• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
toi mělo být hodná
5. bře 2009 ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda holky, Honýš má dneska nějaký spací apetit, už spí zase skoro 2 hodiny a to si předtím říznul hodinu a třičtvrtě :confused:
5. bře 2009 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Nikol zlobí jo? A po kom to má? :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2009 ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí
akorat se to nepordava v lekarne, ale u distributoru, tchyne to dycky od nekoho sezene.. a je to docela drahe :frowning2: ale musim rict ze co jsem od nich zkousela, tak supr, to se musi nechat.
5. bře 2009 ve 14:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, tak nám už koukají oba horní zoubky, za chvíli budeme mít doma králíčka, huráááá, super. :grinning: :grinning: Jsem moc ráda, jupíííí :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2009 ve 14:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to už budeme mít celé čtyři zuby, super, to bych měla dostat na čtvery šaty, co? :grinning: :grinning:
5. bře 2009 ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
No Jani tak to gratulace, joli je ten první už i vidět, a vedle se začíná rýsovat krupička, takže asi to nebude ani moc dlouho čekat
5. bře 2009 v 15:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no Jani a myslíš že to klapne? u nás ticho po pěšině, takže zase osuším :sweat_smile:
5. bře 2009 v 15:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi, spíš neklapne, bohužel, já sice ticho nejsem, hrdě se hlásím o své právo na šaty :grinning: :grinning: , ale kde nic tu nic, no co, hlavně, že jsme zdravý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2009 v 15:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ale, co můžu posoudit, myslím, že s těmi zuby je to pořád lepší než s prďákama :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2009 v 15:10  • Odpověz  • To se mi líbí
A taky, Evi, gratulace k zoubečkům, ještě jsem ani nepopřála, jsem holt kladenský dacan původem z Prahy :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2009 v 15:14  • Odpověz  • To se mi líbí
holky velikanska gratulace k zoubkum :slight_smile: to je Jani fajn ze to u Vas probiha jakz-takz v pohode :slight_smile: a u Evicky celkem taky, ze? az na ten jeden den....
5. bře 2009 v 15:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani kde na Kladne vlastne bydlis? segra kousek od gymplu, nebydlis taky nekde tam nahodou? :slight_smile:
5. bře 2009 v 15:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Zoubky jsou opravdu celkem v pohodě, nemáme si zatím nač stěžovat :wink:
5. bře 2009 v 15:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky jsem tu zase. malinko jsem si odpočinula, ale už hodinu tu strašíme. nikolka psala do písanky a Michálek si hrál. potom jsem nám s tatinem uklidla skříń, někdy tám máme bugr že nevím kdo ho dělá. :grinning: snad nějaká bílá paní se do všeho obléká a hází to tam ledabile složené.
Ali díky za typ. :slight_smile:
Nám zuby rostou dobře ale míváme teplotu což u nikolky a ni neznám ta měla v 10měs. 10zubů. :wink:
5. bře 2009 v 16:06  • Odpověz  • To se mi líbí
dodávám Nikolka prudila zse tu vymýšlela kraviny její fantazie... světem vládne
5. bře 2009 v 16:06  • Odpověz  • To se mi líbí
u nás prší je tam fujtajblově. tatin vzal psa bven a peláší na stavbu. pořád dokola. :unamused:
5. bře 2009 v 17:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak holčinky loučím se s Vámi, mám tu manžela, myslím, že to je on :grinning: :grinning: :grinning: Honýš mu tam hned něco vypráví, šel mu po čtyřech naproti a už žaluje :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2009 v 17:20  • Odpověz  • To se mi líbí
haha a už dostaneš vylágoš, čauky. :slight_smile:
5. bře 2009 v 17:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jani tak příjemný večer :wink:
5. bře 2009 v 17:28  • Odpověz  • To se mi líbí
co ty Evi jsi sama?
5. bře 2009 v 17:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Martinové fandí na hokeji a Joli posvačila půl banánu se zbytkem meruňkové přesnídávky a zakusuje to kukuřičnýma křupkama :wink:
5. bře 2009 v 17:36  • Odpověz  • To se mi líbí
no mišák jedl chleba se sýren ale trochu potom kruchu kukuř. chlebíku a kusek buchty nějak se ve všem rýpe.
banán mi teď nechce vůbec
5. bře 2009 v 17:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Mišák dnes udělal několk kroů za mnou, ale on zjistil, že se nedrží tak šup sedl na zadek.
5. bře 2009 v 17:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no však se to naučí a to bude hukot :wink:
5. bře 2009 v 17:59  • Odpověz  • To se mi líbí
holky tak koukam jste slamene vdovy ted? Martin manza je na stavbe a Eviccin na hokeji? nebo kouka jen v TV jak ten muj? :sweat_smile: ja si jdu dat nejakou dobrotu, honi me mlsna :wink:
5. bře 2009 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
hm ale vidim ze jste to psaly uz pred vice jak hodinou, to uz mate beztak manzilky doma a je pohoda ne:wink: Valinka uz byla hrozne unavena, tak jsem ji supla do postylky, usnula rychle. tak jsem zvedava jak dlouho v te postylce vydrzi, nez ji zas budu muset presunout k nam do postele :angry: :slight_smile:
5. bře 2009 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
u nás chrní Vítek. Adámek odmíta. hraje si, divočí, prostě blbne. je to sranda, ale už bychom chtěli trochu klidu :wink: dnes byl náročný den. Adam kňučel od rána, odpo se k němu přidal Vítek a já chtěla někam zmizet :grinning: Ali, taky čekám, kdy dorazí nocležníci. dnes se to fakt nedalo. Adam v noci tahá za vlasy, až jsem na to alergická. tak snad ho brzy přinutíme ku spánku. dnes je v telce Poirot , tak se chci koukááááát :slight_smile:
5. bře 2009 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ne ne je v Pardubicích na zimáku a už se raduje z vítězství :wink:
5. bře 2009 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek