Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
26. bře 2009

jéééžííííšššš Many tooo jeee ooobbbrrrrrr 😉 😀

Jani já se chtěla divit u nás já 1975 joli, Petr 1977 a Jirka 1985 😀

paolin
26. bře 2009

ahoj holky! tak jsem vám chtěla napsat a Adam se mi vzbudil 😒
před chvílí jsme dorazili domů. byla jsem v salonu. jedna dvě nevěsty a druhak dorazily našité šaty. tyjo..ty jsou ale kráásný! ani jsem něco takového nečekala. Mirek taky zírat, tak jsem strašně rádá. dnes jsem jedny hned půjčila a jsou fakt parádní. je to lehčený taft s nádherou výšivkou a tylem - ten je plný zářivých flitrů. no, fakt jsem z nich hotová 😀
nic, valím az Adamem. pak vás zkusím dočíííst!

e.k.t
autor
26. bře 2009

Pavli to je super, očividně ti to hned zvedlo náladu a to je moc dobře 😉

e.k.t
autor
26. bře 2009

http://www.aukro.cz/show_item.php?item=594800253

tak tady je náš drobeček 😉

paolin
26. bře 2009

no, jsem ráda, že už je mám. skoro to už zavánělo pořádným průs.. 😉
za chvíli frčíme pro Vítka do školky. tak snad večer!

e.k.t
autor
26. bře 2009

no hlavně že to stihli a že to kočenkám slušelo 😉

martinka79
26. bře 2009

tak my jsme doma Nikolka ve vlaku s dědou. je to tu docela tiché Michálek nechce spát a to je vzhůru od půl jedenácté. 😠 bych si i dáchla, ale takto to vidím do 18hod neunavně.
many ty vogy vogy vogy vy jste ale kusani, super.

e.k.t
autor
26. bře 2009

http://www.aukro.cz/show_item.php?item=594800253
už je prodaný 😀 cca 3 hodiny 😀

martinka79
26. bře 2009

dobrý jsi jak drak 🙂

martinka79
26. bře 2009

to já vůbec toto nezvládám to šéfuje tatin já se to nějak ani nechci učit.

martinka79
26. bře 2009

tak jsme dala prdelína ležet uvidím zda usne potřebuji aspoň 15 min naprostého klidu 😉

e.k.t
autor
26. bře 2009

a kafčo 😉

martinka79
26. bře 2009

no to jsme ještě neměla, prdelín mespí chvilku si pohrál v postýlce ate´d jsme u nikolky v pokojíku ta tam má zajímavých věcí. 😀

anta
26. bře 2009

Tak holky, dneska jsem tedy komplet vyřízená, malej vůbec od půl jedné nespal, tedy spal od dvanácti do dvanácti dvaceti a pak se zakuckal a kašlal a od té doby nespí, je ale hodnej, pořád se směje, je to ďábel 😀 😀

martinka79
26. bře 2009

podobné michálek řádí se mnou i nikolky

anta
26. bře 2009

Many, tedy to čumím, super velikán, gratulace 😀 😀 😀
No Marti, Honýš zase leze po výškách, mám trochu problém s obědváním poslední dobou, protože malej v tu dobu nespí a není stoprocentní, že třeba do jedné usne, tak skoro neobědvám anebo v poklusu, je to šílený, vůbec nevím co s tím mám dělat? ☹ Jediný moje jídlo je snídaně a pak pomalu večeře, vadí mi to, protože jsem i tak jako lunt a do toho tedy držet hladovku nemíním, vůbec nevím, jak to řešit ☹

martinka79
26. bře 2009

No to je blbé já právě jídávám také když malý usne a te´d jsme se naučli spolu i když on už je po obědě tak spolu jíme já si nandám on sedí ve stoličce a baštíme. 😉
Michálek holky už chodí všude ana vše vleze i na točící židli. on má silu jak bejk se přitáhne rukama je tam kde hcce být. dnes zkušel dát nohu nahoru u vany asi, že se půjde koupat či co. 😀 😝 je to s ním legrace vidím to na brzký spánek tak po 18hod.

e.k.t
autor
26. bře 2009

no jsou to šikulové ti naši trpaslíčci, Joli jestli spala po o 30 minut tak moc, ale nevypadá na spaní 😉

martinka79
26. bře 2009

no tak my už spíme šel kolem 18hod a to je kldi jdu na kávu nožky hore vyvenčit psa a udělt něco chlapům k večeři a potom relax. 😉

paolin
26. bře 2009

uf, tak jsem tu. vyexpedovala jsem hochy na nákup.
Jani, to je teda pakárna ☹
holky, ten náš mrňous taky dnes spal jen tak hala bala. by mě zajímalo, co se děje. jaro? 😉
Marti, to je ale šikulín!
Evi, koukala jsem na ten váš inzerát. to byl teda fofr 😀
no a Many..pěkné míry, váhy 😉

e.k.t
autor
26. bře 2009

že jo? a dokonce to bude dál miláček publika 😀 dokonce nafasuje kouli a bude makat 😀 😀

martinka79
26. bře 2009

Pavli čauky tak chlapy nakupují to je dobré. 😀 a´t mi koupí tu novu čokoládu od orionu je vynikající

many
26. bře 2009

teda holky,něco sem vám sem chtěla dát a nějak se nezdařilo :-/

many
26. bře 2009

tak už se podařilo 🙂 podívejte,pěkně jsem si pobrečela 🙂

e.k.t
autor
26. bře 2009

teda to byla fuška a my tu fňukáme že nás drobci nenechají najíst a vyspat 😉

many
26. bře 2009

jo,jo,to si někdo vytrpí,že ale teda kráásnej,šťastnej konec

e.k.t
autor
26. bře 2009

no myslím že budou mít moc moc moc práce. hodně cvičit a spousta starostí navíc, ale jistě to za to stojí

many
26. bře 2009

ju,ju 😉
jak se asi daří Lici a Kubíčkovi,doufám,že dobře
tak valím,dobrou noc a děti ať spí celou noc 🙂