Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
19. bře 2009

fuj, Marti, to je hnus! ale oni určite zmoudří. fakt v to věřím 😉 a když ne, nestojí za to. jak už jste psaly 😉 takové vzory pro život naše děti nepotřebují 😉

anta
19. bře 2009

No Pavli, nekecej, to je humáč 😠 Co se ale člověk o sobě nedozví, co? 😀 😀 Si pamatuju, když tady byla ségra s Valérií, tak moje je sestra je slušná herečka, hrozně "milá, příjemná" nic není problém, všechno vím, všechno znám a za rohem začne nadávat do kurev a takových sprostot, no a Valérie se rozbrečela a to jste měly vidět, jak byla ségra s jejím manžou najednou nerves, málem se tady pohádali 😀 😀 😀

paolin
19. bře 2009

Jani, teda dobrý story 😀

martinka79
19. bře 2009

lateralitta je vlastně vyhjraněnost ruky, kterou dítě bude psát a oko je to dalíš vedoucí smysl zařízení při psaní čtení a rozlišování. malý domácí test pro Vítka. dej před něj tužku a řekni, aby něco namaloval nebo napsal..do které tuky bude nestále brát tužku, lžíci tak ta ruka je dominantní a potom vem ruličku od papíru toal. a řekni aby se koukl do kukátka a a to zase oko je domimantní. nebo z ruky udělat kukátko a kouknout se. ale jen jednu ruku. no a správné je pravá ruka pravé oko, levá ruka levé oko. ještě může mít nevyhraněnost rukou to znamená že si přehazuje tužku do jakékoliv ruky. on ještě může.

martinka79
19. bře 2009

no akdyž vedoucí ruka je pravá a oko levé nebo naopak tak ze to zkřížená lateralita. Vyhraňuje se upěvňuje se až do 5-6let. 😉 to by měla být už konečná k zápisu.

paolin
19. bře 2009

ahááá! Vítek je pravák. oko nevím. nějak jsem si nevšmla 😉
náš Vítek drží tužku, jak kopyto. drží ji palcem a ukazováčkem, ale naopak-jako že má ruku otočenou o 180°. technika, jak prase a nechce si dát říct. když chytí tužku normálně, nejde mu zase kreslit. špatný úchop. říkala souška učitelka ze školky 😀 že máme doma trénovat malování čárek. tak to zkusím.

anta
19. bře 2009

Pavli, mě detektivky děsně baví, akorát je blbý, že ve větším případku uhodnu, kdo je vrah, takže mě to tak nebaví 😀 😀 No a to s tou ségrou nekecám, to ona je šťastná, když může dělat chytrou, je fakt, že jsem si občas rady nevěděla, tak jsem jí volala, ale když mi druhá ségra řekla, co Lenka vyvádí, tak to ti mě úplně vyvedlo z míry, koho se to vlastně ptám na rady. Lenka chce přijet, tak se moc těším, protože jí budu velmi pozorovat, jak se bude chovat, až se Valérie rozbrečí a pak se tomu budu za rohem smáááááát 😀 😀 😀

martinka79
19. bře 2009

hele neřeš to kup mu trojhrané tužky apastelky klidně silnější a pokud chceš trénovat tak trojhránek co se navléká na tužku. jinak nejlepší psaní je prstem na velký karton či balící papír a potom štětec a barvy an velký balící papír. a anebo tedy pastelkama. čárky nedělejte. Kolik moj přesně?vždyť nemá ještě 4roky. to je blbost.ale upozorňovat ho a zkoušet úchop to ano, ale tebe stejěn neposlechne. to znám z domu. to chce babičky a jiné lidičky. 😉 klííííííííííííííííííííííííd matko. Nikolka se naučila úchop až kolem 5roku a stejně občas má svůj styl. ale píše nádherně.-konečně.

martinka79
19. bře 2009

Jani ty potvůrko. to bude prima návštěva.

martinka79
19. bře 2009

mě dektivky také abví,a le nejsem takový borec jak Janča někdy jsem pěkně mimo mísu.

martinka79
19. bře 2009

holky co vaříte?

paolin
19. bře 2009

já mám brokovnicovou plívku ze včerejška a jinak nevím. nějak se mi nechce 😒

Jani, jestli ty si z nich neděláš tak trochu srandu 😉 taky máme ze ségry bžundu. zvlášť Mirek 😉 ona ho vlastně nenávidí, on se pousmívá. já se švagrem vycházím dobře už od svých 15ti let, to zase štve ségru a docela se snažila ho proti mě popohánět. nu, taková pohodová rodinka 😀

Marti, děkujíí! pastelky tlusté má, teď i fixy. trojhranné zkusím sehnat. Vítek je flika flinkatá! třeba L krásně umí, ale prostě se mu nechce. J je jednodušší 😉

jéé Áda! valím ze ním...

anta
19. bře 2009

Marti, jsem potvůrka, ale něčím se zabavit musím 😀 😀 Mám ze včerejška těstoviny s rajskou omajdou 😉
Miluju detektivky už od dětství, stráááááááááášně mě to baví 😀 😀

martinka79
19. bře 2009

já dělám kuř.polévku a řízky a mufiny

paolin
19. bře 2009

tak já jdu Ádovat. nakrmit, uklidit, nakoupit a pak šupky dupky za vámi 😉

martinka79
19. bře 2009

trak já peču mifiny Michal si dal přesnídávku a už krmí bada piškoty. sluníčko vykukoue.

anta
19. bře 2009

No já mám Honýše vzhůru. 🙂
Paol, dělám si tak trochu srandu, když vidím, jak je moje sestra velmi "pohodová" 😀 😀 , tak se tomu musím tak trochu smát, smích je nejlepší obrana proti depkám 🙂

martinka79
19. bře 2009

Jani to máš pravdu taky se směju když mi je ouvej nebo vidím někoho jak se snaží být rádo by ve všem 100%. o tom sporstém mluvení tak to mám známou z vesnice ta když šla do obchodu tak mluvila spisovně až to chytalo uši. ajendou jsme pod jejími okny slyšela křik a to byla slova. Ani já taková neznám od svých blbečků ze školy. 😀

martinka79
19. bře 2009

holky mám hotovo já se zase v té kuchyni rozvášnila. ach jo. a to mám za dvě hodiny koužek hlava neumytá mastná a sjinak děs běs doma. ☹

anta
19. bře 2009

Holky, horká novinka, teď jsem našla Honýškovi další dva zubáky, to znamená, že za chvíli budeme mít už 6 zubů, lezou mu dvojky nahóóře, hahááááá, jé já mám ale z toho velkou radost 😀 😀 😀

martinka79
19. bře 2009

Jani tedy on nás snad dožene ten hozík. tak to se mu bude kousat jedna radost třeba do tvého ucha.

anta
19. bře 2009

No to on si už hraje na štípání lístků s tátovým uchem 😀 😀 😀 Nějak se nám do těch zubáků dal. První jsem našla 10.1.09 a už za chvíli bude mít hubu plnou zubů 32 a všechny nahoře 😀 😀 😀

anta
19. bře 2009

Jak to, Marti, děs běs doma, děje se něco? 😉

martinka79
19. bře 2009

ne, jen doma je bordel a my jedeme pryč nemám nic na hlavě a atak nějak.
kdyby bylo ještě něco doma tak uteču. 😖 😀

anta
19. bře 2009

aha, tak to jo 😉 . Já jsem taky chodící mastnota 😀 😀 😀

martinka79
19. bře 2009

já už nééééééééé ale ještě vyfoukat, jdem balit a tak aMichálek zbouchal 2talíře apolévky kuřecí a teď tu píše se ,mnou a dokonce vař´čkou vaří -pááááááááá

paolin
19. bře 2009

Jani, to je paráda!
Adam usnul, jdu honem jííst! těsně jsme minuli Vítka, který si ze školkou hrál na hřišti před domem. uf 😉
poo jedou s Mirkem zase na lyžovačku. snad se jim nic nestane. minule je sestřelila nějaká splašená lyžařka.
večer se jdu ostříhat, tak třeba hodím foto. mám to teď hoodně nakrátko 😉

anta
19. bře 2009

Papa, Marti, vidíš, mně teď Honýš vytuhl s vařečkou v ruce 😀 😀 😀

e.k.t
autor
19. bře 2009

moc se omlouvám, ale od včera od asi půl třetí mi nešel net tak jsme na ně nastoupili a užžž jeeedddeeee 😀 jak dlouho uvidíme, a taky nějaké nákupy a zařizování 😝 😅

paolin
19. bře 2009

uf, tak děti uspané. koukám, že dnes všichni někde poletovali 🙂
mám dnes dobrou story...dávám Adama spinkat k nám do postele, on si po probuzení "zavolá" a já jdu pro něj. tak odpo chrupal, já si začala vařit kafe a najednou capky, capky, koukám co to je a on Adamek ve dveřích od kuchyně! jak slezl z postele netuším! asi nespadl, to by plakal. koukal ne mě, jak spadlý z jahody na znak..tyjo, docela šok 😀 jinak už začíná dělat paci paci, tak z něj mám radost 🙂

tak dobrou a zítra snad páá! musím do salonu vybalit šaty a pak jdeme plavat.