Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
23. bře 2009

paráááááda 😉

anta
23. bře 2009

Obyč hovor to byl, to má taky štěstí, rejpne do nás a uvidí to tóčo 😀 😀 . Prý, že nám chce poslat něco k velikonocům, tak jsem jí řekla, že nic nechceme a to je fakt 😀 😀 😀 😀
Evi, budete boháči, super. 😉
Nám se konečně podařilo vytřískat dědictví po MM babičce z jeho táty, on byl pověřenej, aby nám to vyplatil, konečně se to povedlo, po nějakých dvou letech 😠 No tak jsem toho tak trošku využila a z MM jsem vydyndala nějaké penízky, abych je měla na účtě, abych měla nějaký ten polštářek. Dokonce jsme s manžou zjistili, že se nám ty peníze docela slušně hromadí a že jsme oba dobře hospodařící lidi, to jsem fakt čuměla, když jsme na to přišli 😀 😀 😀

martinka79
23. bře 2009

Jani tak toho si važte nám nějak penízky stále mizí. 😀

anta
23. bře 2009

My si toho vážíme, myslíme na zadní vrátka, člověk nikdy neví 😉

e.k.t
autor
23. bře 2009

u nás teda penízky nevydrží, no jo no, a za tyto budou pneu na Lagunu 😅 teda zkusím vysoptit na šaty, ale myslím že nemám šanci ☹

anta
23. bře 2009

No ale u nás ty peníze padnou hlavně na byt, takže se taky rozkutálejí 😅 To teda, Evi, musíš pořád otravovat, uvidíš, že TM prasknou nervy a dá ti na dvoje, aby měl hlavně pokoj 😀 😀 😀

martinka79
23. bře 2009

holky u nás to taky spáchnou vždy děti a domek. a samo trocha pohodlí a cestování to je balík.

anta
23. bře 2009

Tak to je jasný, že Honýš taky něco "spláchne", ale toho člověk nelituje ani trošku. Důležité je, že MM ví, že peníze neutrácím za hovadiny, což neutrácím, tak kdybych si mu řekla asi o víc, tak by mi je prostě na účet poslal 😀 😀 , jsem ráda, že se ale nemusím ohlížet na korunu, to by mě fakt štvalo, i tak nakupuji levně 😉

martinka79
23. bře 2009

Jani ty jsi prostě šikulka. Já se na korunu te´dkoukám, až budu z bytu pryč bude o to lepší. 😀 ale vidina domu azahrady a všeho je luxus.

martinka79
23. bře 2009

dani jsme s Mm kávičku a zase odešel pravota Mišáček je trdlík co se předvádí jo holky jí sám vidličkou plastovou to je legrace. teď právě koumá časáky s autama

martinka79
23. bře 2009

jdu dělat buchtičku a zlikvidovat tvaroh a rum.

anta
23. bře 2009

Marti, možná je to luxus, ale to soukromí za to rozhodně stojí. 😉
Mišák je super klučina šikovnej, to je moc dobře, Honýš zkoumá časáky tím způsobem, že je pořád žere 😀 😀 😀 Jo a ohlodal dřevěné kostičky, jsem si myslela, že si bude skládat obrázky s krtečkem, ale asi ne, protože na každé kostce je kus ohlodaný a krtečkovi zbyla vždy jen půlka hlavy 😀 😀 😀

martinka79
23. bře 2009

Jani taky mu dej na jíst chudáčkovi. 😀 my to taky tak máme vše ožere a potom si s tím teprve hraje. ale časáky s auty miluje. 🙂
to víš soukromí bude fajn. 🙂

anta
23. bře 2009

Jé díky, Marti, že jsi mi to připomněla. Já mu od rána nedala najíst 😀 😀 😀 Jo to bych vyslechla ródeo, to by byla siréna 😀 😀 😀

paolin
23. bře 2009

čauky holky! jsem tu. uf uf! chlapčci chrní. jsou pekelně protivní. u nás je počasí, jak na houbačce, tak to bude tím.

Evi, to je super finanční injekce! 😉
Jani, volala mamka, jo? no nekecej! a nic neřikala? hm, hm..že by šla do sebe 😉 tyjo a jaký byly pocity?
Marti, Mišák chodí? supéér! to je ale drak, co vyvádí!

já jsem dnes taky nasr..vůbec se mi nedaří, co bych potřebovala. a nejvíc mi vadí, že za to nemůžu já, ale jiní. ale já jsem u toho za vola!
na netu jsem našla salon v Praze, který má naši nabídkou a prodává šaty vlastně pod maloobchodní cenou. tyjo..já mám teď na MC mnohem vyšší ceny a teď nevím, co s tím! ten salon šaty prodává téměř za ceny velkoobchodní. ach jo 🙄

martinka79
23. bře 2009

aha ajk si to mohou dovolit mají tržby či josu živy z jiných věcí?

martinka79
23. bře 2009

buchtička se peče. nikolka za cvhilku přijde domů. pavli aspoňm sisi trochu dopo odpočinula.

anta
23. bře 2009

Ahoj Pavli, tak jsi vyspinkaná? 🙂 To je dobře. Jojo volala máma, prý že nám chce něco POSLAT k velikonocům, tak jsem jí řekla, že nic nechceme a to je fakt, že nic nechceme, proč taky? Vajíčka mám, pomlázku si koupíme a na prdel dostanu tak i tak 😀 😀 No pocity nic moc, měla kecy, že prý mi včera volala, tak jsem jí řekla, že se mi na telefonu nic neobjevilo, tak ať nepovídá 😀 😀 Prý že si myslela, že mi nesmí zavolat! Taky že jo 😀 😀 😀

anta
23. bře 2009

No jo, asi si myslí, že si nás může koupit, to teda ne. Ale že by na velikonočky přijela, to samozřejmě ne, prý že mi pošle syrová vejce, jako poštou jo? Tak to bude slušná omeletka 😀 😀 😀 Já jsem odmítla od ní cokoliv vzít, sice nepeču, ale bochánek si koupit umím taky 😝 😀 😀

martinka79
23. bře 2009

jani to víš nevěděla jak dolézt tak zkouší pís kusy ohrané získávání přes vděk. ☹

anta
23. bře 2009

Dávala jsem jí týden, že se ozve, taky že jooo 😀 😀 😀 Ale svým způsobem se mi docela ulevilo, abych pravdu řekla, jsem na ní ale tvrdá, aby si nedovolovala. 😀 😀 Prý že by se u ní mohl Libor stavit pro nějaký ty věci k velikonocům, no to se teda obávám, ten je na ní nasranej doteď 😀 😀 . Čeká, až se omluví, samozřejmě se neomluvila, jak jsi, Marti, předtím správně podotkla 😝

e.k.t
autor
23. bře 2009

teda ten net zlobí klávesnici jsem musela vyměnit a bedna hučí jako když startuje helikoptéra 😠

anta
23. bře 2009

Evi, já jsem málem musela klávesnici též vyměnit, nedopatřením se dostala Honýšovi do ruky 😀 😀 😀
Suma sumárum, moje máma je fakt dost drzá, ale já jí to stejně nedaruju, já máám dlooooooouhou paměť 😉

martinka79
23. bře 2009

to je jasné. hele ono to přejde i Libora.

paolin
23. bře 2009

Jani, taky si myslím, že to zkoušela 😉
vyhajaná ani nejsem. Adam spal krátce a neklidně. rostou mu horní dvojky, tak jestli to je tím..

anta
23. bře 2009

To Pavli bude tím, Honýšovi rostou vždy dva zuby najednou a to je teda peklíčko 😝 😀
Já vím, že to přejde i Libora, ale někdo prostě mámě musí říct pravdu o tom, že se chová jak pekelná kráva, tak jsme to byli zase my 😀 😀 😀 Mně už to celkem přešlo, ale jak říkám, ten její přístup mi fakt vadí 😝 😝 😝

martinka79
23. bře 2009

komu by nevadil. pavli nám taky lezou trojky dole a nahoře no fakt ti kluisi jsou lemry.

paolin
23. bře 2009

Jani, to je jasný. přeci ze sebou nenecháte tak vláčet! ke všemu chráníte Honzíka, takže holt mamule bude muset změnit přístup.

martinka79
23. bře 2009

holky loučím se pa jdu dělat úkoly dohléednout na buchtu a potm jedem na kroužek fakt děs běs. ☹

paolin
23. bře 2009

Marti, tak to zvládni v poho! třeba tě to trochu rozptýlí!