Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
24. bře 2009

Já mám taky křivotiny dole 😝 😀 Jinak jsem dnes sebe i malého přehlásila do Všeobecné zdrav. pojišťovny. Malej, jak má tu novou dr., tak ta nemá smlouvu s vojenskou, tak jsem nás přehlásila oba. Honýš byl v té pojišťovně moc hodný, kousal mě do ruky a měl z toho děsnou bžundu 😀 😀 😀

martinka79
24. bře 2009

jé já jsme taky u vojáků jak jinak, že? jdu vyvenčit čokla.

e.k.t
autor
24. bře 2009

my u ministersva vnitra 😀

martinka79
24. bře 2009

jééééé taky dobrá.

e.k.t
autor
24. bře 2009

no berou ji všichni a rádi

e.k.t
autor
24. bře 2009
martinka79
24. bře 2009

jde to.

martinka79
24. bře 2009

prohlídka dopadla dobře jsem zdravá jako řípa. dokonce mi dr. říkala, že se MD krátí zda nevyndáme mirenu potom ahurá na třetí a drobnohled. 🙂

e.k.t
autor
24. bře 2009

a cos ji na to řekla?

many
24. bře 2009

ahoj holky 🙂 řešily jste pojišťovny jo 😉 tak my máme metal alianz 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

many
24. bře 2009

jééé a zoubky jo 😀 😀 😀
Marti gratulace ke stoličce 😀 😀 😀
anta - já mám taky křivotiny a pořádný,těma osmičkama se mi to víc zkřivilo,no chtěla jsem jít před otěhotněním na rovnátka a teď už jsem si to rozmyslela,že si nenechám vyrvat 4 zdravý zuby a když to tatinovi nevadí a má mě i tak rád,tak co,sice bych vypadala líp,ale mám strach,aby mi je nevytrhly a nezačaly mi pak padat další 😒

paolin
24. bře 2009

tak jsem tu, aspoň na chvíli. Adam má kňouravou až hrůza! asi zuby nebo prostě jen tak 🙂
my máme OZP pojišťovnu.
jinak zuby křivule..já měla fixní rovnadla v 18ti na rok. no kapitola sama pro sebe..trhané horní semičky, aby se mi tam všechny zoubky vlezly. roztahovali mi i čelist. takže měsíc jsem vůbec nejedla, nespala, děsná bolest celé tlamičky. dráty v rovnátkách mi rozedíraly dásně a to neustále. takže za mě..zuby mám sice rovné, ale za cenu, že jsem nakonec zkončila v nemocnici, páč jsem s sebou švihla. podezření na epilepsii. rovnátka, matura, úmrtí v rodíně-asi dost blbá kombinace. dobrý co? jestli budou chtít klukům dát rovnadla, tak s tím budu hóodně bojovat. 😝

many
24. bře 2009

jéééé Pavli ☹ ☹ ☹

many
24. bře 2009

já měla rovnátka na základce ve 3 třídě,to byl tenkrát hnus,to byli ty jak v nich byl jaksi ten jazyk a mně se tak furt navalovalo a měla jsem je mít na noc,fuj,potají jsem je tenkrát vyhodila,jako,že jsem je ztratila,blééééééééé 😖 a pak jak jsem byla starší tak mě zubařka furt ukecávala a já,že néé a nééé a teď před otěhotněním,jsem se rozhodla ,že jo a pak už jsem měla jít na rentgen,...a otěhotněla jsem ,takže jsem nemohla a tak jsme se jen domlouvali,co by byla potřeba,.... a teď mi to i víc lidí vymlouvalo skrz to,aby mi nezačaly třeba pak padat další a že si nemám nechat rvát zdravý,....ale mám je dost křivý no 😒 ale zase na druhou stranu,zatím zdravý a kéž by tak zůstaly no ☹

many
24. bře 2009

Dobrou noc a sladké sny a děti ať spí celou noc 😀 😀 😀 Jolanko už spinkáš 😉

paolin
24. bře 2009

Many, kolikrát si taky říkám, hlavně, že jsou zubáky zdravé 😉
za mne to tehdy rozhodla zubařka a mamka, takže smůla. ale možná to u mě byla jen shoda blbých událostí. tehdy ještě havarovali naši, tak to byl jeden stresák za druhým. no, aspoň jsem se vychrněla v nemocnici. spala jsem tam minimálně dva dny v kuse 😀

paolin
24. bře 2009

nic, jdu uspávat Viktora, dát si véču a vydyndat masáž šíje 😉
dobrou všem!

e.k.t
autor
24. bře 2009

tak Joli dnes samý pokrok za pok

e.k.t
autor
24. bře 2009

😉 tak Joli dnes samý pokrok za pokrokem, ráno první nesmělé krůčky v postýlce kolem šprušlí, odpoledne se postavila, teda dost zajímavým způsobem, klekla si, natáhla nožku do překážkovýho sedu, naklonila se nad nataženou nohu a natáhla tu druhou a už pěkně seděla, zpět do kleku opačný postup 😅 , a večer už provozovala nesmělé ťapání kolem nábytku 😅

paolin
25. bře 2009

dobré ráno, u nás zasněžené!
Evi, to je paráda! to budeš mít doma za chvíli ťapku Jolanku 🙂
Marti, gratulace k výsledkům u Mudr! hele, medicína jde kupředu. třeba brzy najdou na Rh faktory nějaký fígl 😉
Jani, co mamka - už nevolala 😉

paolin
25. bře 2009

Adámek vstával o 5ti a teď si chrní. já čekám, až se vzbudí Vítek. to je ale na houbelec. bych šla taky chrnět 😀

anta
25. bře 2009

Dobré ranko, holky, malého čapají zuby, nechce se ode mě odlepit, pomooooc a ještě k tomu nespí od čtyř od rána 😝 a nezdá se že by chtěl zalézt do pelechu 😀 😀
Máma normálně volá obden, já jí ale volat nebudu, nechce se mi prokecávat s ní peníze, hlavně ty telefony jsou prakticky o ničem, pořád mi vypráví o cizích dětech a tak 😉

anta
25. bře 2009

Tak jsem ho udolala, fuj, dneska je fakt protivnej a to mi má přijít návštěva, chce si koupit oblečky, tak budu ráda, když se toho zbavím 😉 . 100 let sem nikdo nepřijde, tak je Honýš v pohodě a sotva někdo má přijít, tak je jak píchlej vosou do prdelky, to je fakt jak naschvál 😠

e.k.t
autor
25. bře 2009

Dobré ranko, tu je kosa 😝
Joli chrněla celou noc 20-6 😀
zato teď je protivka co si žádá náááá pllllddeeeeellllll 😀

no jdu jí dát něco na nožky co neklouže, nebo si natluče kebuliiiií 😅

many
25. bře 2009

Dobré ráno holky a dětičky 🙂

e.k.t
autor
25. bře 2009

Jani to je jasné, jsi nervozní nebo natěšená a Hozulka ta vycítí 😉

Ahoj Many 🙂

many
25. bře 2009

tak mě Ladík taky nechal spinkat dnes až do 6 🙂 to asi po mně bude něco chtít 😀 😀

e.k.t
autor
25. bře 2009

no to asi jo 😉

anta
25. bře 2009

Ne nejsem nerves, to je v pohodě, spíš jsem natěšená, abych pravdu řekla, bo se zbavím těch věcí 😀 😀 Honýš se pořád na mě lepí a bléééééééé, haha Joli je divoška! 😀 😀 😀 Jé do šesti vás nechali drobcí spát jo? Ten náš řádil už od čtyř 😀 😀

many
25. bře 2009

jinak teda už skoro měsíc spí snáma v posteli 😒 jak začaly ty zoubky 😒 včera jsem šla spát a přenesla jsem ho pěkně do postýlky a spinkal ale po nějaké chvilce začal brečet ,dala jsem mu kojana a spal dál a já usínala a zase,a to mě teda nebaví,chci spát a né furt lítat k postýlce,tak jsem si ho vzala k sobě a spal až do rána,ta potvůrka chce být u nás v posteli,se mu tam dobře hajá 😀 😀 😀 ale tak si toho musíme užít než to bude velkej kluk,pak si knám už nelehne 😀 😀 😀