Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

monkia.pv
19. bře 2009

ahojky holky,tak jak se vam dari?Vidim ze Honzik uz ma pusinku skoro plnou zubaku!To je parada!my mame stale jen dva!U nas nic noveho neni!Porad vse pri starem!Vanulka je divocak a ja nemam sanci pres den jit na pc abych si s vama pokecala!ona miluje snury od pocitace a to je silene!Za chvili by mi mel prije manza po 14 dnech!Uz se na nej tesim a hlavne se tesim jak bude rano vstavat s malou 😉 on to jeste netusi ze bude muset! 😀
holky mejte se moc krasne a pekne plkejte ja jak bude vic casu tak zase neco napisi!
Zitra jdu s holkama z prace na kaficko a zakusek-uz se mooooc tesim!
Preji vsem dobrou a klidnou noc! 🙂

e.k.t
autor
20. bře 2009

😀 Pavli, tak to je superšok, a to je Ádík jen o 3 týdny starší Joli, to se mám na co těšit 😀 😀

I když já ji do naší postele spát nedávám, chodí do postýlky 😉

Moni no tak ať ti to čekání uteče. u nás zub 1 ale počítám zítra by mohlo cinknout podruhé 😀

jo jenať vstane 😀 😀 😀

a kafčo moc přeju 😉

martinka79
20. bře 2009

Krásné ráno. zdravím monču.
Evi to je dobře, že žu ti ent zase jede už jsem si říkala, že nějak zanedbáváš koníka. 😀

Pavli díky za dc už je doma a dokonce i ohrané. 😀 Adámek je šikulka to ti věřím, že to byl šok. ale příjemný. Lyžování ať si užijí. moji kamarádku taky te´d sejmul snowboard a to byl mazec. jsou to neohleduplnci.

Jinak s tím slejzáním. Náš MIchal sice moc sám nechodí asi 5-7kroků, ale z postele slezjá suprfově už dlouho a fakt jsou ty děti šikovné. on tedy na ní vyleze a potom sleze, teď si oblíbil sedět jako paša na sedačce nebo na židličce. na té si dokonce i čte. 🙂
Tak já to dnes ídím na relax mám navařeno napočeno, jen peru a noc myla děs běs Michálek neklidný a palčtivý lezou nám zuby a tak asi proto. 🙂

e.k.t
autor
20. bře 2009

no u nás noc dobrá teda já neslyšela Joli až v 6 ráno, po včerejšku měla smůlu, já totálně vytuhla 😅

martinka79
20. bře 2009

Aha tak asi spala.Mě se právě asi rozbila pračka. ty jo peru povlečené rána bum bác a nic. 😠 tak jí jdu domluvit kravce jedné jelikož ještě asi 3-6měs. může vydržet. já jí dám potvůrce jedné. 😀

e.k.t
autor
20. bře 2009

teda zákon schválnosti, pěkně jí domluv obludě

martinka79
20. bře 2009

No a to ráno ještě Nikolka šla na bus a já jí blbka dala k svačině actimel sice do svač. boxíku,a le hjalbíčko jí ho propíchlo a vyteklo ven z aktovky tak pádili holky nazpátek a já rychle do sáčku jinou svačinu jinou aktovku a hurá holky utíkejte. dnes je nějaký den šprímů či co. 😀 teď jsme kolem pračky vtřela právě jí jdu vypuatit a potom jí domluvím.

anta
20. bře 2009

Dobré ranko, holčiny, tak dneska mi to trvalo než jsem Honýše udolala, byl vzhůru 4 hodiny 😉 No Marti, to té pračce tedy domluv 🙂

e.k.t
autor
20. bře 2009

No ty máš dnes den D 😝

tak vše ve zdraví přežij 😉

martinka79
20. bře 2009

no pračka už je imuní na mé sladké řečičky jak je skvělá a nejklepší rpostě si asi žádá o můžskou ránu do zátylku a jinak hurá na celoživotní dovolenou na směťák. to je ale blbka. já hromadu nacáchané povlečí ve vaně šinavou aktovku. no jako sociál. 😠 😀

e.k.t
autor
20. bře 2009

no Marti síla to tedy je, ale bude líp to mi věř, ha ha ha co bys dala za valchu že?

martinka79
20. bře 2009

🙂 už pere ale nevím co ždímání 🙂

martinka79
20. bře 2009

když jsme jí ukázala, že mám vyhlídlou jinou a že jí pánové odvezou tak se vzchopila ubidím co udělá u toho ždímání.

anta
20. bře 2009

Tak jsem se umyla, jupíííííííííí 😀

martinka79
20. bře 2009

jupíííííííííííííí zase voňavá. to je žužo. no já umyla vše kolem ale na sebe jsem ještě nešáhla.

anta
20. bře 2009

To znám, Marti, všechno čistý, jen my ne 🙂

martinka79
20. bře 2009

no tak nějak, ale už jí prošla očistou. 🙂

martinka79
20. bře 2009

tak jsem si tu založila nové téma nidko mi nic nepíše. to jsou abby jen o dětech a sobě by kecali. nebo se hádali. potvory jedny. 😀

anta
20. bře 2009

Moc se těším na sobotu, snad narazím na otevřené kadeřnictví, nic jsem o tom MM neřekla, bude to ve stylu "obluda odejde a vrátí se krasavice" a hlavně to bude překvápko, jo manža, ten bude čumět, haháááááááá, moc se na to těším 😀 😀 😀

martinka79
20. bře 2009

děkuji ti za příspěveka co si necháš udělat?

anta
20. bře 2009

No nechám si to zkrátit, mám to dlouhý a už mi to visí jak cácorky, tak si nějaké mikádo 🙂

martinka79
20. bře 2009

jé a vyfotíš se?

anta
20. bře 2009

Nechám se vyfotit a dám to na koníka, už jsem o tom přemýšlela, ale pokud mi to zmrcasí, tak dám fotku své prdky 😀 😀 😀 Vím,že úspěch u MM budu mít zaručený, vždycky je nadšený, když se vrátím s menší hlavou 😀 😀 😀

martinka79
20. bře 2009

haa tak to je pěkné,a le ona co nevidět zase naroste

anta
20. bře 2009

To mě povídej, do měsíce to mám zpátky 😅

anta
20. bře 2009

Naštěstí mám zdravé vlasy, ale jak to mám dlouhý, tak vypadám jak splašenej lev 😀 😀 😀

martinka79
20. bře 2009

se máš ti je závidím. 😠

anta
20. bře 2009

To je tím, že když nemusím, tak si je zbytečně nefénuji, nechám je uschnout, nedávám si žádné laky, ale je fakt, že si je občas nabarvím, když se mi nezdají dost pěkné 😉

e.k.t
autor
20. bře 2009

tak jsem zpracovala podklaDY pro daně a jestli joli večer usne tak hrrr na ně. odpolko jedeme potěšit Bětku v její samotě 😉

martinka79
20. bře 2009

holky pádím jedu nečekaně na drb. 😀 pračku enchám na pospas osudu.