Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
6. dub 2009

Hola hola, dobré ráno 🙂
Marti, intenzivně jsem na tě o víkendu myslela, neboť asi je to řetězové či co, manžel mě pekelně sral 😀 😀 Kluk měl ty zažívací těžkosti a byl takovej ubručenej, no a manža, ten z toho byl nervózní jak stará panna 😀 😀 a pořád na kluka řval, čímž mě vždy děsně naprdl, mně by to ani nevadilo, kdyby na něj neřval za 2 minuty, co u něj Honýš byl. 😒

martinka79
6. dub 2009

Jani tak to je typický chlap. 😀 snad už dobrý. u nás pohoda, 😉 táta je v práci.

anta
6. dub 2009

U nás bezva pohoda, táta je též v práci, tak je klid. Přiznám se, že z něj jsem byla nervóznější než z kluka, fakt. Vždycky jsem čekala, až na něj začne řvát a už jsem mu ho raději vzala. Ani ráno si to řvaní na něj neodpustil, to mě fakt mrzí ☹

martinka79
6. dub 2009

no je to morous, ahele ono ho přejde. je nám, ale dopbře s dětmi viď. 🙂

martinka79
6. dub 2009

náš tatin je taky občas prudič na Nikolku jen buzer a tzo jako ji nevidí dlouho. je tos nimi ale kříž a to já je mám kříže doma. 😠

paolin
6. dub 2009

ahoj hollky!
teda..chlapi jedni zatracení! to blbnou jarem, nebo co? 😉
Marti, spaní závidím. Adam to pořád ještě nepochopil 🙄 je teda fakt, že ho Vítek kňučením dost často budí. oba dva kašlou a já už s nimi. dnes mě Adámek od půl 4 - půl 6 tahal za vlasy. jsem myslela, že ho..! on si u toho klíďo spal, ale jak jsem se otočila jinam, hned se vzbudil. no a o 6 vstával Vítek, takže fujtajbl! ale co. venku krásně, já jim dám! budou pochodovat od rána do večera a to by bylo, aby nespali 😀

anta
6. dub 2009

Ahoj Pavli, asi jarní únava leze na mozek všem chlapům 🙂 Dneska z MM vypadlo, že špatně spal, no dobrý, já taky občas celý týden špatně spím a kluk si to ale ode mě nevyžírá. To ať se manža pohádá raději se mnou, než aby řval na kluka. Hlavně je tady taková trošku blbá věc v tom, že když Honýšovi není dobře, tak chce být víc u mě a manžovi to vadí. Chce být platný pořád za každou cenu a když mu kluka vezmu, tak se tváří dotčeně a má kecy, že tady nemusí být vůbec, když nechci s klukem od něj pomoci. 😝 Včera například jsem chtěla žehlit, haha, nechala jsem Honýše tátovi a do pěti minut řev a kluk honem za maminkou, to se to pracuje teda. To si člověk naprosto ale vůbec už neodpočine, byla jsem pořád jak na trní, kdy zase bude ródeo 😀 😀 😀

paolin
6. dub 2009

hm, Jani, to je tedy na levačku 😒 Honzík je holt celý den s tebou, tak je mu u tebe bezpečno. ach ta chlapská ješitnost! Honzíkovu důvěru si manža taky musí zasloužit. Honzík není cvičená opička. moc dobře pozná, že s ním manža není v poho, přeci!

anta
6. dub 2009

Taky si to myslím, táta byl nějakej naprdlej a ještě klukovi nebylo dobře, ještě že jsem v pohodě já. Normálně jsem se těšila, až táta půjde do práce 😀 😀 , je hezký, že mi chce pomáhat, ale když vidím, že když kluk u něj řve a táta se tváří jak sedm čertů, tak to je pohoda fuč, on nemá moc pochopení pro to, když Honýškovi není dobře, protože je umručenej, trochu uplakanej, no jo, já to vydržet musím a táta ne, že? Prostě ti chlapi nám dávají zabrat 🙂 😉

martinka79
6. dub 2009

Jani není toto scénář z naší rodiny. 😀 tedy byl! už je to jiné jak ti hoši povyrostou a jasou samostatní tak je to jiné. Jo já se v sobotu dozvěděla, že jsem matka semetrika a pěkný ďas na děti. ale já si myslím, že lepší výt přísná než děti matlat. naštěstí to neřekl MM. 😀 to by viděl. rodeo semetriky. 😅

Pavli pochodují vojáci nemají nic na práci šlapají, dupají ani klidu nemají. Když si sednou, hned se zvednou, nohy stále dupají a nikoho nedbají. 😀 😀 to bude u vás úplně vojenská přehlídka.

martinka79
6. dub 2009

Holky to náš prdelín je úplně spokoenej s jakým koliv chlape a potichu říká táta. 😀 to je legrace tady na vesnici

martinka79
6. dub 2009

výt bych taky mohla, ale lepší je být. 😀 pardon

martinka79
6. dub 2009

jedna novinka z domu stavby. polystyreny hotové huráááááááááááááááá.
a vybrali jsme asi krbovky co jsme chtěli. cena super a dají se časem do obkládat kachlema takže si na 50tiny splním sen. 😀

anta
6. dub 2009

Ty jsi matka semetrika? Aha, no vidíš, to jsem si nevšimla, kurňa, co se člověk nedoví😀 😀 😀 Já taky jsem na Honýše přísná, nejhorší je, že třeba Honýše okřiknu, když je fakt otravnej a co neudělá tatínek? ťuťu ňuňu a kluk začne nanovo 😠 😀 😀 😀

martinka79
6. dub 2009

jé to je i u nás, Jani hele a bude huř. 😀 😀 😀
No já jsem prostě přísná a halvně se sdětmi nijak nemrchlám spadne snad ne musí vědět co může a co ne... vždy´t už chodí jak fík-tučňáček. 🙂

anta
6. dub 2009

To je hezký, Honýš už si na ty nožičky stoupá naprosto suverénně, dala jsem mu ponožky s protiskluzovou podrážkou, umí udělat i pár krůčků a směje se u toho. Udělal mi ráno radost, protože hodil bobana, včera chudáček nekakal vůbec, tak jsem ho prošťouchla, dala jsem mu švestkovou šťávu a pěkně to jde. Kurňa já jsem nějaká vynervovaná z toho manži a to si chce vzít v pátek volno, asi uteču někam pryč 😝 😀 😀 😀

martinka79
6. dub 2009

Jani hele klid za chvilku vyražte ven i já pošušpu na prochajdu a´t v poleden spí a mohu udělt chodbu. mám vařenou polévku takže pohodička. My kakali do nočníku prevít vždy chce utéct pryč na kakáni´í nemak do rohu jsem ho čapla a bylo.
ti posílám takové domící sandály snad vám budou změř mu nožku.

anta
6. dub 2009

Včera jsem mu měřila nožičku, měří 11 cm 😉
No hlavně MM si usmyslel, že malého bude učit na nočník, tak vždy, když Honýš dělal zvuky jako když tlačí, tak ho čapnul a posadil na nočník a malý tam nechtěl být, tak se ani nevykakal, panebožeeeeeeeeeeee 😅

martinka79
6. dub 2009

neboj to bude odbrý. hele to chce klid Jani jak já to vše znám z domu. 😀 nezoufej.

anta
6. dub 2009

Ale já nezoufám, jen si tak trošku stěžuji, jak jsou ti chlapi fakt nemožní, prosím tě, ten je z Honýše vyřízenej za jeden den, já to prostě nechápu, proč mi ho teda nenechá a nejde si lehnout, nééé on místo toho má kluka v pokoji, ten sedí sám na zemi a řve a táta sedí u PC a řve 😀 😀 😀 On si s ním hraje jen chvíli a pak šup k PC a Honýšovi se to samozřejmě nelíbí 😅

martinka79
6. dub 2009

Jani to je asi chlapské myšlení já někdy taky přemýšlím jak to s nimi je.

ale když je necháš samotné tak bude vše OK to asi vědí, že nás mají za prdelkou. 😀

martinka79
6. dub 2009

já vím, že nezoufáš, to byl je řečnický obrat. 🙂 ono je to všude stejné a nebo jsou chlapy a to snad to jehorší, že jsou na děti měkoty a matka musí vše odchovat sama. oni jsou jen mazlíci. 😠 to znám.

martinka79
6. dub 2009

jdem se oblékata hurá ven. 😉 tak za hodinku jsme tu.

anta
6. dub 2009

Tak pěkné venčení vinšuji a neztraťte se 😉 🙂

martinka79
6. dub 2009

neboj kolem poledne se těším na kávu

anta
6. dub 2009

Jé holky, Honýš si teď asi pětkrát sám stoupnul, huráááá 🙂

martinka79
6. dub 2009

super zpráva,Jani 🙂 jsme doma obešli jsme vesnici a okoukli místní kamiony a desty co nakládaly polystyren a seznámili se as dalšímmi závozníky firmy Bek 😀 Michla je po autech jak poblázněný.
už snad spí. já si jdu dát oraz potom prádlo, chodbu a hurá nakuknout na vás. mám kávičku, to je klid.

anta
6. dub 2009

Honýš hodil druhýho bobana, jsem na něj pyšná, vzhledem k tomu, že včera mu to moc nešlo 😀

paolin
6. dub 2009

holky, tak jsme domáá! venku paráda. zahájili jsme s maminama první společné pískování a jsme strááášně rády, že už je krásně. a že se všechny můžeme zase vidět 😀 děti tedy povyrostli..zatím žádný nový mimi přírůstek. téměř všechny už máme dvě a kdo jedno, jde do práce. to letí..
jinak Adam spííí! hurá 😀
teda čtu samé dobré zprávy! až na ty chlapy teda 😀 ten náš táta je tedy miliónový - bych si to měla uvědomovat víc 😉 ale fakt si myslím, že je to věkem i tím, že je za děti vděčný. přeci jen měl štěstí, že ulovil takovou mladici 😀 😀 😉

paolin
6. dub 2009

Marti, ty že jsi semetrika? cha chá! vtip týdne teda 😀