Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
9. bře 2009

Jo přeji dobré chutě

paolin
9. bře 2009

tak jsme zpět z venku. nic moc teplo.
Many, já nás registrovala o víkendu. chci stihnout tu akci na Suner 😉
Evi, to he mrzuté ☹ určitě se dáš brzy do pořádku. vždyť sis prošla peklo!
Marti, já ke kosmetičce chodím jen na trhání a barvení řas a obočí. jinak nee. kvůli ekzémům.

martinka79
9. bře 2009

No já mám šílené problémy s pletí. teď tedy . dříve to byla pohoda. na obočí jsme jsem chodil,a le kosmetička mě poradila jak na něj a tak už ani to. nevím zda by mi tam poradili či zajít ke specilaistce na pleť co dělají takový ten screenig
No asi venku je blééééé ale doma to vypadá pěkně.

martinka79
9. bře 2009

holky já ho snad vzbudím.

paolin
9. bře 2009

Marti, užívej volna 😉
tyjo, Adam teď taky usnul. no už zase! a to jsme byli venku a to on si pak hraní tak o hoďku protáhne. ne, že bych nebyla ráda, ale je mi to divný. že by jarní úvana?

taky všem dobré chutnání! 🙂

e.k.t
autor
9. bře 2009

tady je hnusně teda, před chvílí padaly kroupy, Joli ještě očko neuzavřela. ☹

martinka79
9. bře 2009

no u nás se spí skoro od těch půl deváté. To spal celou noc. no koukla jsem na něj a nechávám ho spát.a si ta ATB dělají divy. dám si čokošku. 🙂
apvli tak si odpočiň beztak za chvilku šupeš pro vítka nebo už jsi byla vlastně teď. 😉 a co chůze jak jde Adámkovi.

martinka79
9. bře 2009

Jolanko mazej spát. 😠 😀 jé fuj kroupy.

e.k.t
autor
9. bře 2009

no asi vzbudím martina a půjdeme na obídek, to by mohla spát

paolin
9. bře 2009

Marti, to je šikula 😵
Vítek jde dnes pospa. pak s ním jdu cvičit, tak to bude zase prima den 🙂
Áda trénuje. je to sranda 😀 za ruku chodí bezvadně, sám když má náladu. teď je nějaky ukňučený a chovací. už tak tři dny. rostou mu nahoře tři zuby, možná ho trápí ucpané dutiny, kdo ví..už se strááášně těším, jak vyrazíme ťapkat ven 🙂

Marti a jak jde stavba?

martinka79
9. bře 2009

No stavba jde dobře dnes volali ohledně topení, Mmdodělává poslední sadrše a dole začne pokládat polystaren na podlahu a potom už najede forma. pokud dosteme další penízky tak objednáme firmu na fasádu a mám domluvého obkladače za 20tis celý dům to jde. ovšem matroš musím ještě vybrat. 🙂 to víš kdyby tam makalo 5chlapů tak to raz dva,a le zase si toho více vážím když vidím s jakou láskou to MM dělá. 😀
jé cvičení my dnes bychom taky cestovali,a le prdelín marodí tak mám šlus a nikolka půjde ne Aj potom hurá domů na úkoly.

paolin
9. bře 2009

venku jsem potkala kamošku. tedy svou bývalou ptc švagrovou. má dvě malé děti a manžel od nich loni odešel za jinou. letos v lednu se začali rozvádět, takže veselo. no a tak říkala, že si ex vzpomněl, že chce prachy. tedy ne on, ale jeho současná. tyjo..no já bych asi vyletěla z kůže! nechá jí dvě děti a pak ještě prudí! do svojí péče nechtěl ani jednu dceru, ale kecá do všeho o 106 a pořád je něco špatně. no chudák kamoška..teď si našla přítele a konečně má šanci se trochu srovnat a on jak se to dozvěděl, tak začal vysír..to je fakt na to, aby chlapec dostal přes hubu 😠

martinka79
9. bře 2009

taky se těším až vyrazíme ven v teniskách a mikinách. Okukuji internet. obchody abych michálkovi koupila nějkaou prima teplákovku a hlavně dárek k 1narozkám. ani nevím co. ☹

paolin
9. bře 2009

tak to máte za chvíli hotovo! toje paráda! manža je šikula, že vše krásně zvládá! to se vám bude ale hezky bydlet 😵

martinka79
9. bře 2009

už ho slyším .... mamíííííííííííííííí

paolin
9. bře 2009

my dostali teplákovku Nike. jsem si říkala, značková..budu za trapku..ale ona je fakt vymakaná. vydrží snad vše. je moc příjemná a vypadá stále, jako nová. má to něco do sebe 😉

paolin
9. bře 2009

jdu baštit. tak zatííím!

e.k.t
autor
9. bře 2009

Pavli to je síla, no chudák kočka, ale určitě to zvládne 😉

jinak obídek se nekoná, dáme si doma vařený, ale prý že večer, no už se vidím jak se mi bude s Joli po perným dni na ni sama někam ještě chtít courat a s kočárem, ale jestli nebude po večerním kočáru chtít spát, tak mají smolíka oba dva, já zalehnu a můžou se tady postavit na hlavu.

martinka79
9. bře 2009

Evi no tak večeře bude taky prima třeba dříve. kolem 17hod.
Pavli ench si čvachtat 🙂 my obídkovali a dali spolu papat hafanovi a už si hraje u nikolky. 😀
Pavli já koukala na různé, no uvidím. co koupím. to ti přeji, že ti někdo něco dá. 😀 mě tak akorát přes hubu nebo hubu plnou keců. ale už jsem si zvykla.

e.k.t
autor
9. bře 2009

tak domácím jsem dostala taky košem, prý že mám věřit že by si se mnou oběd dal rád, ale prý stěhovat s plným břichem.... ☹

martinka79
9. bře 2009

Evi a co jsi vařila? tak přijde k chuti pozdě večer. no prostě nevděk světem vládne.
my se teď náramně bavili krmením bada piškotama. házel mu je a u toho se řechtal jako blázen potommu je dával přímo do pusy a teď na něj kouká na oknem jak se bad vyvaluje na balkoně.

e.k.t
autor
9. bře 2009

No mám kuřecí plátky s anglickou, sýrem a čerstvými žampiony pečené v alobalu 😉

e.k.t
autor
9. bře 2009

Joli zblajzla skleničku brambor s červenou řepou, a padalo to do ní až jsem se divila.

1 červená řepa a 2 bram,bory nahrubo postrouhané a povařené

anta
9. bře 2009

Teda holky, zítra vás dočtu. Dnes na to fakt nemám čas, Honýš se rozhodl, že jaksi nebude spát, tak jsem s ním musela chcačky nechcačky ven, ještě spí, tak ho nechávám 😉
Zítra se do diskuze zapojím více, tak se nezlobte a nezatracujte mě 😀 😀 😀

e.k.t
autor
9. bře 2009

Jani neboj, to známe, občas nás to potká každou

anta
9. bře 2009

Mám dneska takový rozhozený den, abych pravdu řekla. Jsem zvyklá být s Honýšem od božího rána a teď jsem musela k tomu dr., ještě jsem byla na odběru krve ohledně jater, že by mi případně napsal prášky, kdyby bylo vše o.k., tak se samozřejmě modlím, aby bylo ☹ Dělal mi UZV a říkal, že dole jsem v pořádku, tak jsem se ho ze srandy ptala, jestli na tom UZV nevidí náhodou dítě 😀 😀 😀 Neviděl 😀 😀 😀
Vrátila jsem se domů v 9,30 hodin a manžel šel rychle do práce, prý mu z práce volali dvakrát za tu dobu, co jsem nebyla doma a uháněli ho! 😠 Jako by tam byl jedinej, kdo tam pracuje, achjo, člověk si ani pomalu k doktorovi skočit nemůže kvůli těm hovadům z manželovy práce, už mě to rozčiluje, hlavně on je fakt blbej, já mu říkala, že oni zapískají a on hned běží jako pejsek! Ještě si ho dovolili odvolat z toho OČR, tak mu za to vynadala, ať se laskavě nenabízí, že půjde do práce kdykoli, kdy oni si řeknou! 😠

anta
9. bře 2009

A ještě Honýš je dneska nějakej neustále nosící se, je to záhul, ale věřím, že zítra bude líp, jsem děsně otravný optimista 😀 😀 😀

anta
9. bře 2009

Ještě že vás mám, vy jste takové moje hodné holčinky maminky, mám vás moc ráda všechny a Vaše děti jsou moje děti 😀 😀 😉 Tak kdyby mě něco náhodou trápilo, hned to budete vědět jako první 🙂

martinka79
9. bře 2009

mně ten den dnes nějak neutíká. c´vyšurovali jsme koupelnu i se všema serepetkama a nudíme se. michálek nic moc si nehraje asi smutí po nikolce
Jani to víš, že tě chápeme. 🙂
evi tedy Joalnka je šikovná, já bych si tvůj oběd dala.