• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
ahoj holky :slight_smile:
děkuju za pochvalu :slight_smile: koukala jsem na vaše a roste nám to jako z vody, to ani není možný :confused: na jednu stranu jsem ráda a na druhou stranu, za chvilku školka, škola...že? :frowning2:
pavli:tak je vitulka asi trošku introvert, mého bratra malá to taky dělávala, ale super popis, jak bobíka miluješ :grinning:

anta: díky, jsi první, kdo mi řekl, že mi je vojtulka podobnej, jupííí :slight_smile: :grinning: každej mi totiž tvrdí - celej tatínek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

pavli: pošlu ti do ip naše míry, tak se nelekej :grinning:
1. dub 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky jsme doma tedy už jsme i procházkovali achodili náš Michla chce jen barg a zvířata a jak tape. no pohoda. čekám te´d návštěvu. inak posílám super recept na výrobu dekorace.... vyfouklá vajíčla natřete prosím obyč lepidlem herkules a potom je obalte v ovesných vločkách :wink:
1. dub 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi supééééééééééééééééééééér moc krásný. musím za michálkem
1. dub 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: teď jak se oteplilo,tak chodíme hodně ven,tak není moc času na net,Ladík už chrupká,tak jsem vás musela jít aspoň pozdravit a dát o nás vědět :grinning: včera jsem si byla nechat už odříznout to jedno znamínko tak to pěkně štííípe,no a pak si nechám teda ještě jedno a koneccccc :slight_smile: ale až toto přestane štípat teda,je to hnus jeden fialovej :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky, tak návštěva byla supééééérrrrrrrrr :wink:

mám dobité baterky :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to se máš Evi, já vybité. Many ty jo jsi šikulka. :slight_smile:
1. dub 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já je tak vytlučené měla včera :frowning2:
1. dub 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
to já je mám delší dobu. :slight_smile:
1. dub 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno u nás sluníčko,a le jinak se mám pod psa.
2. dub 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko! u nás je nááádherně!
Marti, copak se děje? :fearful:
2. dub 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adámek nechce chrnět a divočí. zvířák jeden :grinning: odpo vyrazím na písek dělát bábovky. moc se těším :slight_smile:
2. dub 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
to víš stavba houstne vzduch ohledně ní peněz a bvšeho kolem na mě doma padají depky nejraději bych už byla tam. MM žije jen tou stavbou a já nějak mám pocti, že uhnívám nebo se musím zabavit sama s dětmi. Je to prostě někdy na palici a blbé dny se mě nechtějí zbavit. :angry: snad víš o čem mluvím není to ic specifického jen to je prostě dlouhodobé napětí sil. já mám pocit, že všem a všemu ustupuji a Mm asi také. jenže ono to jde tak ěnjak pomula a přitom rchle a peníze ty jsou nevím kde. :grinning:
2. dub 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
my odpoledne za kamarídkou na rozptýlení na prochajdu. to víš je to šíííííííílené.
já bych tak šla dělat zahradu,a le zatím nemohu a taky jak sd ětmi vi´d. :frowning2:
nikolka se nám včera u sousedů sesypala z cihel odřeniny a měla mírný op třes mozku no šílené. bych jí......... :angry: :grinning: :grinning: a le naštěstí to nic moc není jen je zedřená.- spadli na ní něšjaké ty cihly.
2. dub 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás se jezdí na autě. :grinning:
2. dub 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, to je teda na levačku :unamused: už se to táhne moc dlouho, viď? co takhle zkusit si udělat alespoň jeden den volno a někam společně vyrazit. Michal toho už taky musí mít plný kecky.

tyjo...ještě, že se Nikolce nic nestalo! to by ti ještě chybělo...

Adam už chrní!
2. dub 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé se máš Pavli, Michálek na autě ochutnává suthy na pomlázku.
já hledám nějaké vychytávky na dort. No taky ybch to brala a vidím to na neděli,a le to víš. v úterá nastupují topenáři a Michal to musí ještě trochu došmrdlat. v sobotu slouží takže je to k h.... Zítra by to mohl vše udělat a v neděli opravdu pohoda naší rodinky. Jinak mě už klepne. no Nikolka šupala do školy,a le nevím jak to dopadne s tou rukou má jipěkně nateklou a sedřenou. :frowning2:
2. dub 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ozvu se pořádně později, Honýš od čtvrt na šest ještě nespí, je to divoch :wink:
2. dub 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem tady, konečně jsem ho po čtyřech hodinách lezení a průběžného papání a kakání systematicky zničila :grinning: :grinning: :grinning: Honýš je divoch, režim žádný, někdy mám pocit, že si fakt dělá co chce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
No, Pavli, nová strava Honýšovi mooooc jede, připadá mi spokojenější, ale to bude asi tím, že i já se cítím jakoby lépe z toho hlediska, že co se týče jídla, nejsem již v celku vázaná časem, dělám to tak, že ráno dostane 150 mlíčka, pak krajíc chleba, z toho chvíli vydrží, no a pak dostane chleba (originální, že? :grinning: ) s přesnídávkou, pak má oběd a odpo už nevím, co vymýšlet, tak mu dám mlíčko a je to, zatím jsem zcela odbourala dvě dávky mléka, to si myslím, že je docela úspěch :wink:
Marti, kuk, nezoufej, já jsem si zrovna vzpomněla na jednu velmi dobrou kamarádku, už od školky se známe, co mám Honýše, tak tu byla jednou, slíbila, že přijede v únoru, vyprdla se na mě, občas se ozve mailem a chce fotky Honzy, já jí je ale neposílám, abych jí donutila k návštěvě. Ani o víkendu nepřijede, prý toho má hodně, dala se na studium na VŠ a pořád se vymlouvá, že nemůže přijet panč má to a to a to, je mi jasné, že se jí přijet prostě nechce :frowning2:
2. dub 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, zkus třeba vyživu smíchanou s bílým jogurtem. nebo ty křupinky ze zdravé výživy, rohlík..co banán škrabaný lžičkou? Adámkovi nejvíc jede nudlový vývar. miluje celá rodina :grinning:
2. dub 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Banány jsem včera koupila, zkusím to, myslím, že mu to pojede, on by s prominutím asi sežral i sušený hovno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. dub 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
babány jsou supr. Adam zbaští půlku, někdy i celý. teď už mu to dávám kousat.
to je bezva, že Honzík pěkně baští :slight_smile:
2. dub 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani ale já vážně přijedu :grinning: tak jsem dala prdelku spát a snad zabere byl se vyvenčit na balkoně co tam vyváděl a ježiš on je prevít fur na někoho volala, ještě že ve vidklákově tolik lidí nechodí. :grinning:
Jani to je dobře, že mu jede.
2. dub 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás by jelo i vysr. hovno a i vývar prostě miluje vše.
2. dub 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky, včera jsem byla s malým venku, jsem si bláhově říkala, že se ještě trošku prospí, hahaha, vtipe vylez, chvíli ležel jako děsně unavenej a pak bum a koukám, že si v tom kočáru normálně klekl na všechny čtyři,tak jsem ho dala na sedánku a ten teda koukal po tom světě, to bylo super :grinning: :grinning: :grinning: Achjo, koupila jsem mu čepici, ale je děsně velká a jinou už nemám :slight_smile:
2. dub 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, čím vystýláte kočárek? Vytáhla jsem z něj už fusak, určo by v něm bylo Honýšovi moc teplo a teď nevím, co mu tam do toho kočáru dát :wink:
2. dub 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda banány :grinning:
ty jo to se mi taky stalo koupila jsem dvqkrát blbou. tak dnes opakuj nákupa rovnou mu ji vyzkoušej. :grinning: náš MIchal zase chce chodit po vesnici a ve měšstě tedy kldině kočárkuje.
Jani, já mám v kočáře pořád fusak. Adam tedy jezdí ve sporťáku. časem pod něj dám jen fleesovku a na něj teplejší deku. jestli bude ještě ochoten sedět :grinning:
2. dub 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Paol, babány, to je náhodou origoš :grinning: :grinning: :grinning:
No já si právě myslela, že má hlavu větší, to jsem se ale spletla, jéééé zkoušet nééééé, on nesnáší čepiceeeee :grinning: :grinning: :grinning:
2. dub 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, to je jak u nás. jednou jsem chlapečka vypustila na ťapanou a už mi do kočáru nechce :grinning:
2. dub 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek