• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
ale neboj to minutu přwžije a pordacačka taky
:grinning: :confused:
2. dub 2009 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak mám ten fusak nechat? Už jsem z kočárku sundala takový ten horní potah, aby v něm Honýš měl místo, on je nějakej děsně velkej ten Honýš, kurňa :grinning: :grinning: :grinning:
2. dub 2009 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
no já fusak už nemáma, el nánožník ano, ale používám deku :wink:
2. dub 2009 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
To nevím, co je nánožník? To bude asi něco na nohy, že? :grinning: :grinning: :grinning:
2. dub 2009 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
jo. nánožník má náš kočár taky. ale jen lehounký. tak ještě i fusakujeme :grinning:
Jani, poříď si sporťáka nebo golfky a je to. Honzík bude pozorovat okolí a můžete parádně drandit po venku :slight_smile:
2. dub 2009 v 10:03  • Odpověz  • To se mi líbí
třeba teď je v bazaru jeden mooc pěkný. a má i ten nánožník :wink:
2. dub 2009 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo už vím, jak to vypadá :grinning: :grinning: Ten můj kočár je dobrej, dá se dobře rozložit, takže skoro vypadá jako golfky :wink:
2. dub 2009 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
tak supr. tak hopsa hejsa do Brandejsa :grinning:
2. dub 2009 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani já věděla, že nato přijdeš. určitě z kočárku máš už sporťák udělanej ne a tak ho vždy pěkně připásej posaď a hurá na výlet. . Já měla fusak do min. týdne, ale te´D UŽ NE.
2. dub 2009 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí
ale zase ho více oblékám. :wink:
2. dub 2009 v 10:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti, já se těším, až ho dám pryč. zatím to ale moc nevypadá. ikdyž..dnes ve stínu máme 12 stupňů!
2. dub 2009 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
noale u nás je docela vítr. :slight_smile: já byla ráda jak jsme ho odhodila jelikož ho do něj střrachat bylo šílené teď mám teplou deku a na tu chvilku cos e dí se přikryje +nánožník.
2. dub 2009 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
ale i tak neí nad to že bude mít jen mikunu a šup nabalkon potom en žádné obkékání a muchlání.
2. dub 2009 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
už, aby to bylo! plína, tričko, botičky a šmitec :grinning:
2. dub 2009 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Líbí se mi, jak se s tím nepáráte, je holt vidět, že máte větší zkušenosti než já :wink: Tady svítí sluníčko, ale ten vítr, fuj :wink:
2. dub 2009 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak se musím pochlubit - mám konečně nakoupenou jarní výbavu pro chlapečky. uf! ještě helmu na kolo pro Vítka a je to! no a táta může vyrazit. Adama dá na kole do sedačky, Vítka zapřáhne na tyč a můžou celé dny výletovat. :grinning: no a já si pouklízím celý byt a pak se budu vááálééet :grinning: hm, houby tak leda :grinning:
2. dub 2009 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani, taky se s tím nebudeš párat! trochu se otrkáš a bude :wink: nebyla jsem na tom jinak :wink:
2. dub 2009 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ale jo, Pavli, hajneš si a žádný uklízení :grinning: :grinning: :grinning:
2. dub 2009 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
uklízení být musí. ale obávám se, že budu mít chlapečky stejně na krku :grinning: abych pořídila malou mopíkovací satu pro Ádu! jéé..už capká. už se vyhajal :slight_smile:
2. dub 2009 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, tak já zatím mažu. pohrajem si, najíme se a povalíme pro Vítka.
2. dub 2009 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Snažím se s tím nepárat už teď, to mi věř :grinning: :grinning: Jakýpak s tím hnedle štráchy, že? Kdybych se se vším měla sr.t, tak to by to teda tady vypadalo :grinning: :grinning: :grinning:
2. dub 2009 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Pavli trakto budu jezdit já až nato že nebude Nikolka na tyči.... :grinning: pa jedu pryč.
2. dub 2009 ve 12:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsme hodili druhýho bobana a jsme spokojení, huráááá, po mlíčku už ani nevzdechneme, to jsem moooc ráda. :wink:
2. dub 2009 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
to Adam mlíkuje pořád. blbý, že i v noci :grinning:
u nás venku je úúúúžasně! úplný léto :dizzy_face: čekáme, až se vyspinká mrňous a půjdeme ven.
děsný, jak je Adam "společenský". chvíli jsem si na písku povídala s jednou maminkou a on pak za ní vyrazil, vylezl si k ní do náruče a nechal se chovinkat. jéé, ja čučela, jak puk :grinning: no, budu ho to muset časem trochu odnaučit, jinak mi bude odcházet s kýmkoliv.

Marti, snad je nálada lepší!
2. dub 2009 ve 14:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Venku je nádherně, byla jsem teď s Honýšem a krááása, jo a má novou čepičku, koupila jsem jí u číňanů, aspoň jsem mu jí mohla zkusit :wink:
2. dub 2009 ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Před cestou ven snědl celý babán :grinning: :grinning: ukusuje sám, to ho baví :wink:
2. dub 2009 ve 14:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Dala jsem si do albíčka hezkou fotku, takovou krávovinu dělá Honzisťořák po mně, fakt nic lepšího se nehodlá naučit :grinning: :grinning: :grinning:
2. dub 2009 v 15:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani, dost dobrý :grinning:
2. dub 2009 v 19:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojky, tak my hned ráno vyrazili do Pardubic, vyhráli jsme v anketě mobil a slevu na tarif :sweat_smile:

pak jsme šli do pivovarky na obídek, potom ještě do měsrta na kafčo, pak jsme dojeli domů, převlíkli se do letního a hurá na poštu a do města, koupit Joli šťávičku a pak ještě na kafčo a Martin na pivko. :grinning:

k večeři jsme si udělali obložené bagetky :wink:

Den byl fakt slunný a fajn :wink:

Tímto omlouvám svou nepřítomnost :slight_smile:
2. dub 2009 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
dobré ráno, u nás budíček 2:22 :stuck_out_tongue_closed_eyes:

vyslopala 160mlíka, 3x 130 čale a ještě má v postýlce 130 mlíka a 130 čaje. asi jí budu muset dát prdelový kapky aby ještě usla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. dub 2009 v 05:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek