• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
dobre ranko holky!!!
Nikdo nikde??!!
25. lis 2008 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, já tu býýýýt :slight_smile: :wink:
25. lis 2008 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak se vede denska rano??
Ja prozila skvelou noc sla jsem spat asi ve 21h a spala az do 6h :slight_smile:
25. lis 2008 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
J0 krásné ráno, hele vi dvě holky co máte ty Honzíky. už tím vaším keáaným spaním štvete celý svět. asi jsme měla dát ichalovi jméno Honzík. :grinning: :grinning: :grinning: a potom by spal.
ne musím říci spí docela dobře. sice v noci krmím, ale vážně jsem nato zvyklá. :stuck_out_tongue_closed_eyes: co jiného napsat.

jinak u nás dioela dobrý den. všuchni vypadli tak jdeme snídat a potom si hrát a pak snad hurá hajat. dnes jedu s Mišákem busem na výlet, tedy pokud se pěkně vyspí. potřebuji něco koupit na výrobu lampionu ahlavně tu tyčku. :slight_smile: :slight_smile:
dnes se u nás vaří Rajská.
25. lis 2008 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já šla spát ve 20 hodin a vstávala jsem v 5, malej se v půl čtvrté prý už ozval, říkal manžel, tak k němu vlezl do pokoje a zjistil, že Honzík hajá úplně napresovanej v postýlce :grinning: a odkopanej, tak ho narovnal, přikryl a dal mu dudana a malej spal až do pěti, což je fakt super :wink:
25. lis 2008 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo dodatečně zdravím Gabču.
25. lis 2008 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani haha fakt vtipný. my spali tedy s přerušením do 5.45
25. lis 2008 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi budu chtít 3kluka Honzíka. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2008 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten muj taky vyvadi v posteli akrobacie. Obcas ho rano najdu v posteli napric nebo otocenej uplne na druhou stranu :grinning:
My taky jdeme na vylet k panu mudrc. A pak se jedeme podivat na bazen a zapsat Honzika na plavco uz se moc tesim az ho uvidim jak se cachta v bazenu, ma vodu moc rad.
Jinak jestli chcete aby se to nepletlo Honzik ma druhe jmeno Teddy.
25. lis 2008 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja doufam, ze moje pristi mimo bude holcina Clohe
25. lis 2008 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme totiz chteli,oba puvodne holku, ale kdyz jsme zjistili ze je to kluk taky nam to vyhovovalo, uz by jsme za nic na svete nemenili :slight_smile:
25. lis 2008 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdepak já si to nepletu Honzík a Honzík, jeden hodnější než druhý. :slight_smile:
Míšo plavčo si užijete. Mišák taky miluje vodu, jezdíme už na volno do bazénu, základy jsme absolvovali doma s cvičitelkou. Teddy je pěkné jméno.
U nás se také cestuje postýlce. :slight_smile:
25. lis 2008 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já měla první holku, bylo to překvápko. Manžel chtěl holku moc moc a teď kluka je to také pohoda. :slight_smile:
25. lis 2008 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teddy dostal po synovi jedny pritelkyne, ktery se zabil pred 2 lety v aute (19 let)
Ja se pujdu s chuti pustit do zehleni tech jeho pidivecicek :grinning:
25. lis 2008 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani kdepka jsi se ztratila. naháníš Honzíka či papáte? :slight_smile:
25. lis 2008 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé Míšo já žehlila včera. tak kránou prácičku. já jdu něco také poklidit. to je smutné, ten život je , ale krátký.
25. lis 2008 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Muzu rict, ze to co jsem si s nim uzila ty prvni dva mesice tak jsem rekla ze uz dite nechci, ale kdyz ted vidim jak je roztomily tak bych hned druhy.... :wink:
25. lis 2008 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ti věřím, ale neboj u druhého to bude lepší. a určitě bez komplikací. :slight_smile:
25. lis 2008 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jaka byla Nikol jako malinka?? Spinkala??
Rika se ze holky jsou klidnejsi a trpi min na koliky
25. lis 2008 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně se vzbudilo zvíře, oblékala jsem ho půl hodiny, protože mě okousával ruku, pimpilín jeden, jo a už se nám převrací na bok, holky, to jsou opravdu samé novinky, huráááááá.
Marti, děkuji ti za pochvalu, ty máš též hodného a šikovného Mišáčka, to je jasná věc, Nikolka je taky bezvadná holčina, no jak říkám, celá maminka :grinning: :grinning: :wink:
25. lis 2008 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak a je po zehleni, vybouchla mi zehlicka a vyhodila pojistky.
Tak to je Honzik sikulka. Ten muj se prevraci z bricha na zada a naopak uz dva mesice, ale mam kamaradku ta ma kluka o mesic starsiho a jeste porad se neotaci, ale zase se chechta a ten muj hazi jen usmevy a zachechta se jen vyjmecne
25. lis 2008 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honzik si ted zkousi vlezt na vsechny 4, docela mu to jde, ale moc dlouho nevydrzi. Tak jsou mu jen 4 a pul mesice, co bych po nem chtela.... :slight_smile:
25. lis 2008 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tedy kluci jsou šikulíni. No Nikolka byla více pohodovější sice hodně živá sama chodila už od 10měs. po horách, ale jinak spavec nic moc. Vzpomínali jsme s manželem a zjisitli, že je to tak dávno, že ani nevíme od kdy spala celou noc.
Jinak Mišák je trdlo co má spát a zse vymyslel novou hru dělat mosty pod peřinou. :slight_smile:

Jo a včera jsem měla super odpoledne. jeli jsme na ty naše kroužky a potřebovala sjme nataknovat benzín. Nikolka jako velká asisitentka mi chtěl pomoci a tak vzala hadici potahovala mi ji, jelikož jsme musela tankovat k druhé straně nádrže a šup zmáčkla páčku a benzím mě celou pkkně od kolend olů slil. To bylo smradu a já myslela, že ji zabiju. takže rychle do nějakého obchodu nakoupit něco na sebe. potom na poštu. ty jo a v obchodě všichni byli celý vedle co to tu smrdí , já cítím benzím a když asi 5bába řekla to smrad. tak jsme řekla ANO to jsme já mám nohy polité od benzínu a chci si u váa kupit něco na sebe,a le pokud to vadí. a najednou vyšla prodavačk a ařekla lidi neblázněte paní se stala nehoda a vybírá oblečení tak toho enchte. já byla :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: a do toho MIšák zuřil v sedačce. on se v ní totiž už nenosí, ale já si na potvoru nevzala kočár. Nakonec jsme si koupila sportovní klahoty na lyže šla v nich .hahahah to jsem vypada.Pařila jsem se asi 20min na poště a potom hurá ke kamarádce na uklidněnouna kávu.

Ty ponděliky s Nikolkou jsou začarované. v červnu se mi rozpadla ta bota. ach jo. :slight_smile: :frowning2:
25. lis 2008 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky kočky, tak Jani vidíš to bylo strachu. Auuuuž to začíná :grinning: :grinning:

Míšo Teddy je moc pěkné jen mi to připomíná medvídka, ale to vlastně Míša taky :grinning:

Marti ty máš vůbec rychlíky, to Joli je správná pohodářka, proč si honit tričko :grinning: :grinning: :grinning: máma podá přinese přenese tak nač se namáhat? :sweat_smile:
25. lis 2008 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo tak to chce výlet a koupit novou žehličku. :wink:
25. lis 2008 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych taky chtěla pohodáře, ale ani jeden ení. No nikola teď spíš lenoch něco jako carevna. :slight_smile:
25. lis 2008 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míša snad nebbude tak rychlý klidně ať začne chodit na jaře. :grinning:
25. lis 2008 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti to je pech, já si takto ovoněla po silvestru bundu a beránek páchl furt, tak jsem ji dala taťkovi a ten v ní dělá parádu, no a já nemám v čem chodit tak jsem jednu šlohla Martinovi :grinning: :grinning: :grinning: má 3 a nosí jednu a tu budu usurpovat když půjdu s klokankou tam se vejdeme obě :grinning: :grinning:
25. lis 2008 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele evi a jde to nějak vyprat? asi ne vIď. moje oblíbené kalhoty jsou navždy pryč. :cry:
25. lis 2008 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No Joli byla aktivní a vůbec nerostla a přibírala málo, teď je lenocj ale zase roste tak tomu moc nerozumím :sweat_smile:
25. lis 2008 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek