• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
Tak už mám jedno okno :grinning: :grinning:
4. dub 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já nechám okna na aktivitě Martina :grinning: :grinning: :grinning:

a když nebudou, otravovat život si tím nebudu :wink:
4. dub 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky! tak jsme zpátky z vítání občánků. bylo to nad očekávání příjemné :slight_smile: děti tam bylo tak 10 a netrvalo to dlouho. dokonce dětské představení bylo supr. zpívaly a tancovaly tam malé holčičky a moc jim to šlo :slight_smile: narozdíl od znuděných školáků z Vítkového vítání :wink: fotek moc nemáme, ale zkusím nějakou dát do albika.

čtu, že jste všechny pilné včeličky! taky bych chtěla umýt okna. vypadá to, že u toho budu mít alespoň jednoho chlapečka, tak snad to zvládnu. holky, u nás je dnes úplně letně! náááádherááá :dizzy_face:

užívejte sluníčka a opalujte si čumáčky :wink:
4. dub 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No my po prochajdě a já opět vypadám jako prasátko, po spaření :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

rudý ksicht :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. dub 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my se iopalovali na bakoně a te´d jdem s Nikokou oěbdvat na balkon páček večer.
4. dub 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky u nás je pohhodvě klid, ptáci zpívají no vidklákov pohodový na balkoně je prima. nikolka už je v pohodě.
4. dub 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti to je super.

my slupli vepřové plátky na česneku s hranolama a tatarozou a salátem :wink: uf uf
4. dub 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti tak souprava super, už jsme s ní byly venku, rukávky jsem ohrnula a ty červené šustky akorát :wink:
4. dub 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:slight_smile: dobré ranko :wink:
5. dub 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko :wink: Mám jeden dotázek, malej měl včera nějaké zažívací problémy a byl velmi nepříjemný, fůůůůj, no a tak jsem se chtěla zeptat, jaká má být pauza mezi dopolední svačinkou a obědem, aby nebyl tak narvaný? :wink: Jak dlouho papají vaše dětičky? My když krmíme Honýše, tak zpapá 5 kousků chleba a už utíká po celém bytě a hraje si, tak nevím, jak dlouho ho mám krmiti, když ho honím po celém bytě neustále s kousky chleba v ruce :grinning: :grinning:
5. dub 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani dávám Joli kdy si řekne, většinou pokud nejí ve 3 v noci tak si dá ráno trochu mlíka 80-150 jak kdy a to má hlad za 1-2 hodiny, dostane kaši nebo chleba nebo rohlík, potom má hlad 11-13 zase jak kdy potom 14-16 17-19 prostě většinou jsou to minimálně 2 hodiny
5. dub 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani taky tak mezi jídlem máme určotě 2hodinovou a kldině 3pauzu.
Evi jsem ráda, že jste spokojeni. :slight_smile: mám pro tebe další várkua dokonce kombinézu na další zimu. :slight_smile:
5. dub 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
júúú to se Joli máááá :wink: :grinning:
5. dub 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo, dobroš, díky za rady, podařilo se mi v pátek asi přecpat, :sweat_smile: :sweat_smile: tak jsme měli včera poněkud peklíčko, ale už je to dobrý, dneska celkem seká dobrotu :slight_smile:
5. dub 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
super tak a´t vám je dnes dobře.
5. dub 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ze začátku občas jsou trochu tuhošový potíže, řešila jsem měruňkovou šťávou a švestkovou frutapurou :wink:
5. dub 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem kupoval švestkový kompot š´távu.
5. dub 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera jsem mu koupila hruškovou frutapuru a též švestkovou šťávičku :wink:
5. dub 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo dobrá kombinace
5. dub 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak aspoň, že se mi něco povedlo :slight_smile:
5. dub 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
super vidíš jak jsi super mamina
5. dub 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Jééééééééé, to jsem ráda, že jsem super mamina :grinning: :grinning:
5. dub 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem vyhnala chlapy ven jako správná supermáma :grinning: . No potřebuji si taky chvíli od kluka orazit, nejsem stroj, no MM začíná být zase unavený, tak je zase příjemnej, ale co, já ho to nechávám si to taky užít :grinning: :grinning: :grinning:
5. dub 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani správně, jen houš%t a větší kapky :wink:
5. dub 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tak jsem tu zase po nejake te pauze! :wink: uz mi to zacina!baleni ve starem a uklizeni v novem! :wink:
Jani nase mala ji taky zhruba po tech 3 hodinach-nekdy kdyz sni vic tak vydrzi dyl a kdyz sni min tak vydrzi treba jen 2 hodky!
Mam pocit ze nam roste v pravo dole spicak!Vanula je protiec a v noci mrcinkuje ze spani!ma to natekle a ne a ne se vyklubat potvurka!Dneska jsem ji dala na noc panadol!Tak snad to bude lepsi!
To byl krasnej vikend,ze?Jak tak sviti slunicko hned je mi lip! :grinning:
5. dub 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky! dnes bylo ale krásně! :dizzy_face: byli jsme hodně veknu, pak jsme celá rodina umývali okna :grinning: zvládli jsme s klukama dvě, tak aspoň něco :wink: poo jsem si s chlapečkama dvě hoďky zdřímla a pak jsem šla na voliš. takže dnes byl pro mne fakt odpočinkový den a relax od dětí. řeknu vám...paráda! to jsem fakt potřebovala :slight_smile:
Adámek se teď uspává, Viky je hodný. jinak holky, Adam přestal spávat! je to šílený. Vydrží od 12 - 19. můžu ho vozit v kočáru, uspvávat horem dolem a nic! on je unavený, nechce moc chodit a je to s ním na prd. místo, aby si chvíli dáchnul a dobil baterky, raději se bude trmácet x hodin. dnes spal do dvou. no, snad je to jen jaro a brzy ho to přejde :wink:

Jani, jsi supr máma! vždy jsi byla :wink:
Mony, to máš starostí na hlavu, viď?
5. dub 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
u nás je bouřka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. dub 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky krásné ráno hlásím. právě jsem na tebe pavli ymslela co adámek. jelikož Michákel už prodřel boty chodí a chodí a v kočárku jen s cílem.
Včera, vlastně v sobotu, jsem zavedla nový režim dopoledne ho držím jdeme třeba na chvilku tapat a potom kolem poledního jde spít spí tak ty 1hodinky a odpoledne už neusne.ale jde nepozději do 19hod spát většinou dříve spí celou noc a te´d ještě spí. to jsme málem zaspali do školy. asi mu to chození pěkně unavý svaly. jo už jezdil a super formuli u sousedů a jinak na tatře a včera se kolem něj točili všechyn děti, to byl rád.

Evi u nás nic. nějak nás to minulo.

Tak šupky z pelíšků, dnes to není u nás slunečno. :slight_smile:
6. dub 2009 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mě už druhý den bolí zub moudrosti roste a to je bolest až do ucha hubu nemohu otevřít a no šílené.
Jo a nekojím, jelikož prdelka sice by si dal,ale už začal taktiku mama ham a sápe se na triko no tak to ne... hlt to nějak s ním překlepnu. :slight_smile: dnes je docela příjemně už se sluníčko klube.
michálek přišel sám za mnou to je tak milé. moc vám to přeji, aby jste to brzy taky zažily.
6. dub 2009 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Michálek snídá já sbalajzla rohlíček s máslem čerstvý to je lahoda.

Minčo tedy to je fuška, máš někoho na pomoc. TM je doma, jsi dobrá sama vše dělat. :wink: drž se už se také těším až budu bydlet v novém. Moje sestra se odstahovala v pátek do svého nového.
6. dub 2009 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek