• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
Jani Evičko ahojky
12. bře 2009 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
my už máme za sebou výpravu do školy, snídani a vysávanky. te´d tu je čtenářský kroužek
dnes nás čeká dr. tak jsem zvědavá co řekne
12. bře 2009 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to je jasné, že je nesmíme chválit, to ztrácí motivaci :sweat_smile:
12. bře 2009 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti tak ať je Miška v pořádku a v pohodě :wink:
12. bře 2009 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi přesně já na to dojela tolikrát u nikolky pochvala buch políček do hlavy co udělala za botu. Jednu vám povím. Jednou jsme šli s taťkou ven či někam (i s malým) a Nikolka nám volala, oba jsem měli mobil doma tak jak to zvonilo došla k tomu přijmula hovor a povídala si. CHÁPETE TO? jsem myslela, že dostanu psotník..... jak je .... Mobil měla chvilku zabaven a potom se jí samo vrátil. Ona sice neví, že to stojí jako peníze,ale i tak. :grinning:

no doufám, že bude zdráv už bych vyrazila na malou prochajdu jen tak.
12. bře 2009 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já si trochu přece jen myslím, že Honýš není stále v pořádku, pořád přece jen pokašlává, rýmu má taky a chová se fakt prapodivně a pořád se na mě lepí, přemýšlím, že budeme muset jít k dr., tohle se mi fakt nezdá. Takhle pekelně se chová, když mu něco je :frowning2:
12. bře 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no Jani raději si s ním zaskoč, ty už poznáš že mu něco schází a dr by ti mohla poradit co to je :wink:
12. bře 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zatím manža napsal dr. mail, uvidíme, co napíše, fakt to s ním není k vydržení, to, že mamánkuje, vím, ale takhle? To se mi fakt nějak nezdá :unamused:
12. bře 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani taky bych šla já též moznám když je michálkovi něco víc než mazanost. :grinning:
12. bře 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já právě myslela, že to nebude tak strašný, protože ač v pátek začal zdravotně haprovat, tak do neděle byl naprosto zlatej a od pondělí je naprosto nesnesitelnej, jako teplotky nemá, ale ten kašílek přece jen pořád je :frowning2:
12. bře 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uvidíš zítra bych tak kdyžtak skočila :wink: pro klid na duši
12. bře 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: tak u nás dnes hrozná noc :frowning2: Ladík se probudil kolem 11 a normálně bloznil,převaloval se ze strany na stranu,furt povídal a hrozně moc dýchal :frowning2: měla jsem strach jak blázen,tak jsem ho vzala změřila teplůtku a mezi tím mě ještě pochcal,tak jsem jí ani nedoměřila a chtěla jsem mu dát sirup nurofen,ani nechtěl a pořádně se zblil :frowning2: pak jsem mu dala čípek,úplně se klepal a tak po 15 min, usnul :frowning2: já nemohla do dvou spát vůbec až pak jsem usnula a ráno měl 37.7 ale byl živej,hrál si,povídal,hopsal,teď spinká,ale už by se měl každou chvíli probudit,myslíte,že i to bude zoubkama :unamused: bývá i ráno teplůtka,zvýšená,...jaký máte zkušenosti,
12. bře 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuby klidně teplotu vyvolají, many šílené tedy. drž se. uvidíš do odpoledne ale zastím bych nikam nehnala aby něco nechytil
12. bře 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,jo,taky si říkám,že sním budu zatím doma :frowning2: mám strach,snad to bude dobrý
12. bře 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Many já byla d Mišákem 3dny doma s teplota než jsme viděla rýmu a kašel takže klidně bu´d v klidu. snad to bude jen zubaté. někdy mi přijde že se přes net nakazíme taky. :grinning:
12. bře 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: no k doktorce zatím nepoletím,ještě by měla řeči,že plaším,... :unamused: zkusím ho sama kurýrovat a s pomocí vás :wink: a uvidí se
12. bře 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
určitě stejně na teplotu nic jiného nedostaneš a pokud to nebude na ATB tak a ni kapky a tak to vše si můžeš koupit sama.
12. bře 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdyby něco tak poraďte co je dobrý na kašel :wink: ať to mám raději doma
12. bře 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
hedelix nebo mucosolvan
12. bře 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě spí,bylo by dobrý,kdyby to i protáhl to spaní :frowning2: jsem z hotová,mám fakt strach,možná zbytečně velký :frowning2: ale mám a raději ať spinušká
12. bře 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky
12. bře 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
áá na Honzíčka taky něco leze :frowning2:
Marti ani nevím jak jste dopadli vy,musím dočist,jestli už jste fit,včera jste měli jít myslím na kontrollu ne,nebo to zase pletu :slight_smile:
12. bře 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi a tobě budeme držet pěstičky ať otěhotníš co nejdřív :wink:
12. bře 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes jdeme
12. bře 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha a už je mu fine
12. bře 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladík už přetahuje,tak jsem ráda :slight_smile:
12. bře 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já si ymslím, že se vyspínká z té noci
michálkovi je fajn jen dnes trochu rýmuje. Dala jsme ho hajat jelikož kolem 11.30hod chci jet k té dr.
12. bře 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no on už spí hoďku
12. bře 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak snad Mišánka ta rýma už brzo přejde :wink: to je taky pěkně protivný,že :frowning2: a musíš odsávat nebo už ani ne
12. bře 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
určitě dospává noc. bu´d v klidu a pokud měl teplotu tak i jí. teplotta je obranný nechanismus
12. bře 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek