• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
Dobré ranko :wink:
26. bře 2009 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile: :slight_smile:
26. bře 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti - Nikolka ti teda dala včera zabrat :wink:
26. bře 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomu já říkám cvičení nervů od těch dětí, občas je to slušný záhul. :wink:
No, Honýš neustále cvičí stoupání na nožičky, máme v koupelně schod u vany a Honýš na něj vylezl a nakonec si sám stoupl na nohy (to udělal sám poprvé :slight_smile: ) a opřel se o vanu a hledal asi kapra :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
šikulka :wink: to už bude teď pořád :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. bře 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
a na kapra si musí chvíli počkat a nebo aspoň do léta,než mu ho někdo chytne :grinning: :grinning:
26. bře 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joooooo? Já mu musím pořád stát za prdelkou, neboť ten jak může, tak leze po výškách opičák jeden :slight_smile:
26. bře 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: no to mi povídej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no měla bych ho jít uložit,ale ještě ho chvili nechám hrát a pak půjde,než vyrazíme do poradny :grinning:
26. bře 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem zvědavá na ty jeho míry :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mohla bych ho zvážit doma,ale nechám se překvapit :slight_smile:
26. bře 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten tvůj klučík je velikej :wink: To je dobře, hlavní je, že je zdravoučkej, je ti fakt hodně podobný :wink: My jdeme v pondělí, to bude zase řev :grinning: :grinning:
26. bře 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no máme se těšit na to,až nám začne třeba jak Mišánek vylézat na židkličku,....to bude :slight_smile:
26. bře 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Člověk aby si pořídil ocelový svaly :slight_smile:
26. bře 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no taky jsem zvědavá jestli bude řev nebo ne,protože začal bývat :unamused:
26. bře 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No u nás bohužel taky, on nesnáší ležení na zádech a když ho přebaluju, tak mám co dělat, abych ho přeprala, tedy občas, ne vždy, no a teď si vem, když se nad ním sklání dr., tak to se může pos... :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukla jsem do tvého albíčka, Ládínek má kukadla jak zrcadla, ten jednou bude kosit ženský, ti říkám :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky mi teď začal pěkně řádit u přebalování :wink: no když ho položim tak mu to taky nějak nevadí,horší,že ona se na něj asi moc pěkně nepodívá,je zaražená a on začne řvát,kdyby na něho promluvila,tak by třeba vůbec neplakal,ale ona si sním nepovídá,nic,jen prohlíží a on se asi bojí :unamused:
26. bře 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honzíček má taky velký očiska a kudrnatí se mu vlásky pěkně :grinning:
26. bře 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky po něm ženský poletí,počkej,je budem hlídat :grinning: :grinning: :grinning: až jendou příjde dom a řekne mamko,budu tátou :sweat_smile:
26. bře 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zkusím vyfotit svou fotku, kde jsem malá a šoupnu jí na MK, abyste viděly, co jsem byla já za ovci Shaun :grinning: :grinning:
26. bře 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to bych měla zkusit vyfotit já,jakej sem byla macan :grinning: :grinning: :grinning: to Ladík je hubeňour podle mě :grinning: :grinning: tak on není vůbec tlustej,má jen stehniska :grinning: bude mít určo pevnou kostru po tatovi :grinning:
26. bře 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se budem těšit Jani :slight_smile:
26. bře 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už tam je, je trošku znehodnocená ale jsem tam krásně vidět, jo a nesmějte se tak nahlas :grinning: :grinning:
26. bře 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
týýýýýýýýýýýýý jo,to ani není možný,tolik vlasů,to je jak kdybys měla paruku ani bych nevěřila,že jsou tvoje :wink:
26. bře 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
To víš, v té době frčely afroúčesy :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to já měla dlouho skoro holou hlavu :grinning: Ladík má taky takový jemňounký a zatím je teda nemá ani tak douhý jak Honzíček,Ladík vypadá jak kdyby jsme ho stříhali,ale zatím teda ne :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
many Ládínkovi vše nej k 10ti měsíčninám :grinning: :wink:
26. bře 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi díííííky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. bře 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda vůbec se mi nechce do poradny,venku pořád trošku sněží :unamused: nejraději bych šla až odpoledne :wink: ale co,to uteče a budeme to mít za sebou
26. bře 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek