• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
Já mám taky křivotiny dole :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Jinak jsem dnes sebe i malého přehlásila do Všeobecné zdrav. pojišťovny. Malej, jak má tu novou dr., tak ta nemá smlouvu s vojenskou, tak jsem nás přehlásila oba. Honýš byl v té pojišťovně moc hodný, kousal mě do ruky a měl z toho děsnou bžundu :grinning: :grinning: :grinning:
24. bře 2009 v 15:15  • Odpověz  • To se mi líbí
jé já jsme taky u vojáků jak jinak, že? jdu vyvenčit čokla.
24. bře 2009 v 15:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
my u ministersva vnitra :grinning:
24. bře 2009 v 15:37  • Odpověz  • To se mi líbí
jééééé taky dobrá.
24. bře 2009 v 15:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no berou ji všichni a rádi
24. bře 2009 v 16:28  • Odpověz  • To se mi líbí
24. bře 2009 v 16:36  • Odpověz  • To se mi líbí
jde to.
24. bře 2009 v 17:29  • Odpověz  • To se mi líbí
prohlídka dopadla dobře jsem zdravá jako řípa. dokonce mi dr. říkala, že se MD krátí zda nevyndáme mirenu potom ahurá na třetí a drobnohled. :slight_smile:
24. bře 2009 v 17:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
a cos ji na to řekla?
24. bře 2009 v 17:38  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: řešily jste pojišťovny jo :wink: tak my máme metal alianz :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. bře 2009 v 18:47  • Odpověz  • To se mi líbí
jééé a zoubky jo :grinning: :grinning: :grinning:
Marti gratulace ke stoličce :grinning: :grinning: :grinning:
anta - já mám taky křivotiny a pořádný,těma osmičkama se mi to víc zkřivilo,no chtěla jsem jít před otěhotněním na rovnátka a teď už jsem si to rozmyslela,že si nenechám vyrvat 4 zdravý zuby a když to tatinovi nevadí a má mě i tak rád,tak co,sice bych vypadala líp,ale mám strach,aby mi je nevytrhly a nezačaly mi pak padat další :unamused:
24. bře 2009 v 18:50  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem tu, aspoň na chvíli. Adam má kňouravou až hrůza! asi zuby nebo prostě jen tak :slight_smile:
my máme OZP pojišťovnu.
jinak zuby křivule..já měla fixní rovnadla v 18ti na rok. no kapitola sama pro sebe..trhané horní semičky, aby se mi tam všechny zoubky vlezly. roztahovali mi i čelist. takže měsíc jsem vůbec nejedla, nespala, děsná bolest celé tlamičky. dráty v rovnátkách mi rozedíraly dásně a to neustále. takže za mě..zuby mám sice rovné, ale za cenu, že jsem nakonec zkončila v nemocnici, páč jsem s sebou švihla. podezření na epilepsii. rovnátka, matura, úmrtí v rodíně-asi dost blbá kombinace. dobrý co? jestli budou chtít klukům dát rovnadla, tak s tím budu hóodně bojovat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. bře 2009 v 19:41  • Odpověz  • To se mi líbí
jéééé Pavli :frowning2: :frowning2: :frowning2:
24. bře 2009 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
já měla rovnátka na základce ve 3 třídě,to byl tenkrát hnus,to byli ty jak v nich byl jaksi ten jazyk a mně se tak furt navalovalo a měla jsem je mít na noc,fuj,potají jsem je tenkrát vyhodila,jako,že jsem je ztratila,blééééééééé :confounded: a pak jak jsem byla starší tak mě zubařka furt ukecávala a já,že néé a nééé a teď před otěhotněním,jsem se rozhodla ,že jo a pak už jsem měla jít na rentgen,...a otěhotněla jsem ,takže jsem nemohla a tak jsme se jen domlouvali,co by byla potřeba,.... a teď mi to i víc lidí vymlouvalo skrz to,aby mi nezačaly třeba pak padat další a že si nemám nechat rvát zdravý,....ale mám je dost křivý no :unamused: ale zase na druhou stranu,zatím zdravý a kéž by tak zůstaly no :frowning2:
24. bře 2009 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobrou noc a sladké sny a děti ať spí celou noc :grinning: :grinning: :grinning: Jolanko už spinkáš :wink:
24. bře 2009 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Many, kolikrát si taky říkám, hlavně, že jsou zubáky zdravé :wink:
za mne to tehdy rozhodla zubařka a mamka, takže smůla. ale možná to u mě byla jen shoda blbých událostí. tehdy ještě havarovali naši, tak to byl jeden stresák za druhým. no, aspoň jsem se vychrněla v nemocnici. spala jsem tam minimálně dva dny v kuse :grinning:
24. bře 2009 ve 20:36  • Odpověz  • To se mi líbí
nic, jdu uspávat Viktora, dát si véču a vydyndat masáž šíje :wink:
dobrou všem!
24. bře 2009 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak Joli dnes samý pokrok za pok
24. bře 2009 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
:wink: tak Joli dnes samý pokrok za pokrokem, ráno první nesmělé krůčky v postýlce kolem šprušlí, odpoledne se postavila, teda dost zajímavým způsobem, klekla si, natáhla nožku do překážkovýho sedu, naklonila se nad nataženou nohu a natáhla tu druhou a už pěkně seděla, zpět do kleku opačný postup :sweat_smile: , a večer už provozovala nesmělé ťapání kolem nábytku :sweat_smile:
24. bře 2009 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ráno, u nás zasněžené!
Evi, to je paráda! to budeš mít doma za chvíli ťapku Jolanku :slight_smile:
Marti, gratulace k výsledkům u Mudr! hele, medicína jde kupředu. třeba brzy najdou na Rh faktory nějaký fígl :wink:
Jani, co mamka - už nevolala :wink:
25. bře 2009 v 06:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Adámek vstával o 5ti a teď si chrní. já čekám, až se vzbudí Vítek. to je ale na houbelec. bych šla taky chrnět :grinning:
25. bře 2009 v 06:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ranko, holky, malého čapají zuby, nechce se ode mě odlepit, pomooooc a ještě k tomu nespí od čtyř od rána :stuck_out_tongue_closed_eyes: a nezdá se že by chtěl zalézt do pelechu :grinning: :grinning:
Máma normálně volá obden, já jí ale volat nebudu, nechce se mi prokecávat s ní peníze, hlavně ty telefony jsou prakticky o ničem, pořád mi vypráví o cizích dětech a tak :wink:
25. bře 2009 v 07:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem ho udolala, fuj, dneska je fakt protivnej a to mi má přijít návštěva, chce si koupit oblečky, tak budu ráda, když se toho zbavím :wink: . 100 let sem nikdo nepřijde, tak je Honýš v pohodě a sotva někdo má přijít, tak je jak píchlej vosou do prdelky, to je fakt jak naschvál :angry:
25. bře 2009 v 08:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dobré ranko, tu je kosa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Joli chrněla celou noc 20-6 :grinning:
zato teď je protivka co si žádá náááá pllllddeeeeellllll :grinning:

no jdu jí dát něco na nožky co neklouže, nebo si natluče kebuliiiií :sweat_smile:
25. bře 2009 v 08:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno holky a dětičky :slight_smile:
25. bře 2009 v 08:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jani to je jasné, jsi nervozní nebo natěšená a Hozulka ta vycítí :wink:

Ahoj Many :slight_smile:
25. bře 2009 v 08:19  • Odpověz  • To se mi líbí
tak mě Ladík taky nechal spinkat dnes až do 6 :slight_smile: to asi po mně bude něco chtít :grinning: :grinning:
25. bře 2009 v 08:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no to asi jo :wink:
25. bře 2009 v 08:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Ne nejsem nerves, to je v pohodě, spíš jsem natěšená, abych pravdu řekla, bo se zbavím těch věcí :grinning: :grinning: Honýš se pořád na mě lepí a bléééééééé, haha Joli je divoška! :grinning: :grinning: :grinning: Jé do šesti vás nechali drobcí spát jo? Ten náš řádil už od čtyř :grinning: :grinning:
jinak teda už skoro měsíc spí snáma v posteli :unamused: jak začaly ty zoubky :unamused: včera jsem šla spát a přenesla jsem ho pěkně do postýlky a spinkal ale po nějaké chvilce začal brečet ,dala jsem mu kojana a spal dál a já usínala a zase,a to mě teda nebaví,chci spát a né furt lítat k postýlce,tak jsem si ho vzala k sobě a spal až do rána,ta potvůrka chce být u nás v posteli,se mu tam dobře hajá :grinning: :grinning: :grinning: ale tak si toho musíme užít než to bude velkej kluk,pak si knám už nelehne :grinning: :grinning: :grinning:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek