• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
autor
Pavli, doufám, ale zase co nás nezabije, to nás posílí :wink:

Jenže mne ta nemocnice dost změnila a Martin to nese dost těžce :frowning2:
9. bře 2009 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti, s tou návštěvou tedy nevím. kamošce zase půjdou děti spát poo, tak to asi nestihneme. tak třeba zítra. u nás přestalo pršet!
jinak předpokládám, že Mirek už třetí mízu mít nebude :grinning: a mladší milenku si taky hledat nebude, to by už musela být nějaká puboška :grinning: :grinning: no, uvidíme..první manželství mu vydrželo 10 let.

hm, hm..snad se u Antů něco nestalo!
9. bře 2009 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Tu změnu, evi myslíš jak změnila.. hodnoty?
Jani hurá doma, já se bala, že je malý nemocný, tak to dobrý, že zatím tělísko je tam kde je a sna dbude lepší.
Tady tak paří slunce.
9. bře 2009 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
jééé, už ji tady máme! já skléroza zapomněla na Mudr :wink:

Evi, to se srovná. bylo to pro tebe šílené období. to by poznamenalo každého!
9. bře 2009 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Pavli tak to se máš a co ten můj bojím aby ho nějaká ta letuška neoslinila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: ale to by viděla co já dokážu.
Tak zítra návštěva možná jsi ho měla šupnout do kočáru a hurá na mecheche drbací.
9. bře 2009 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
ani nevidím na pc. a nechce se zatahovat žaluzie.
holky já jsme dnes lenivá vytřela jsem vysála umyla nádobí a jinak se mi nechce nic. třeba vařit kdo to udělá nevím. :angry:
9. bře 2009 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti, já jsem ráda, že spí! :wink: poo půjdeme na prochajdu. rýma už je lepší, tak si to myslím oba užijeme :slight_smile:
a žádná letuška na tebe nemá :wink:
9. bře 2009 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
dneska má první školící den Ali. Myslím, že psala odpoledne. :slight_smile: to bude už se vidím jak ybch se děla u ní na pc a něco se učila, jéééééééééé ona by mě asi zabila.. to bych snad raději jezdila venku s Val. :grinning: držím jí pěsti.
9. bře 2009 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak prochajdu ti závidím a že spí malý je jen dobře a chápu,. že je to lepší než návštěva i já to někdy takto řeším. chodím na návštěvy spíš odpoledne. :grinning: nebo na oběd. dobrý důvod nevařit. :grinning:
9. bře 2009 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no jak jsem dojela rezervy, tak nemám žádné, jedu nadoraz a regenerace tzaky nejde. takže vrčím a i křičím, to u nás nikdy nebylo, zvládala jsem vždy vše s nadhledem a úsměvem, mohlo se ny mě dříví štípat, ale teď to je pryč :pensive:
9. bře 2009 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
no ale to nevidím jako šaptné, jen to musí přijmout Martin. bude dobře uvidíš. :slight_smile:
9. bře 2009 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
slunce zalezlo a já vidím.
9. bře 2009 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
NO ALE MĚ ŠTVE ŽE NEMÁM REZERVY, Ca joli přepíná velká :stuck_out_tongue_closed_eyes:

sdwedsdf

pozdrav od prdeliny
9. bře 2009 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí
:wink: :wink: ahojka holciny!!!
taaaaaaak dlouho jsem tu nebyla, ale porad jsem v cechach.
ancu jsem bohuzel nestihla segra rodila v 1h rano a ja prijela az v 17h odpoledne.
no nic anca je zdrava, jen porad hodne ublinkava.... :wink:
9. bře 2009 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Míšo to bude dObr7? ublinkávání se srovná
9. bře 2009 v 10:03  • Odpověz  • To se mi líbí
jé Joli čauky ale Michálke spí až se probudí tak mi to přeloží. :slight_smile:
Míšo ahojky užívej čech. pozdravuj Anču. to bude snad OK. :slight_smile:
9. bře 2009 v 10:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi rezervy tělesné nebo finanční. já fin nemám žádné a těl ty se snažím získat z Michálka :grinning:
9. bře 2009 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
finanční taky, ale ty mne nes..rou tak jako ty tělesné, ale nejhůř jsou na tom psychické rezervy a v tom já vidím obrovský problém. sice mi trochu pomohl ten týden s dětma, ale to jsem se vyškrábala sotva na 0 ještě by to chtělo nějaký +
9. bře 2009 v 10:09  • Odpověz  • To se mi líbí
tak víš co evi já ti půjčím nikolku zda je to o tom být torchu víc v zápřahu a taky nějak aktivní tak to udělám. na psych. nevím co ti zabírá. :slight_smile: když budu vědět pomohu.
9. bře 2009 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
holky chodíte některá ke kosmetičce?
9. bře 2009 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
mám tu Mm tak zatím pa
9. bře 2009 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no právě je to ta komplexní léčba, tím vytržením ze stereotypu :wink:

moc se těším na 8-10 květen, to jedeme s maminama a tatínama z června 2008 na víkend do wellnes hotelu :grinning:

tak doufám že tato změna mne nastartuje do prázdnin, pak si zkusím popůjčovat postupně nějaké děti a dobít se tak, protože potřebuju udělat rezervy, počítám na podzim že by mohlo pomalu nastat snažení se o druhý, tak abych byla připravena :grinning:
9. bře 2009 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
jé víkend super, snažení a taky fajn. evi no vidíš děti ti dodají sílua já si myslím, že Jolanka co začne chodit bude hned jinačí.

MM odešl na stavbu. :frowning2:
9. bře 2009 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
pdelín pořás spí.
Já o prázdninách mívám na 14dní děti od setry. tak se uvidím jak na tom budu zase.
9. bře 2009 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak koukám holky, že zdatně kecáte, to je super, tak to má být :wink: Honýš je neudolatelný, ale pořád pokašlává a kýchá, takže zatím to ještě není ončo, musíme mu dát trochu času :wink:
9. bře 2009 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
mám vařeno utené a bramborová kaše míša červenou čočku.pořád psí tonebude chrupkat odpoleden to tedy bude den. MM bude asi 16hod na stavbě a Nikolka přijede až v 17hod s tatinem. on pro ni sjede.
venku je primově větrno,a le pěkně.
autor
no Martin spí po noční a pak buď oběd nebo stěhování
Jani, hlavně, že nemá Honzík teploty. :wink:
Evi no u nás nuda jelikož MIchálek chrupe já si udělala rekultivaci osoby vl. a vypila s Michalm kávu. připravila oběd. a on stále chrupe. to jsem mohla jít na prochajdu ven. :frowning2:
9. bře 2009 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
holky už jste se registrovali do toho mimi klubu,že budete mít něco v globusu levněji :wink: já už to provedla :grinning: kdyby ne tak www.mimi-klub.cz :wink: jdu ohřát obídek,dobrou chuť všem :slight_smile:
9. bře 2009 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Many díky já ne. :slight_smile: my stále spíme
9. bře 2009 v 11:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek