• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
Marti, už jsem se taky koukala. Mazec, co? :grinning:
Botičky ještě nenosí. objednala jsem schválně větší na podzim a mírnější zimu.
24. bře 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha ale to já neodhadnu nožku.
24. bře 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
děti mazec, ale krásnej
24. bře 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mu koupila 21. má teď velikosti 12, a tohle jsou botky na nožičku 13. tak počítám, že vydrží podzim a možná i jaro :wink: no a když poroste rychleji, tak do lesa a na Vysočinu jsou parádní. no, uvidíme :wink:
tady se zase honí všichni čertíci a bude sněžit :unamused:
24. bře 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. bře 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si od Světlušky pořídila tyhle botičky.
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20810799&tab=1
už je mám doma a sednou mi, jak pr.. na hrnec :grinning:
24. bře 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám
24. bře 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele, už zase svítí sluníčko. to je tedy počasí!
24. bře 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u nás podobně
děs běs no já nevím přemýšlím spíš na podzim už 22 teď nosí 20 a klidně jedny 21
okouknu to u ní já chci botasky
24. bře 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ona tam dává zboží hlavně ráno. během chvilky to býva fuč. s paní je bezva domluva.

Mišák je velikej. ten bude mít nožičku určitě 22. Adam je malý, jak Vítek a tomu rostla noha tak o 5mm za půl roku. Marti, 22 tam paní teď taky dala.
24. bře 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se koukám
no možná bych vzalai něco sobě
na to cvičneí botaky na mě nic moc
24. bře 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
byl tu tatin ze stavby moc se mu boty líbí mámů prý paní hned napsat
24. bře 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
pokud bys chtěla boty fakt od ní, tak bere i poptávky. jukne pak do obchodu, jestli je tam nemají. asi jezdí někam do outfitu.
jinak já Vítkovi ještě pořídila tyto na léto a k bazénu a tak
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=19640638&tab=3
škoda, že na něj nemá ty Goráče. hned bych mu je pořídila.
24. bře 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele, já to dělám takhle - pokud si nejsem jistá, pošlu jí nějaký dotaz s tím, že si to třeba do hodiny rozmyslím. ale mám zboží vlastně "zabukované". u ní to dost frčí a věci jsou hned pryč. ty Vítkovi boty mi podržela do večera, než jsem mu změřila nohu. je fakt prima :slight_smile:
24. bře 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé, Adam! zatím frčím!
24. bře 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsme jí písla Michálek má asi 13cm nožku. :slight_smile: 12,5cm
24. bře 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
michalovi vyrotla stolička nahoře v pravo a dolevlevo a to nemá ještě trojky. ty jo on jede proto je takový protiva občas vyjímečně. :wink:
24. bře 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
teeda! už stoličky? to je šikula! :slight_smile:
počkám, až se vysněží ten hnusný černý mrak a půjdeme ven :slight_smile:
24. bře 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky chci jít ven auspat ho a potom zase domů. sice opět kašlem a není to pěknéa, el doma je nuda. tak aspoň a hodinový spánek. jo a včera jsem mu koupila pláštěnku pat mat tu pevnou jen za 142kč
24. bře 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky, teď se mi podařilo udolat Honýše, úplný zázrak! Nespal od třičtvrtě na jedenáct zmeťour. A to ráno spal jen od půl osmý do osmi a pak od čtvrt na jedenáct do třičtvrtě, takže jsem úplně odrovnaná :grinning: :grinning:
24. bře 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda koukám samý skvělý úlovek :wink:
24. bře 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ti věřím. jak se dítě přetáhne je to horší na usínání. Já nakonec ven nešla jelikož Michálek má rýmu a kašle dost hnusně tak jsem ho dala spát do postýlky. potom se vyvětrá až pojedeme k dr. to ho bude Nikolka chvilku vozit venku. :slight_smile:
24. bře 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti gratulka ke stoličce, to se bude hned lépe žvýkat :wink:
24. bře 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to průběžně zkoušela, jestli neusne, ale nakonec musela vypnout zvuk u televize, protože ten jak slyší nějaké upoutávky, tak hned se zvedá a je zvědavej :grinning: :grinning: Ale musím říci, že je moc hodný, pořád si chtěl se vším hrát, tak jsem po třech a půl hodinách řekla A DOST a do pěti minut byl tuhej jako žádnej druhej :grinning: :grinning: Tím, jak je hodný, mi fakt zvedl náladu :slight_smile: Trošku mi ale dělá starost, že ráno vykáknul tuhý hovínko a podruhé to byl průjem. Včera kakal třikrát a pokaždé to byl průjmík. V pondělí jdeme na kontrolu k dr., tak se o tom zmíním. :confused:
Na Mišáka kulišáka něco zase leze, jo? :frowning2: Vůbec mi to nepovídej, já se hrozně děsím toho, aby byl Honýš nemocný, to ho pak od sebe neodlepím :wink:
24. bře 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no asi na něj ěnco plivnul otec. :angry: jak tu byl minulý týden
Jani taky u nás musíme vypínat tv a či radio je jak vosa na bonbon a když promluví nikol tak to je konec. aona mluví stále i sama se sebou. :grinning:
tak to je fajn, že honzík hodný.
evi jo normálně jsem mu chtěla vyšperhákovat hubinu, že tam ěnco na dásni má a on zub. :grinning:
24. bře 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ten raději nechat na jeho místě, jo a Joli bude křivozubka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. bře 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je teda hloupej ten tvůj otec :frowning2: Gratulace stoličce, hned se mu bude skvěle sedět ééééé papat :grinning: :grinning: :wink:
24. bře 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honý má ty zoubky od sebe, ty horní, vypadá jak Chip :grinning: :grinning:
24. bře 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já ještě nevím Joli má jen ty spodní a pěkně křivý, jako máma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. bře 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani neboj Michálek taky má dírku. to je normální ono se to srovná a když ne tak tomu pomůžeme. nikolka je měla potom krásné ajako druhé klafáky má hnus. :slight_smile:
24. bře 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek