• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
autor
to to letíííííí :grinning:
26. bře 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,jo,utíká to,zachvíli budeme všichni slavit rok,že :wink: jééé ale Vojtík od Gabči :wink: :wink: :wink: má teďka ne :wink:
26. bře 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé jsem dacan, i já se připojuji k blahopřání k tak velkým narozeninkám :slight_smile:
26. bře 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani v pohodě :wink: díííííky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
jo Vojtíšek má 29 :wink: jsem rychle jukla :slight_smile: jééééé to bude sláva,si musíme koupit holky něco a dát si na něho :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
My zítra máme 9 měsíců, kurňa to to letí a rozum žádný :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hihihi :wink:
26. bře 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Evi, taky se jukni, co jsem byla za ovci, mám v albíku fotku :wink:
26. bře 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
keáané ráno, many a´t poradna dopadne superově vše nej.... Gabče vyřídím, že si připijeme na dzraví vojtíka celé jejich rodiny. jdu juklnout na ty vše fotky. :slight_smile:
26. bře 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pěknéééé a taky naducánek :wink:
26. bře 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobré ranko Marti :wink:
26. bře 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je úžasné hele to by byla prima obrazová dekorace z puzzlů nechceš mi ji dát? :slight_smile: jsi kouzelná vážně kouzelná nejlepší co jsem kdy viděla. ty vogo :grinning:
promiň :wink:
26. bře 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Evi, a všechny maminy :slight_smile:
ty jo dnes je blé venku.
26. bře 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno Marti :slight_smile: a díky :wink: já fotku ještě nedala,jak bude čas :wink: Ladík usnul,tak si pomalu nachystám věci,..... tak si nechte dařit,zatím pa pa
26. bře 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no Martin se dnes jede asi zbavit renaulta :frowning2: nemá někdo zájem :grinning: :grinning: :grinning: za pár šprdlíků :sweat_smile:

no ale kdo by to chtěl přepis 5000 a příprava na stk do dubna :stuck_out_tongue_closed_eyes: aje jinak byl spolehlivýýý :dizzy_face:

:grinning:
26. bře 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
No víš, Evi, od raného dětství do mě rvali prášky a pak mi jeden čas ty vlasy děsně padaly, to si pamatuji.
Jé ahoj Marti, to jsem ráda, že se ti líbím :grinning: :grinning: :grinning: Hlavně aby nikdo podle mě nechtěl malovat prdku beranovi do betlému :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
many užijte si to a těšíme se na hlášení. já tu sice budu až odpoledne ,a le to nevadí.
Taky dám svoji fotku a to bude racenx jsme byla plešatá a křivé nohy. :slight_smile:
26. bře 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já jich tam pár mám
26. bře 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, já právě vím, že ty fotky tam máš, inspirovala jsi mě :wink:
26. bře 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani neboj ty jsi úžasná a do betlé u to je málo. :grinning: taková smalba svatého andělíčka v kostele to by bylo. hele se picnu tolik kudrnatých vlas., že ty balfuješ a měla jsi nějakou paručku a rřady greenů a či černošského klanu.
26. bře 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
evča ta je vždy o krok před námi i když já se tedy svým dětským ksichtem moc chlubit nemusím. :confounded:
26. bře 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Opravdu neblafuji, takhle mi to narostlo, žádný kulmování nic nic :grinning: :grinning: , ještě můj brácha byl takto kudrnatý, byli jsme jak andělíčci od Murila :grinning: :grinning: :grinning:
Marti, jistě jsi byla krásné díťátko, tak šup s fotkou sem :slight_smile: :slight_smile:
26. bře 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no vidíš a tobě se to natáhlo? :wink:
26. bře 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tak, vlasů mám stále dost, ale je fakt, že když mi to schne, tak se mi kudrnatí stále, ale už ne v takové míře :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to já mokrý je mám rvný a jak to schne tak je to víc a víc kudrnatý :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. bře 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já je mám pochcaný od začátku do konce. :slight_smile:
26. bře 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty vlásky mám po tátovi, on, když ty vlasy měl, tak byl kudrnatý, teď už jich moc nemá, ale co, volovi hlava nevoleze a svini musíš opařit :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani :grinning: musím jít vařit ale budu nakukovat. :grinning: :confused: potom dám fotku :wink:
26. bře 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já každou chvíli očekávám nájezd toho mýho andílka se zubama :grinning: :grinning:
26. bře 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no můj taťka Kučera má kučery ale ne to co mám já :stuck_out_tongue_closed_eyes: , a myslím že malýmu bráchovi by se to taky kroutilo, kdyby je nechal narůst :sweat_smile:
26. bře 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, to je hezky napsaný taťka Kučera :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek