Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
23. bře 2009

tak Joli slupla jogurt s přesnídávkou a piškoty 😉
soplíkuje 😝 a nevím z čeho

jo a Jolka je tahy hysterečka 😀

paolin
23. bře 2009

že by to počasí? je fakt, že venku je hnus fialovej 😒

e.k.t
autor
23. bře 2009

no asi, ale asi nám dva dny blblo topení, páč i v obýváku bylo jen 17°C a jsme zyklí asi na 20 😝

paolin
23. bře 2009

fujtajbl zima. to bych taky kňučela 😀

martinka79
23. bře 2009

tak úkoly hotové měli psát povolání firma prac. zařazení rodičů. jsme se na ně vyprdla a nechala ji aby napsala to co zná. 😀 buchta se peče.

martinka79
23. bře 2009

tak páček. 😉

e.k.t
autor
23. bře 2009

tak to nepřipeč, a s lumpíkama si to užij 😉

many
23. bře 2009

holkyyyy Ladíček dnes udělal sám pár krůčkůůů 😀 😀 😀 😀

anta
23. bře 2009

Tak holky, Honýš si normálně vylezl ručičkama na matraci, kterou má MM na cvičení a postavil se pak na nožičky, takže byl naprosto sám na všech čtyřech končetinách 🙂 Loučím se s Vámi a zítra ahooooooooj 🙂

e.k.t
autor
23. bře 2009

teda Ládínek je šikulínek 😉
Jani dobrou a klidnou 😀

e.k.t
autor
23. bře 2009

tak tu byl technik na net na měření a že tu starou anténu snesou a dají na jinou zeď větší anténu a že se musí dostat do rohu obsazeného skříní, teda manipulační prostor v ložnici není no to jsem teda zvědavá a bude to od PC dál, tak asi nedostane kábl 😠

many
23. bře 2009

no tak vám to snad dobře udělají 😉 Evi
teda nikdo nikde,všechny dětičky už chrupkají a maminy u telky s nohama na hoře,že 😀 😀 😀 vegáááček 😀 😀 😀

many
23. bře 2009

dobrou noc a děti ať spinkají celou noc 🙂

e.k.t
autor
23. bře 2009

no u nás se teda rozhodně nespí

martinka79
24. bře 2009

krásné ráno amiminkya dětičky.
many super tak to je ládíček šikulka no to víš rok se neúprosně blíží tak chůze bude co nevidět.
evi tedy to jsou věci s netem to mi ani neříkej takové práce a kablíky no děs. 😉

Jani a ten tvůj Honzulák ani lenoch nebude je to pěknej čiperka co, to bude veselo. 😉

jo a já včera musím říci docela pohoda okoukla jsem asi 3dárky co bych kupila Mišákovi k narozeninám.

Nakonec jsem se nechala ukecat na cvičitelské zkoušky, takže budu mít pravomoc legálně vést jakýkoliv sportovní kroužek. no, že bych ho jako chtěla moc moc vést, to ne,ale když mi to sokolnice nabídli a bude ožné tak co člověk nikdy neví. ´ž mi hrábne budu chtít blbnout..... 😀

anta
24. bře 2009

Dobré ranko, Marti, no je to teda divoch. Ráno si vylezl rukama na kytaru a šup na nohy 😀 😀 , je to moc krásný, mám z něj velkou radost, zkusím ho vyfotit a dám sem fotku 😉 Máš už dobrou náladu? Doufám, že joooooooooooooooooooo. Dnes jdu s Honýšem do práce, v 10 hodin ho šoupnu do kočáru a tradááááááá 🙂

many
24. bře 2009

Dobré ráno 🙂 🙂 🙂

many
24. bře 2009

anta - tak to už Honzíček začne zachvilku chodit u nábxtku,jak už se staví 🙂 šikulka 🙂

many
24. bře 2009

Ladík konečně usnul 🙂 tak mám půl hoďku 🙂 no ale jsem tu,jinak jsem se dala do opakování němčiny 😉 ať něco na té mateřské taky dělám a neflákám se 😀 😀 😀 už taky dost zapomínám,tak kdybych jednou hledala jinou práci,tak ať taky něco umím,maturovala jsem z ní a pěkně rychle zapomínám,jak se to nemrská dokola 😒

many
24. bře 2009

Marťa taky podníká další kroky 🙂 😉

many
24. bře 2009

jinak u nás teda budíček začíná být čím dál tím dřív :-/ dnes už ve 4 byl vzhůru a nechtěl spát,a po 5 mě teda donutil vstát,aby nespadl z postele a chtěl si hrát,že,tak chodívám spát po 20.00 abych byla vyspaná

e.k.t
autor
24. bře 2009

dobré ranko 😉

Joli dnes zopakovala včerejší ťapání kolem šprušlí v postýlce, ale má rýmu a teplůtku a pokašlává, tak dostala nurofen a hedelix a bude mít holt zábalovou mamiterapii 😀

paolin
24. bře 2009

dobré ránko mamíny a mímína 😉
no to je úplný ťapkací stádečko tady 😀 to je ale skvělý! hele, jestli ty vaše dětičky nejsou strááášně šikovné 😉

Many, to máš ale ranní ptáče! Adam se zatím drží na šesté hodině ranní.
holky, co budeme dělat, až se změní čas? vstávat ve 3? 🙄 fujtajbl teda, než se mrňousci zase nějak srovnájí.

many
24. bře 2009

ahoj Evi,tak ať je brzo zdravá

e.k.t
autor
24. bře 2009

no zatím je v pohodě, docela se mi osvědčilo už několikrát zahájit léčbu hned a to je potom brzo pokoj 😉 zatím to jako nemoc neberu i na prochajdu půjdeme 😀

martinka79
24. bře 2009

Hpolky tzak u nás se vstává kolem 5hod a no taky nic moc,a le asi s tím nic nenadělám. zakoukala jsem se na netu na nějaké inspirace do domu. už musím hejbnout prdelkou a najít dlažbu a obklady.mám na to měsíc. 😀
Jinak já si MD užívám a je pravda, že se dám na tu cvičitelku a potom na ten doktorát,a le ten mě asi zabije. 😅
Jani nálada je pleší, ale je to šílené mívám černé myšlenky ze stavby a všeho kolem.
evi tak Jolanka už prostě bude chodit. 😉
Ládík taky no to josu šikulky

paolin
24. bře 2009

Marti, jsi prostě akční žena 😀
jo, už se vám to finišuje, co? to bude dobrý! přeci jen si to děláte sami, takže vás případný průs..asi ani nepřekvapí. hele, vydrž prťka, vydrž, za chvíli bydlíš 😉 jo a za trochu větší chvíli nás tam máš a to bude teprve zkouška nervů 😀 😉

many
24. bře 2009

no dnes jsem ho zkoušela pustit a nechce se mu 🙂 chvíli sám stojí a pak sedne 😀 ale nechám ho být,ať to udělá zase sám,má čas 😀

martinka79
24. bře 2009

Ani nevíš jak se na vás těším. 😀 ty jo i přerkvalili nás nějaké naše věci,a le jak jsme zvyklý být stále ve střehu a halvně je to anše a já nejsme detailista tak to vždy nějak vyřešíme a suprově si odůvodníme. 😀
Many on má čas náš michálek chodí a stejně né vždy. prostě když je doma šrumec šu na 4a je to.

paolin
24. bře 2009

Marti, to je jak u nás.
včera měl Adá první životní vycházku. no, spíš to bylo velké šťourání se v hlíně, písku a kytičkách. ale jak ten prostestoval, že už jdeme domů 😀 dnes je sluníčko, tak půjdeme taky.
jo a včera udělal tááák je veliký. paci paci nechce vůbec, tak aspoň něco 😉