• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
Marti, jukla jsem na fotecky. Misak je sikulka velika! :slight_smile:

chlapecci spinkaji, drzi se za rucicku :grinning: ja jdu uklizet. je toho nejak moc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. lis 2008 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je hezký, Paol, že se drží za ručičku :slight_smile:
24. lis 2008 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to musí být krásný pohled :wink:
24. lis 2008 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
To určitě jo :slight_smile:
24. lis 2008 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
říkáš si takové mladice a už mají dvě děti a já tak velké dokonce viď, no to víš s jedním partnerem od 14let to jde potom vše rychle. :grinning: :grinning: :grinning:
No jsme mladá a proto mě těší když mě nikdo za učitelku či matku dcery nebere. :slight_smile:
24. lis 2008 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já zatím stihla jedno dítě, které se narodilo pomalu rok od svatby (jen o 12 déle), že bych se vdala znovu? :grinning: :grinning:
24. lis 2008 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pardon, chtěla jsem napsat o 12 dní déle :grinning: :grinning:
jee, Marti, to je taky fajn :wink:
ja kdyz byla svobona, tak mi vsichni rikali mlada pani. jak jsem mela Vitu a pak se vdala, tak mi vsichni rikaji slecno :grinning: to je mi fakt zahadou :grinning: :grinning:
chlapecky jsem si vyfotila, tak je pak dam do albika.

tuhle jsem psala, ze ma Ada primo u prcinky jakoby bulku. tak se z toho vyklubal nejaky vred nebo co. mel to cele zhnisane, tak mu to Mirek praskl a to byl fakt humus, kolik toho tam mel...ted jsem mu to zase nasla. mensi, ale opet zhnisane. plakal, ale dle meho to musi pryc. takze to musel vydrzet :wink: to by me zajimalo, kde se mu muze vzit na prcince takovy bolak. ma tam normalniho "jebaka". chudacek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mně taky lidi říkají slečno, chacha :grinning: :grinning: Když mám holt na ruce rukavice, tak nikdo snubák nevidí, asi si vystřihnu díru na prsteníčku :grinning: :grinning:
Našemu boubelesovi se občas dělají beďarky na obličeji, s jedním se dokonce narodil, měl ho na bradě, puberťák jeden, sotva vyleze z bříška a už má beďary :grinning:
A není to třeba od zapocení? :wink:
24. lis 2008 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
hi hi Jani, nebo si to napis na celo :grinning: divni ty lidicky vid? ale potesi :wink:
no, on to nema na prcince jako nuf nuf prcince. on to ma primo u otvurku.
24. lis 2008 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé to je divné Pavli, no mě to nevadí když mě třeba mezi dětmi na exkurzijako učitelku ani nebrali. :grinning:
24. lis 2008 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli a co jste dělali celý víkend?
Mišák už je vzhůru a rabuje byt.
24. lis 2008 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chudáček malej, tak opatrně ať mu pimpilína nepoškodíte :slight_smile: :wink:
Asi jo, pořídím si tričko s originálním názvem "Nejsem žádná slečna, ale paní a to dítě jsem opravdu neukradla" :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2008 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, Honzík si asi brzy začne cucat palečky u nohou, nemá k tomu opravdu daleko, akorát je vtipný, že ho nepřebaluji 20 vteřin anóbrž 20 minut :grinning: :grinning: :wink:
24. lis 2008 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani vidíš jaká je to šikulka, Joli taky začíná oběvovat tlapičky :grinning: :grinning:
24. lis 2008 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano, je to šikula, řve jak na lesy :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2008 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to Joli taky hledá vzor v operním pěvkyních siréna :grinning: :grinning:
24. lis 2008 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, vikend v poho. v patek oslava sestrinych narozek, v nedeli oslava 3 narozek Anicky-Vitova kamoska. v sobotu jsem prochazkovali a relaxovali. valime ven a na cvico.
24. lis 2008 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak si cvičení užijte :slight_smile:
24. lis 2008 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsem z Honzíka kantáre, chvíli to vypadalo, že bude řvát a teď dovádí jak na spartakiádě :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2008 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chodím po bytě s dudlíkem v puse, to už do Bohnic asi daleko nemám :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2008 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, tvou Jolanku si budu pamatovat s narozeninkami, protože 21.5. je narozenej i můj bratr, akorát je teda trošku starší než Joli :wink: :slight_smile:
24. lis 2008 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to je asi několik ročků :grinning: :grinning: :grinning:

má jeden z nejzvláštnějších dnů horoskopu, jednou býk podruhé blíženec :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2008 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No co já znám bratra a že ho znám nějakou dobu, tak je to docela vztekloun a špatně se občas ovládá, tak malou Joli vychovejte trošku líp než naši bráchu :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2008 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zatím se bojím aby nevychovávala ona nás :sweat_smile:
24. lis 2008 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem tu holky
uklizela jsem a byli jsme opet v obchodaku se projit, ale tentokrat jsem nic nekoupila.
ja se jednou ocitla s 50ti kg pred tehu jsem mela 60kg a ted mam 67kg na 1m72. Tak hrozny to neni, ale je fakt ze driv jsem mela tabletku na brisku a ted jen vytahanou a popraskanou kuzi.snad se to trochu spravi, doufam.... :confounded:
24. lis 2008 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honzik je taky pekny nerf....Snad to nema od segry jinak jsme v pytli
24. lis 2008 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maminky a miminka :slight_smile: jak se všechny máte, trošku jsem vás dočetla a hlavně si prohlídla fotečky - super šikovná miminka, teda maminy musíte být na sebe pyšné :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
evi: jak prácička dobrý?
marti: co baráček?
pavli: adá je šikulka, to čučím, jak už si taky stoupá vid? dá zabrat co? a co spinkání, lepší? myslíme na vás! u nás stále nic extra :sweat_smile: vojtík je čímdál divočejší,taky stojíme v postýlce a u nábytku a dokonce kolem něho i chodí a pak háže drštičky, takže je u nás stále řev :sweat_smile: to se bohužel nedá uhlídat, je to divoch, sice se ted naučil dělat kec na zadeček, ale zahledí se nebo se natáhne po hračce a letí přímo na papule :unamused:

no hrozně to letí, jak nám bobánci rostou, za chvilku půjdou do školky a pak do školky a pak jim půjdeme na svatbu - fuj, nemůžu to ani napsat :grinning: :wink:
24. lis 2008 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky maminky,poradíte mi???dávate dětem už krupici???máme 10 měsícu a nevím jestli můlžu dát a jak jí udělat???z normálního mléka???
24. lis 2008 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
na dětské krupičce byl návod, namočit ve vhodné vodě, nechat nabobtnat dát vařit a po převaření přidat mlíčko na které je dítě zvyklé a ještě jednou převařit
24. lis 2008 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek