Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
26. bře 2009
martinka79
27. bře 2009

krásné ráno, tak my dnes spali do 6hod. 🙂

e.k.t
autor
27. bře 2009

dobré ranko, my taky 😅

martinka79
27. bře 2009

super

paolin
27. bře 2009

dobré ránko! my chrněli do 6:15! mohlo by to tak být každý den 😉

martinka79
27. bře 2009

jé to je prima i u nás by to mohlo zůstat

e.k.t
autor
27. bře 2009

no uvidíme co udělá nedělní změna času 😀

martinka79
27. bře 2009

no to jsme též zvědavá vidím to na týdení boj a potom pohoda

paolin
27. bře 2009

no, to bude mazec!

paolin
27. bře 2009

Marti, vy už pomalu chystáte na Míšův velký naorzeninový den, viď? máš vybraný nějaký dar? já vůbec nevím, co Ádovi. ne, že by mu to nebylo jedno 😉 ale klučičích věcí máme..

anta
27. bře 2009

Dobré ranko, holky, my spali do 5,15 hodin, to je taky výkon 🙂
Jinak zase musím do práce kvůli tomu daňovýmu přiznání, už mě fakt rozčilujou, včera mi to měli hodit domů a nic, nakonec to paní účetní, či co to je za bábu, dala do obálky a nadepsala to příjmením mé vedoucí, místo mým, takže nikdo nevěděl, že je to to moje daňový přiznání 😠

e.k.t
autor
27. bře 2009

no já mám pro Joli knížky a asi jí koupíme botky 😀 ty 20 co má do kočárku teď jsou jem tak tak 😅

e.k.t
autor
27. bře 2009

Jani no blééééééééé a to je konec března 😠 😝

paolin
27. bře 2009

Jani, to jsou ale debílci! Mirek s přiznáním byl včera. prý tam naštěstí nikdo nebyl. ale byl naštvanej. firma má přeplatek na zálohách, ale FU to tam rok leželo, než se ozval. když někdo nezaplatí, tak je oheň na střeše, ale oni nemusí nic. a ještě si rejžují na úrocích 🙄

e.k.t
autor
27. bře 2009

Pavli dabl fůůůůůjjjjj 😠 😝 😝

martinka79
27. bře 2009

holky já nevím co koupíme jelikož doma máme vozový pakr a po pravdě Michálkovi je jedno zda má nové či staré auto. výčet našich aut, tatra, eletrická motorka, motorka odrážedlo 3krát kčena odrážecí, auto odrážecí, hroch jako odrážedlo, 2kola. Fakt nevíme k´houpačku dřevěnou máem po nikolce doma zavěšenou. já jsme bezradná některé hračky mi přijdou jako dreky. 🙂

martinka79
27. bře 2009

doufám, že mi poradíte. házejte návrhy budu je střílet zpet nebo přijímat.

paolin
27. bře 2009

Marti, tak to budeme dvě 😉 já jsem taky bezradná 😒

martinka79
27. bře 2009

no tak to je v řiti a Pavli co říkáš na toto http://lego.stavebnice-hracky.cz/geomag-baby-19...

martinka79
27. bře 2009

a to jsme zapoměla že na chalupu jsme odvezli traktor s pívěse a trojkolku šlapací nikolka to neměla ráda z odrážedla šla hned na kolo a vidím to Michálka na stejný systéma apo%n bude ve 3letech ejzdit na kole a né se nechat takat jak tele v trojkolce co je možná moderní, ale nepraktická na učení. má totiž ty šlapky na předním kle a v tv sama doma to hrozně hanily, že to nemá být. 😉

anta
27. bře 2009

No tady jde taky o to, že kdybych se o to nezajímala, tak ty debilky se ani neozvou, co to je za pořádek toto? Jen si to v práci vyzvednu a hned jedu pryč, a to jsem se zařekla, že už tam s malým vůbec nepojedu 😝
Koukala jsem na Kubíčka od Lici, je to moc hezký chlapeček 🙂

martinka79
27. bře 2009

jé já se nekukala musím to očihnout. Jani jsou to slepice v té práci. já jsme pozvaná na žranici v úterá den učitelů oslava. pamatuji si jak jsme tam loni byla nacpala se k prasknutí ty vogo toto letí. a ni se mi za někteýma nechce,a le jíslo jim nenenchám jelikož moje ředitelka si to jinak bere domů pro svého syna, kterž´ý mimochodem chodí s ní taky na její muž též. no vyžírky za peníze z FKSP se nažere celá rodina. 😀 vemu michala a nikolkua bude. 😀 😀 😀

paolin
27. bře 2009

Jani, je to na posr..s něma!
Marti, nevypadá špatně 😉

paolin
27. bře 2009

Marti, jasně. pošli taky něco 😉

paolin
27. bře 2009

my jdeme poo plavat. zkusím něco natočit 🙂

martinka79
27. bře 2009

pojeď se mnou v úterý ráno u vlaku tě vyzvednu a ve středu tě pošlu. 😀 vem děti a´t nás je víc nebudeme se bát vlka nic.
já jedu odpoledne na ksmetiku a zasvětit jednu maminu do tajů učení se synem, když má spec.pouchy učení.už z něj doma leze po stěně.

paolin
27. bře 2009

kosmetiku si užij 😉

anta
27. bře 2009

Jé Martinka bude kráááásná, to je super 😉

e.k.t
autor
27. bře 2009

Jani jsou to neochotky neochotný ☹

Marti nech se zkrášlit ať říďa vidí jak skvěle se vede maminám na MD 😀 😀 a naducni se tam i s dětma ať na říďu nic nezbyde 😀 😀 😀

paolin
27. bře 2009

holky, tak jsem vám projíždela albika. to je sranda, jak ti mrňousci rostou 😀