• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
ahoj holky!
tátu máme dnes v Praze, školí holčiny z labiny na nějaký šílený software. včera si to četl a byl z toho uplně zlbošenej. jsem mi říkala - ukaž prosím tě..ty naděláš! a ono to bylo ještě v anglině :grinning: tak nic no :grinning:

Jani, už je líp? to je dobře! ono se to usadí. hlavně, že sis to trochu srovnala. máte s manžou pravdu. hele, časem to vše Honzík bude chápat a určitě by takovým přistupem babi trpěl. fakt lepší počkat, dokud se babi nesrovná.

Martííí, tos byla ty? :grinning: :wink:

Many, to je Ládík ale poslušný chlapeček :wink:
18. bře 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsem si říkala,že by botičky počkali,ale jak se oteplí a sundá se fusak,tak ať má botečky,ať má teplo na noženky
18. bře 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Paol :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. bře 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyjo Many, to je nářez s tou prací..
Mirek letos taky ještě nemá zakázky. tak se uvidí. všichni honem utráceli před koncem roku a teď nemají granty. včera mi řekl, kolik bude platit daň. no šílený! kdyby to šlo alespoň tam, kam má! třeba k vám :wink:
18. bře 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. bře 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlásím, že jsem včera nakupovala. boty, oblečení..uvalila jsem 2500,-..jsem teda drsná..mám ale 2x boty pro Adámka, pro Vítka boty a oblečení a pro sebe goretexové pohorky za 890,- (sleva z 2000,-), páč nemám v čem chodit. mám z těch věci fakt radost :slight_smile:
jinak holky, nechala jsem si dělat daňové příznání a dost mi vracejí - brala jsem na Ádu MD.
18. bře 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Paol, to víš, že je líp, vím totiž, že nejsem sama, jsem obklopená super lidmi jako je MM a Honýšek a taky vy jste k neuplacení éééééééé k nezaplacení :grinning: :grinning: :slight_smile:
18. bře 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Jani, to je dobře. a máš zastání u bratra a taky jistotu, že sis přístup maminy nijak nezveličila nebo tak. kdyby ti to mamí náhodou hodlala mlátit o hlavu :wink:
18. bře 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak aPavli já začla utrácet už minulý týden a byla jsme taky úspěšná jen nemám pro Mišáka ty boty, tedy on má zimní takže super ale chci nové na jaro. Jaké jsi koupila.
Jo byla jsem to já a ty jsi neotevřela a Mirek šmírovat za záclonou, fakt hnus. Do Brna to mám celkem z ruky, ale co bych pro kamarádky neudělala. :grinning:
Many tedy fuj to je blbé. ale nezoufej snad to bude elpší. on je chudát tedy na pracáku jo? ty vogo. ještě že stát se má dobře. :grinning: :grinning: :grinning: relativně. Holky to je děsný s těmi penězi, kdo je má je skaženej a kdo ne tak enšťastnej,protože je prostě aspoň truochu potřebujeme.
18. bře 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
paol mně vzkázala účetní,že by mi nic nevraceli,že jsem neměla žádný příjem,no já byla od začátku teda na neschopence,ty jsi asi dělala,že
18. bře 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda to je článeček :wink: to fakt musí být všichni v šoku,nic a najednou dítě :grinning:
18. bře 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky ale vracecejí mi přes mi asi 2tis. dělali jsme si to sami.
Jinak holky Pavla mě navnadila na dětské písně. já míšovi pouštíms píš svoje a on tu teď řádí. On si je pouští jinak u nikolky. a uplně jsem hotová jelikož tu hrajé cd Nikolky a miloval písničku šel zahradník do zahrady a tančila na to takový taneček, úplně jsme sentimentální až mám slzy na líčku.
Já Nikolku učila tanečky co se učí ve škollce no prac. deformace. :wink:
18. bře 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
on je na půl úvazku v práci :wink:
18. bře 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Many, teď jsem si to přečetla, tak doufám, že tu krizi zažehnáte, taková mladá rodinka by se měla mít mnohem líp, když vychovává budoucího pracanta :wink:
Paol, ten přístup maminy jsem rozhodně nezveličila, když si vezmu, že bráchova manželka čeká dítě a má ještě Mařenku, která zlobí jak sedm čertů :grinning: :grinning: , tak by se jistě nějaká ta babička hodila :frowning2:
Marti, šéf mi vždy říkal, že peníze kazí karakter, no jemu se to kecalo, když bral měsíčně přes 60.000 Kč, blbeček :sweat_smile:
18. bře 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani to říkají i ty vládní svině jak lítají u Michala. :grinning: many aha ty jo fujky.
18. bře 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, já si říkal, po čem Mirek z toho okna tak pokukuje :grinning:
na Ádu jsem kupovala sandálky Sante a pak Adidas botičky. pak má ještě jedny po Vítkovi. myslím, že úplný mrňousci až tak nové botky nepotřebují, když mají ty tlapky celé špekaté :slight_smile: teda, jestli se nepletu.

Many, já jsem na RD s Vítkem a páč se Áda narodil do jeho třech let, tak jsem na Adama brala mateřskou-PPM.
neschopenka je taky příjem, ne? nebo je to jako sociální dávka? nějak tomu nerozumím..
18. bře 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé, Jani, to bych se taky chvíli nechala kazit :grinning:
jasně, že jsi to s mamkou nepřeháněla. spíš jsem to myslela tak, kdyby to tebe něco podobného vyrývala, tak ji můžeš jednoduše odpálkovat :wink:

Marti, taky mi vracejí kolem 2tisíc. ještě jsme nedostali vyůčtování za byt, tak to stejně spolkne to. ale aspoň něco :wink:
18. bře 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, zazobanci si můžou kecat, my z dělnických rodin víme, o čem život je :grinning: :grinning: :grinning: No a moje ségra teda sice má, panč má milionáře, ale na druhou stranu je prý dost nešťastná, já jsem to říkala, že bude za chvíli jak ve zlatý kleci a BUM a je to tady, ale to jí samozřejmě nepřeji, já bych si chlapa nikdy kvůli penězům nevzala, brrrr :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
já nevím já prostě dostanu penízky jak to opravdu ví jen můj Mma na finančním.
Pavli taky máme po Nikolce botky myslím si že minimálně 5párů. a adidasky jsem se koukala suoper lehké takovés čudlíkama dole no moc pěkné.
a jaké ty sandoše? pošli inspiraci, prosím budem e se třeba opičit. to víš mám prvního kluka. :grinning:
Jani jasně chudě žít, ale vesele s láskou a romatikou. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. bře 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám problém, že když jsu do obchodu nějak mi očka klouzají na holčíčí věcičky.
18. bře 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandálky se mi děsné líbily tyhle
http://www.sante-zdravotni-obuv.cz/cs/katalog/22/476/rn-29/
a taky tyhle
http://www.sante-zdravotni-obuv.cz/cs/katalog/22/684/rn-20/
ňuf ňuf, mňamy, mňam :grinning:
nakonec máme ty v mém albiku.
pro Vítka zatím jen plážovky, pískovky,..sadnálky ještě budu kupovat u nás v obchodě
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20763892
18. bře 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, ty by jsi si ještě přála holčičku viď? A víš, že já bych taky chtěla holčinku Ááááničkuuuuuuuu :grinning: Klučíka už máme, tak bych to chtěla zase zkusit z jiného soudku :wink: Ale až za čas, až trošku Honýš odroste, teď ne, to by mě odrovnalo :sweat_smile:
18. bře 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak taky schovávám botky po Vítkovi. přeci jen..sněhule jsem drahý, jak prase a člověk musí mít jedny rezervní. tak to budou ty po bráchovi :wink: asi to není moc dobré boty dědit. ale kdo to má pořád platit! tak jsem si říkala, že jedny budou vždy oficiálně kupené a druhé rezervní zděděné. je to blbost?
18. bře 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky to tak vidím třeba zahradní lítačky kldině děděné ty nevydží. Jinak já kupuji rozhodně nové, ale je to fakt náročné.
Jani tak za 4-5let bych chtěla holčičku ale si fakt do toho nepůjdem. :wink:
18. bře 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Paol nevím kam to patří tam nemocenská,ale prý bych nic nedostala :unamused: teda jestli mi kecala :angry:
18. bře 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Paol, pěkné botičky, předpokládám, že Honýš už bude též v létě chodit, nějak mu ty nohy nedají spát :grinning: :grinning:
To je dobrý nápad, jedny boty zděděné a druhé koupené, proč ne? Honýš ale nemá po kom dědit, jedině po tátovi, ale to mu budou asi trošku velké :grinning: :grinning: :grinning:
Ladíček posnídal přesnídávačku,rychle vás dočtu a dám se do žehlení :grinning:
Many, asi ne. leda by se jí to přiznání nechtělo dělat :unamused:
Jani, ale zase by měl Honzík boty na hodně dlouho :grinning:

já jsem tedy koupila Ádovi sandálky, které nosili pár týdnů, prý spíš v kočárku. je fakt, že Adam chodí hodně brzy a když někdo koupí takovou velikost botiček, tak je děti běžně neochodí. no, uvidíme. chtěla jsem je na zkoužku a pak případně objednávat ozkoušené boty přes net.
18. bře 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek