• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
Holky, jsem naprosto dojatá, Honýš si sám vzal banánek a normálně ho sám ukusuje, to je fakt supeeeer, mám z toho velkou radost :grinning: :grinning:
Ahoj Míšo, nic se neděje, do puberty obou kluků daleko, jinak tě vítám :slight_smile: Začali jsme již papat normální jídlo, vypouštím pomalu ale jistě mlíčko a Honýšovi to vyhovuje :wink:
3. dub 2009 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to je super me obcas taky nechce mleko pit, ale doktor mi rekl, ze ho jeste potrebuje tak mu musim kopovat jogurty s mlekem, ktere potrebuje. Jinak se cpe jak o zavod. Koupila jsem mu susenky na ty jeho tri zuby a ma je hrozne rad taky si ji sam ukusuje a drzi.
Zacina i chodit a od ty doby co ma novy botky tak rovnou utika!!!! je to zvire :slight_smile:
3. dub 2009 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky Míšo, Evi mám uymtá okna a napůl uvařeno polévk je hotová a míšák se probudil jen nějak nikdo neí na záckony na pověšení takže bude běz nich, alwe krásně voní. ještě pořádně vyluxovat a potom huráááááááá ven s prdelkou a´t může trénovat chození.
:slight_smile: nálada se zlepšuje co taky jiného zbývá.
3. dub 2009 v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Marti super :wink:

Jinak Joli si před chvilkou prokousla 3. zub o můj palec :wink:

aaauuuuuu aaauuuuuuu

ale co přebolí, no a asi se jí ulevilo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. dub 2009 v 11:44  • Odpověz  • To se mi líbí
marti ty si ale sikulka!!
ja myla okna pred 14ti dny a mam na rok pokoj!!!!! :slight_smile:
u nas se taky dneska uklizi, patek je vzdy uklizeci den a honzik mi pomaha, ja uklidim on to rozbordelari. ceka se na tatku a pak taky hura ven i kdyz je tak hnusne, a hlavne hura na nakupy, vecer mame navstevu na vecu :slight_smile:
ale jeste musim umyt koupelnu vyluxovat a vytrit a pred odchodem si mozna trochu schrupneme s honzikem :wink:
3. dub 2009 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
a zitra se jde na plavco!!!!
marti jen by me zajimalo jak to delas , ze porad vse stihas a varis atd....??????
3. dub 2009 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Míšo plán je dokonalý, tak držím pěsti aby taky klapl :grinning: :grinning:
3. dub 2009 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí
snad ju, doufam!!!!!honzik spi tak od 12h30 do 15h, jen abych stihla douklidit nez pujde spat
3. dub 2009 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
ja se tak musim ted smat hoky!!! honzik kleci a tancuje, krouti se jak zizala :grinning:
3. dub 2009 v 11:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no to musí být fakt paráda, teda tady někdo smrdíííí :grinning:
3. dub 2009 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak já mám vše hotové i záclony a nakonec k obědu nejen rýžový nákyp, ale i maso na sýrové omáčce těstoviny se dovaří a my půjdem ven. prdelka byla úžasná pomáhal s věšením záclon. :grinning:

Míšo já ti ani nevím,ale víš co mi pomáhá na chmury, práce a to vím, že udělám snad víc než normálně. tak si dnes užijte procházku nákupy večeři a zítra plavání, my se zítra budem opalovat má být 20st. hurá, to bude celodenní veget táta v trapu a my sami. :wink:
no a jinak to jde. Michálek je tak samostatný, že už snad půjde do školky. :grinning:
3. dub 2009 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
evi tedy zub hurá,a le i auau tvoje ruka. a smrad jé to já měla ráno. :sunglasses:
3. dub 2009 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
tak vše uklizené a vypadá to tu dobře. my doma nemáme binec a já stejěn mám pocti, že je to šílenmé. asi jsem nemocná, či co. jen ten moberec neuvlečeu na sběrný dvůr a no asi tu holt na balkoně bude do zítra a ráno ho nevím s kým odnesu :grinning: holky pádím se slunit páááááááááááááá
3. dub 2009 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí
sikulka to se musi nechat marti!!!!
ja taky nejsem zadny bordelik, ale to je dedicne, babka ta je schopna vyndat vsechny veci ze skrine , vyprasit a zpatky slozit!!!! :grinning: ja az tak moc ne ale uklizeno musim mit, jen to vareni me moc neba, sice varim protoze musim, ale abych byla s toho nadsena to NE!!!! :sweat_smile:
3. dub 2009 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem zpátky z venku, koupila jsem si tenisky a tu teplákovku taky, malýho čapnul hysterák v obchodě, ale dobrý :grinning: :grinning: :grinning:
3. dub 2009 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí
No Evi, gratulace k pokousané ručičce :grinning: :wink:
3. dub 2009 ve 14:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti, opatrně s opalováním, ať z tebe není topinka :grinning: :grinning: :grinning:
3. dub 2009 ve 14:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak jsme taky z prochajdy zpět a Joli je jakási protivka, že by druhá horní trápila? asi jo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. dub 2009 ve 14:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi, my teď máme klid od růstu, ale člověk neví,na jak dlouho :wink:
3. dub 2009 ve 14:19  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky! konečně s vámi! dnes ráno jsem musela do salonu a pak jsme měli plavčo s Ádou. nějak se mu nechce spinkat, ale je hodný. tak jdu honem psát :slight_smile: a teď honem dočíst :wink:
3. dub 2009 ve 14:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky a já pořád, kdo tady chybí :wink:
3. dub 2009 ve 14:47  • Odpověz  • To se mi líbí
tak dočtěno. samé novinky tedy!
Marti, mamino naše...hele, jak je člověk na dně, tak se z něj za chvíli odrazí a šupky dupky nahoru! takže nezoufej, bude to už jen lepší :wink:
my máme zítra vítání občánků, ale nějak pořád nevím, jestli půjdeme. ale asi jo. odejít můžeme vždy :wink:
3. dub 2009 ve 14:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Pavli třeba bude svítit žblunce a dočkáte se keců konce :grinning:
3. dub 2009 v 15:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné ráno holky, tak já včera po uklídu a takové té nálady blééééééééé. byla na čerstvém vzduchu až do koupání. vrátili jsme se jen na svačinku a tradá. Michálek se projel v destě, potom osedlal škudu octavii romster... či jak se to píše, a zjistila jsem, že se nechá od chlapů ukecat i na pivo, no legrace. S ženskýma to ne, dělá drahoty a jaký ksichty na ně hází, no celý tatínek. :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak jsme dnes sami. čekám jak se probudí Nikolka a jak jí bude, včera ještě zvracela, rohlík co si pomalinku dávala a měla i teplotusnad to dne bude Ok , aby mohla na prochajdu uvidím. :wink:

Pavli jen jděte na vítání, hele to je docela sranda. my taky velcí mezi prťaty a jedno bylo i starší než my. No a? něco vyslechnete a dostanete a pak to zakončíte třeba cukrárnou :slight_smile:

Jani takže jsi byla úspěšná, jo? tedy ty se máš. Gratuluji ti.
Evi stále zoubky to je blbé, ale snad bude líp.
4. dub 2009 v 07:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ranko, Marti a ostatní. Honýš byl protivnej, tak jsme ho museli zahnat do pelechu :grinning: :grinning: :grinning: Děkuji Marti, byla jsem úspěšná :slight_smile: Tak snad nálada je opravdu lepšejší :wink:
4. dub 2009 v 07:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Jan, ito víš nikdo by doma nevydržel s naprdnutou babou. :grinning:
4. dub 2009 v 07:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Lepší naprdnutá baba než hladovej chlap :grinning: :grinning: :grinning:
4. dub 2009 v 08:06  • Odpověz  • To se mi líbí
tp máš pravdu. né už mě to přešlo.
4. dub 2009 v 08:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to je moc dobře, to jsem fakt ráda :wink: Už se těším, až umyju ta okna, není skrz ně vidět, manželova rada, ať je tedy otevřu a uvidím, mi nějak nejde pod nos :grinning: :grinning: :grinning:
4. dub 2009 v 08:37  • Odpověz  • To se mi líbí
no to je hend lešpí pohled. :wink: nic neslyšíš a vidíš vše. :grinning: já zítra udělám tu druhou stranu.
4. dub 2009 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek