• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
to ti věřím :grinning: no ještě že si aspoň hraje sám :grinning: a nechá mě tady šmejdit po netu,zlatíčko :grinning: no pak s ním za to půjdu na prochajdu,přestalo pršet a sem tam jukne sluníčko :grinning: :grinning:
11. bře 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
už mu to ohřívám :grinning: dělám to ve vodní lázni,tak to trošku trvá :grinning: ale žádný vitamínek z toho neuteče :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, třeba ti kolínko jen opíchnou a bude :wink:
Mončo, v novém to taky bude príma! hlavně, ať vám to klapne :slight_smile:

Adam je protivný, nejprotivnější, nejošklivější. pořád hučí, jak piliňáky a chodí za mnou. děsný toto! chlapi jedni zatracení :wink: teď chrní. tak snad bude mít lepší náladu. jdu si dát baštu.
11. bře 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Paol tak asi zoubky,co :frowning2:
tak taky přejem všem dobrou chuťku :grinning:
11. bře 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nebo má špatnej den no :wink:
11. bře 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já měla špatnej od rána taky bylomi nějak depresivno a mišák to vycítil. Až usnul dala jsem si koupel a je to prima.
many užijte si vycházku my půjde zítra k dr a ak asnad nám dovolí chodit chvilku ven. už je to doma na budku.
11. bře 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli to je šílené když kňučí ti kluci viď. :angry:
11. bře 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
on má špatný den už asi týden :grinning:
zuby to myslím nejsou. teď mi dělá to, že pije mlíko a v půjce začne děsně řvát. nechápu, proč. tak snad ho to brzy přejde, nebo z něj udělám čtyři malý :grinning:
11. bře 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
to nedělej víš co by to dma bylo čtyři Adámkové :grinning:
11. bře 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, Honýš už 5 hodin nespí, pomooooooooooooooooc :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani to je rekord vyhráváš cenu odolné matky :grinning: hnzíku ty lumpíku zavři očka na chvilku. :pensive:

Jani pokochej se toto peču, já to dělávám jen z čertvých jahod,a le dnes si dáme kompotek
http://www.mamincinyrecepty.cz/moucniky-na-plechu-rezy/moucnik-hrk-hrk
právě to chystám
11. bře 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak procházka suprová,teda Marti ty si mi udělala,ale chutě,škoda ,že bydlíš,tak daleko,bych zašla na kávu :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, konečně jsem něco vyhrála :grinning: :grinning: :grinning: , Honýšek má štěstí, že jsem odolná, jinak by už asi nebyl můj :grinning: :grinning: Další story dnešního dne je, že kromě toho, že nespal 5,5 hodiny, jsme šli tedy ven a pak se po hodině vzbudil a čtvrt hodiny mi předváděl děsnej hysterák, jak je nešťastnej, že jsem si ho dovolila odložit na podlahu a sednout vedle něj, normálně se na mě lepil jak hov.. na košili a řval a řval až se dořval k papání, :grinning: :grinning: :grinning: vůbec nebyl k sundání, že by se mu zdálo něco ošklivého?
Mně se tento týden zdá, že to stojí za velké hovno, opravdu, od pondělí prožívám bermudy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: Asi se půjdu pověsit na nejbližší větev, jestli některá budete chtít taky, tak se přidejte ke mně a půjdeme spolu :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No Jani to nedělej, bylo by nám všem smutno a Honzulkovi taky :wink:
11. bře 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,jo,chyběla bys nám tu :slight_smile:
ahoj Evi :slight_smile:
11. bře 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vím, holčinky, ale vůbec nevím, co to s tím Honzulínem je, bůůůůůůůůůůůůůůůů, to je fakt neštěstí, od pondělí je jak vyměněnej a už mě to začíná trochu zmáhat, ale naštěstí mám schovanou flašku myslivce, tak pořád mám aspoň jakous takous šanci pozdvihnout se na náladě, ale ani to nedělám, vždy to nějak zvládnu :grinning: :grinning: :grinning: Mám občas pocit, že malýho chytá ta separačka, je to prostě mamánek, obzvlášť, když není dobře vyspalý trpajzlík jeden :grinning: :grinning:
11. bře 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak návštěva už odjela, vzali MM s sebou, prý má v servisu hotovou opravu auta, tak si pro něj jede :grinning:
11. bře 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani to je všude stejné, neboj to zvládneš :wink:

My dnes dokonce řešili že jako fakt na podzim začneme snažilkovat :wink:
11. bře 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
A skončí to někdy? Občas mám strach, že nenenenene :wink:
11. bře 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aje jo jo jo, neboj :wink:
11. bře 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé Evi,takže příští rok už tu bude další mimi,joooo :grinning:
11. bře 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to bude super, Evi, to vám ještě zavčas popřeji, aby se vám to povedlo co nejrychleji, abyste nemuseli již opakovat ty trapné pohyby :grinning: :grinning: :grinning: S holkama tady vyhlásíme sázku, cože se ti narodí za robě, tak ne že nám to řekneš :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
11. bře 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jo já musím spěchat, kdyby snažení trvalo jen polovinu o Joli tak to bude 5 let :frowning2:
11. bře 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé evi tak nakonec dohoda byla pozitivní to je super.
Many neboj až dojedeš na domek tak ji udělám holky já ji dělala s jahodama z plechajdy a te moučník je usper. Jinak kurpus je taky Mńam atakže to vidím jako základ na rychlý dort.

Jani já tedy nejdu na strom páč jsem líná,a le ty takly nepůjdeš. U nás to taky občas je bléééééééééééééé bůůůůůůůůůůůůůůůůů hmmmmmmmmmmmm a jiné povyky,a le co: položím sednu vedle a buď se sklidní nebo něco vymyslí. hoplt je to období. To přejde a až to přejde tak se najde další šílenost a až do dospělosti nás ty děti budou srát a přitom tak krásně pozitivně. :grinning:
11. bře 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jé to je krásně vystihnuté
11. bře 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
klidnou dobrou noc :wink:
11. bře 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, holčiny, tak malej v noci spal krásně, jsem zvědavá, co zase bude přes den vyvádět :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
12. bře 2009 v 05:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobré ranko :wink:

Joli teda ještě spinká, ale mne práce vyhnala z pelechu, mám vypráno, žehlím a dokonce se za chvíli i nasnídám :wink:
12. bře 2009 v 06:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ha ha jen jsem to dopsala hned se ozvala :sweat_smile:
12. bře 2009 v 06:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé to znám, takhle se mi to taky daří, minulý týden jsem Honýše pořád chválila, jak je bezvadnej a bum a ono tomu najednou tak není :wink:
12. bře 2009 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek