Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
27. bře 2009

a taky co se učí, to je bžunda 😀 😀

Pavli Adík v myčce asi vede 😀 😀 😀

martinka79
27. bře 2009

Nop já ěnjak nemám čas na fotky vlkádací teď právě bopjuji s dávám fotek na prodej zboží ty vole kdyby někdo přijem a odvezl si to za něco dobrého udělám líp. 😠 ☹
ada a myčka to je klasa a potom jana s hárošem. 😉 a jolanka a její super kousky.

many
27. bře 2009

ahojky holky 🙂
Jani vše nej nej nej k 9 měsícům 😀 😀 😀
Evi - díky za odkaz 🙂
holky u nás dnes ráno o půl 3 budíček to byla síla,ten řval jak pavián,tak jsem ho přeballila,ale plína skoro suchá,dala calgel na dásíňka a trošku nurofenu sirupku a chvíli jsem si sním hrála s plyšákama,než se uklidnil a šli jsme spát a kolem 4 zase no hrůza,tak tatin nevydržel a musel vstát on,já tak chtěla chrnět a řekla jsem,je řada na tobě on sice chudák unavenej měl chrnět ,že vstává do práce,ale co,je i jeho,že 😀 a když po porodu ho nechával pěkně spát,tak teď to musí vydržet,si myslím,že to asi bylo skrz zoubky 😒 no a choval ho až na něm usnul a pak ho dal ke mně a už nešel spát no a kolem půl 6 zase řev,tak jsme vstali a zatím klid,byl hodně unavenej,takže už má půl hoďku zasebou a měl by jít spát zase v 10 pokud vyleze sluníčko tak půjdeme asi ven 😉
já teď dožehlila,včera mi přišli další věcičky z aukra,tak se pralo 😀 teď mu jdu dát sváču a pak se tu zase ukážu 🙂

anta
27. bře 2009

Jé Many děkujeme pěkně.
Takže s daňovým přiznáním se to má takto. Manžel volal té krávě a ta mu začala do telefonu nadávat, že je mojí povinností se o to zajímat kolem 15. února. Já jsem už od ledna čekala, že se z práce ozvou, abych to přijela podepsat a pořád nic. Tak jsem se o to teď vlastně začala zajímat. Možná, kdybych se nezajímala, tak by mi to ani nedali podepsat vůbec 😠 . Manžel jí fláknul s telefonem, že tímto způsobem se sebou jednat nenechá, hm dobrý 😀 😀 😀

martinka79
27. bře 2009

Many ty maniaku já z tebe padnu na znak aládíka pěkně pohla´d je to chuděrka zubatá. to znám.

anta
27. bře 2009

Venku je vítr jako prase a já do toho s malým musím lézt 😝 😝

martinka79
27. bře 2009

Jani až tam dojdeš tak ji sděl že poviností to je zaměstanavatele a nét voje pokud si něděláš sama daňové. 😠 no právě je tam větrno zase. ach jo

anta
27. bře 2009

Ona to zvrzala ta nána - účetní 😠 A ještě bude manželovi nadávat, to je asi za to, že si to nenecháme líbit 😉

many
27. bře 2009

tak u nás je zatím bezvětří a nikde ani sluníčko 😒
Marti ,ale už mám takhle pokoupený 🙂 kupuju mu hodně 86 a 92 😀 je velkej no,však ty máš taky dlouhána,že 😉

anta
27. bře 2009

Tak aby toho nebylo málo, začalo ještě pršet, fajn počasí na vycházku 😒

paolin
27. bře 2009

holky, já to balím a půjdu pomalu chystat oběd a plavčo. poo jsem zase tady 😉

many
27. bře 2009

Pavli tak pa pa 😉

anta
27. bře 2009

Many, ty máš kluka dlouhána, je moc pěknej, ty míry jsou světový, v pondělí se dovím, jak jsme na tom my. 😀
Pavli, papa 😉

e.k.t
autor
27. bře 2009

Tady je teda pod mrakem a Martin dělá odhlášení renaultka Chamadka a poveze ho maníkovi do vesnice asi 15 km odtud 😀 😀 , ti si ho připraví na techniku, nechají mu dát i kouli a bude jezdit a mekat a dělat radost, což dělá i mě radost 😀 😀 😀

e.k.t
autor
27. bře 2009

Teď jsem si vyměnila několikerý email s Lici, no bojuje statečně, Kubíčkovi to jde pomalu, ale zatím pořád dělá pokroky. 😉

martinka79
27. bře 2009

holky já zase jedu s Michálkem k dr. se mi zdá, že sýpe sice se směje je fajn a ráma je maláa kašel není,a le raději bojím oni mě upozorňovali, že díky té krvi bude náchylnej a oslabenej a nechi nic zanedbat takmkolem oběda tu. pa

anta
27. bře 2009

Tak to je jasný, Marti, radši stokrát k doktorovi než něco zanedbat, to by ještě člověk odnesl 😉
Evi, moc Lici pozdravuj, chlapečka má úžasného, moc je obdivuji 😉

many
27. bře 2009

Jani jo,jo,teď mi psala jedna mamča na jiné diskuzi a taky rostou jako my 🙂 no má být pokom dlouhej,já mám 173 a tatin přes 180 🙂
Evi - tak až jí zase napíšeš,tak moc pozdravuj a že na ně myslíme a vzpomínáme 😉
Marti tak pa pa a ať dobře dopadnete

anta
27. bře 2009

No vidíš, Many, já myslela, že jsi menší. Já mám 158 cm a táta 183, ale ten se pořád hrbí, tak má asi 160 😀 😀

many
27. bře 2009

jééé a to já si Jani myslela,že si dlouhán jako já 🙂

e.k.t
autor
27. bře 2009

Jani Honzínkovi vše vej ke 3/4R 😀

anta
27. bře 2009

Evi, děkujeme, ale ten rozum by byl super, kdyby nějaký byl 😀 😀
Many, kdepak já jsem jak ustřelený kecky 😀 😀 😀

many
27. bře 2009

jéééé u nás už začíná vykukovat sluníčko 🙂 🙂 🙂

martinka79
27. bře 2009

jsem doma tak dr. na poslech nic neslyší a říkala, že to chrčení co normálně slyšíme je prostě od neroztažených průduš. a že to chce bla bla bla dal nám ty super kapyk na vytírání nosánku já je mám ráda, jelikož neleptají sliznici, ale jsou to jen asi 10denní jelikož jsou míchané a šíleně barví když se to vylije. 😀

martinka79
27. bře 2009

tak jsme si tu uklidila a vymalovala síň doemsla 5obr vakuovací pytle a jdu na prohlídku oblečků. 😝 ještě obídek a pověsit prádlo.

martinka79
27. bře 2009

tak už se podává oběd

martinka79
27. bře 2009

tak co děláte?

anta
27. bře 2009

Tak už jsem zpátky z té práce, no je to děs, vůbec nevím, co se kde vyplňuje, no nějak to splácám, nic jiného mi nezbývá 😖

martinka79
27. bře 2009

neboj Tm ti poradí Mišáček akorát vstává já si chtěla ještě neco anstudsovat na to dítě co dnes uvidím,ale snad ěnco v hlavě mám a za půl hodinky hurá na komestiku

paolin
27. bře 2009

baf, jsem tu 😀
Jani, nezoufej! kdybys nevědela, já bych měla mít kopii doma, tak bych cikla a probraly bychom to. myslím, že tobě to stačí jen podepsat, ne? zbytek by měly zvládnout účetní.
Marti, to je fajn, že jste fajn 😀
Many, já mám 168cm. měla jsem mít 175, ale jaksi nikde nic 😀
Evi, to jsou prima zprávy. dost často na ně myslím. Liči je v Brně, ale nějak nemám odvahu se jí ozvat. aby jí to nebylo nepříjemné 😒