• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
možná si to tu někde psala,ale já to nečetla :sweat_smile: sorry :slight_smile:
9. bře 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no 17 let co jsme spolu :grinning:

a vzpoměl si bez narážek, na připomínání už nemám sílu :sweat_smile:
9. bře 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my 9 let a maželé budeme v červenci 2 roky :slight_smile:
9. bře 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi tak to gratuluji k výročí. pěkně si ho užijte, holky já se přiznávám já nejsme na datumy. narozeni a tak znám jen děti rodiče, a MM sourozence. většinu mám v kalendáři. Můj muž je chodící kalendář zná naprosto vše.
jééééééééééé to je krása Evi :slight_smile: tak dlouho už a tak ještě aspoň další 60 let ju :wink: přejeme :slight_smile:
9. bře 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je taky pěkné.many 9let spolu žijete?
to je super to znáte dokonale ne? my tedy ano ajako jediní partneři sobě samým dokážeme komunikovat a nic neříkat. :grinning: jsme spolu asi od 95 a 97sjemspolu šli bydlet. to byla legrace. :grinning: :grinning:
9. bře 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, supéer krása ,je to profík. :grinning:
9. bře 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
many když napíšeš dalších 60tak to je až děsivé,jestli to vydržíme. já včera koukala na ct1 na křesťanský deník a tam byly rodiny co jsou spolu 40, 50let a bylo to krásné poslouchat.
9. bře 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no myslím že pokud nám vydrží sila držet hubu a krok a nervy si léčit tady mezi sebou tak to vydržíme :wink:
9. bře 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no snad to bude až do smrti :slight_smile: snad to teda jako vydrží nám všem :slight_smile:
no my spolu chodili už v 96 :slight_smile: no ale puberta,že :grinning: 2x jsem mu dala kopačky a pak už mě nechtěl :grinning: a v roce 2000 jsme se dali dohromady a v roce 2003 spolu začali bydlet i s jeho máti a ta se pak odstěhovala v roce 2005 a my už bydleli sami a 27.7.2007 jsme se vzali :grinning: :grinning: :grinning:
9. bře 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my máme výročí svatby 26.7. a brali jsme se 2003

5té výročí jsem oslqavovala ha ha pobytem v nemocnici s rozkuchaným břichem, a docent pravil, že jsem ten den klidně mohla mít dnem ůmrtí, kdyby ten absces praskl :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já přiznávám, že vidna vydržení je pěknáa, el nějaks e bojím spíše toho aby si nechtěl okusit to co nepoznal,jiné ženy. :grinning:
jinaks e nebojím mám spolehlivého Mm aco je spíše prorodinu a ajk říkajií moje přítelkyně je sice hoba nevymáchaná a nedruží se hnedle jak já, ale je důsledný a zastane vše. krom želhení to nesnáší. :grinning:

holky sledujete pbčas panelák na primě, já se musím přiznat žeru ho, hlavně pana Emila. se vždy směju. :grinning: :grinning: :grinning:
9. bře 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé nemluv o tom Evi, bylo šílené. jsem ráda, že to je za tebou a námi. Fakt jsme se o tebe bála. :slight_smile:
Holky my se brali 9.9.2000 ale nebylo to schálně něnjak sjem se rok předtím zasnoubili a potom si nahlasíli hen dtermín svatby. Michla umí skvěle dělat překvapení a já je umím skvěle pokazit jak nic od něj nečekám. :grinning:
9. bře 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlavně mluví i o legraci tak vážně, že potom sama váhám.
9. bře 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti ty jsi taky jeho první :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. bře 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten panelák jsem taky sledovala,teď moc ne,spíš jsem sváma u netu :grinning:
9. bře 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANO. on můj to jsme ale dvojka vi´d. :grinning:
já jeho první a on můj taky,takže jsme oba ještě neokusili někoho jinýho :grinning: :grinning:
já si ho stahuji a nebo běží vedle v netu. já miluji emilkovi narážky na jeho ženu. dnes mu oznámila, že musí vyřadit ze slovníku slovo a on na ni HOVno? a ona nenen symptomy :grinning: on je klasa
9. bře 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: tak to jsme na tom podobně :grinning: snad nic neokusíme.
9. bře 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. bře 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ono mi to nedá, asi mi to plně ještě nedocvaklo :sweat_smile:

jinak Joli se teďka 2x během 10 minut zinkla do kebule to byly řechy :angry:

ještě neumí sedět, neumí padat, ale stoupat z kleku to by jí šlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

no naučit se to musí :grinning:
9. bře 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
to se naučí. :slight_smile:
9. bře 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no my se přidáváme, co se taky u nás dá čekat že? :wink:
9. bře 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jak to tady čtu, to máte samé krásné a hlavně dlouhodobé vztahy :wink: tak ať vám to vydrží třeba i dalších 100 let :wink:
Evi, ty máš tedy životní story! určitě sis vše vybrala, a teď už bude život jen pohoda a vánek :wink:

já tedy s Mirkem nic moc. chtěli jsme se vzít na Vítkovi narozky, to nám nakonec nevyšlo. a spolu jsme..no..v létě to bude..eee..5 let. jéé! teď koukám, že už je to taky nějaká doba :fearful: to tedy letí...no, když si spočítáte, že Vítkovi budou 4 roky, tak jsem spolu bez dětí dlouho nebyli :wink: :grinning:
9. bře 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyjo..Adam chrní už hodinu a půl!
9. bře 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kdepak máme Janičku a Honzíka?
9. bře 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No taky jsme hledala janču a to jsme jí večer psala, že jsem vyhrála.snad nemarodí.

Pavli to je, ale také pěkné věřím, že Vám to vydrží také dlouho. to jsme se ale rozesnili a rozněžnili co?
No aspoň bude ada na návštěvu připraven. :slight_smile:
9. bře 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré dopoledne holčiny, byla jsem u toho doktora a hned po mě vyhlašujete celostátní pátrání :grinning: :grinning: Tělísko mi nechal, dal nějaké prášky a uvidí se dál, jestli se to nesrovná, tak to dáme ven :wink:
Honýšek hází bobana, fůůůůůůůůůůůůůůj, to je smrad :grinning: :grinning: :grinning:
9. bře 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek