Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
26. bře 2009

Dobré ranko 😉

many
26. bře 2009

Dobré ráno 🙂 🙂

many
26. bře 2009

Marti - Nikolka ti teda dala včera zabrat 😉

anta
26. bře 2009

Tomu já říkám cvičení nervů od těch dětí, občas je to slušný záhul. 😉
No, Honýš neustále cvičí stoupání na nožičky, máme v koupelně schod u vany a Honýš na něj vylezl a nakonec si sám stoupl na nohy (to udělal sám poprvé 🙂 ) a opřel se o vanu a hledal asi kapra 😀 😀 😀

many
26. bře 2009

šikulka 😉 to už bude teď pořád 🙂 🙂 🙂

many
26. bře 2009

a na kapra si musí chvíli počkat a nebo aspoň do léta,než mu ho někdo chytne 😀 😀

anta
26. bře 2009

Joooooo? Já mu musím pořád stát za prdelkou, neboť ten jak může, tak leze po výškách opičák jeden 🙂

many
26. bře 2009

😀 😀 😀 no to mi povídej 😀 😀 😀 😀

many
26. bře 2009

no měla bych ho jít uložit,ale ještě ho chvili nechám hrát a pak půjde,než vyrazíme do poradny 😀

many
26. bře 2009

jsem zvědavá na ty jeho míry 😀 😀 😀

many
26. bře 2009

no mohla bych ho zvážit doma,ale nechám se překvapit 🙂

anta
26. bře 2009

Ten tvůj klučík je velikej 😉 To je dobře, hlavní je, že je zdravoučkej, je ti fakt hodně podobný 😉 My jdeme v pondělí, to bude zase řev 😀 😀

many
26. bře 2009

no máme se těšit na to,až nám začne třeba jak Mišánek vylézat na židkličku,....to bude 🙂

anta
26. bře 2009

Člověk aby si pořídil ocelový svaly 🙂

many
26. bře 2009

no taky jsem zvědavá jestli bude řev nebo ne,protože začal bývat 😒

anta
26. bře 2009

No u nás bohužel taky, on nesnáší ležení na zádech a když ho přebaluju, tak mám co dělat, abych ho přeprala, tedy občas, ne vždy, no a teď si vem, když se nad ním sklání dr., tak to se může pos... 😀 😀 😀

anta
26. bře 2009

Koukla jsem do tvého albíčka, Ládínek má kukadla jak zrcadla, ten jednou bude kosit ženský, ti říkám 😀 😀 😀

many
26. bře 2009

taky mi teď začal pěkně řádit u přebalování 😉 no když ho položim tak mu to taky nějak nevadí,horší,že ona se na něj asi moc pěkně nepodívá,je zaražená a on začne řvát,kdyby na něho promluvila,tak by třeba vůbec neplakal,ale ona si sním nepovídá,nic,jen prohlíží a on se asi bojí 😒

many
26. bře 2009

Honzíček má taky velký očiska a kudrnatí se mu vlásky pěkně 😀

many
26. bře 2009

taky po něm ženský poletí,počkej,je budem hlídat 😀 😀 😀 až jendou příjde dom a řekne mamko,budu tátou 😅

anta
26. bře 2009

Zkusím vyfotit svou fotku, kde jsem malá a šoupnu jí na MK, abyste viděly, co jsem byla já za ovci Shaun 😀 😀

many
26. bře 2009

no to bych měla zkusit vyfotit já,jakej sem byla macan 😀 😀 😀 to Ladík je hubeňour podle mě 😀 😀 tak on není vůbec tlustej,má jen stehniska 😀 bude mít určo pevnou kostru po tatovi 😀

many
26. bře 2009

tak se budem těšit Jani 🙂

anta
26. bře 2009

Už tam je, je trošku znehodnocená ale jsem tam krásně vidět, jo a nesmějte se tak nahlas 😀 😀

many
26. bře 2009

týýýýýýýýýýýýý jo,to ani není možný,tolik vlasů,to je jak kdybys měla paruku ani bych nevěřila,že jsou tvoje 😉

anta
26. bře 2009

To víš, v té době frčely afroúčesy 😀 😀 😀

many
26. bře 2009

no to já měla dlouho skoro holou hlavu 😀 Ladík má taky takový jemňounký a zatím je teda nemá ani tak douhý jak Honzíček,Ladík vypadá jak kdyby jsme ho stříhali,ale zatím teda ne 😀 😀 😀

e.k.t
autor
26. bře 2009

many Ládínkovi vše nej k 10ti měsíčninám 😀 😉

many
26. bře 2009

Evi díííííky 🙂 🙂 🙂 🙂

many
26. bře 2009

teda vůbec se mi nechce do poradny,venku pořád trošku sněží 😒 nejraději bych šla až odpoledne 😉 ale co,to uteče a budeme to mít za sebou