tak to snad ne. ty jsi hosný nenákladná a užitečná.
5. bře 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu si uavřit kávu a odpočívat. sice bych měla úkolovat s Nikolkou,a le to se nedá.
5. bře 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek