Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
3. dub 2009

Holky, jsem naprosto dojatá, Honýš si sám vzal banánek a normálně ho sám ukusuje, to je fakt supeeeer, mám z toho velkou radost 😀 😀
Ahoj Míšo, nic se neděje, do puberty obou kluků daleko, jinak tě vítám 🙂 Začali jsme již papat normální jídlo, vypouštím pomalu ale jistě mlíčko a Honýšovi to vyhovuje 😉

dite1
3. dub 2009

tak to je super me obcas taky nechce mleko pit, ale doktor mi rekl, ze ho jeste potrebuje tak mu musim kopovat jogurty s mlekem, ktere potrebuje. Jinak se cpe jak o zavod. Koupila jsem mu susenky na ty jeho tri zuby a ma je hrozne rad taky si ji sam ukusuje a drzi.
Zacina i chodit a od ty doby co ma novy botky tak rovnou utika!!!! je to zvire 🙂

martinka79
3. dub 2009

ahojky holky Míšo, Evi mám uymtá okna a napůl uvařeno polévk je hotová a míšák se probudil jen nějak nikdo neí na záckony na pověšení takže bude běz nich, alwe krásně voní. ještě pořádně vyluxovat a potom huráááááááá ven s prdelkou a´t může trénovat chození.
🙂 nálada se zlepšuje co taky jiného zbývá.

e.k.t
autor
3. dub 2009

Marti super 😉

Jinak Joli si před chvilkou prokousla 3. zub o můj palec 😉

aaauuuuuu aaauuuuuuu

ale co přebolí, no a asi se jí ulevilo 😀 😀 😀 😀

dite1
3. dub 2009

marti ty si ale sikulka!!
ja myla okna pred 14ti dny a mam na rok pokoj!!!!! 🙂
u nas se taky dneska uklizi, patek je vzdy uklizeci den a honzik mi pomaha, ja uklidim on to rozbordelari. ceka se na tatku a pak taky hura ven i kdyz je tak hnusne, a hlavne hura na nakupy, vecer mame navstevu na vecu 🙂
ale jeste musim umyt koupelnu vyluxovat a vytrit a pred odchodem si mozna trochu schrupneme s honzikem 😉

dite1
3. dub 2009

a zitra se jde na plavco!!!!
marti jen by me zajimalo jak to delas , ze porad vse stihas a varis atd....??????

e.k.t
autor
3. dub 2009

Míšo plán je dokonalý, tak držím pěsti aby taky klapl 😀 😀

dite1
3. dub 2009

snad ju, doufam!!!!!honzik spi tak od 12h30 do 15h, jen abych stihla douklidit nez pujde spat

dite1
3. dub 2009

ja se tak musim ted smat hoky!!! honzik kleci a tancuje, krouti se jak zizala 😀

e.k.t
autor
3. dub 2009

no to musí být fakt paráda, teda tady někdo smrdíííí 😀

martinka79
3. dub 2009

Tak já mám vše hotové i záclony a nakonec k obědu nejen rýžový nákyp, ale i maso na sýrové omáčce těstoviny se dovaří a my půjdem ven. prdelka byla úžasná pomáhal s věšením záclon. 😀

Míšo já ti ani nevím,ale víš co mi pomáhá na chmury, práce a to vím, že udělám snad víc než normálně. tak si dnes užijte procházku nákupy večeři a zítra plavání, my se zítra budem opalovat má být 20st. hurá, to bude celodenní veget táta v trapu a my sami. 😉
no a jinak to jde. Michálek je tak samostatný, že už snad půjde do školky. 😀

martinka79
3. dub 2009

evi tedy zub hurá,a le i auau tvoje ruka. a smrad jé to já měla ráno. 😎

martinka79
3. dub 2009

tak vše uklizené a vypadá to tu dobře. my doma nemáme binec a já stejěn mám pocti, že je to šílenmé. asi jsem nemocná, či co. jen ten moberec neuvlečeu na sběrný dvůr a no asi tu holt na balkoně bude do zítra a ráno ho nevím s kým odnesu 😀 holky pádím se slunit páááááááááááááá

dite1
3. dub 2009

sikulka to se musi nechat marti!!!!
ja taky nejsem zadny bordelik, ale to je dedicne, babka ta je schopna vyndat vsechny veci ze skrine , vyprasit a zpatky slozit!!!! 😀 ja az tak moc ne ale uklizeno musim mit, jen to vareni me moc neba, sice varim protoze musim, ale abych byla s toho nadsena to NE!!!! 😅

anta
3. dub 2009

Tak jsem zpátky z venku, koupila jsem si tenisky a tu teplákovku taky, malýho čapnul hysterák v obchodě, ale dobrý 😀 😀 😀

anta
3. dub 2009

No Evi, gratulace k pokousané ručičce 😀 😉

anta
3. dub 2009

Marti, opatrně s opalováním, ať z tebe není topinka 😀 😀 😀

e.k.t
autor
3. dub 2009

tak jsme taky z prochajdy zpět a Joli je jakási protivka, že by druhá horní trápila? asi jo 😝 😝 😝

anta
3. dub 2009

Evi, my teď máme klid od růstu, ale člověk neví,na jak dlouho 😉

paolin
3. dub 2009

ahoj holky! konečně s vámi! dnes ráno jsem musela do salonu a pak jsme měli plavčo s Ádou. nějak se mu nechce spinkat, ale je hodný. tak jdu honem psát 🙂 a teď honem dočíst 😉

anta
3. dub 2009

Ahojky a já pořád, kdo tady chybí 😉

paolin
3. dub 2009

tak dočtěno. samé novinky tedy!
Marti, mamino naše...hele, jak je člověk na dně, tak se z něj za chvíli odrazí a šupky dupky nahoru! takže nezoufej, bude to už jen lepší 😉
my máme zítra vítání občánků, ale nějak pořád nevím, jestli půjdeme. ale asi jo. odejít můžeme vždy 😉

e.k.t
autor
3. dub 2009

Pavli třeba bude svítit žblunce a dočkáte se keců konce 😀

martinka79
4. dub 2009

Krásné ráno holky, tak já včera po uklídu a takové té nálady blééééééééé. byla na čerstvém vzduchu až do koupání. vrátili jsme se jen na svačinku a tradá. Michálek se projel v destě, potom osedlal škudu octavii romster... či jak se to píše, a zjistila jsem, že se nechá od chlapů ukecat i na pivo, no legrace. S ženskýma to ne, dělá drahoty a jaký ksichty na ně hází, no celý tatínek. 😀 😀 😀

Jinak jsme dnes sami. čekám jak se probudí Nikolka a jak jí bude, včera ještě zvracela, rohlík co si pomalinku dávala a měla i teplotusnad to dne bude Ok , aby mohla na prochajdu uvidím. 😉

Pavli jen jděte na vítání, hele to je docela sranda. my taky velcí mezi prťaty a jedno bylo i starší než my. No a? něco vyslechnete a dostanete a pak to zakončíte třeba cukrárnou 🙂

Jani takže jsi byla úspěšná, jo? tedy ty se máš. Gratuluji ti.
Evi stále zoubky to je blbé, ale snad bude líp.

anta
4. dub 2009

Dobré ranko, Marti a ostatní. Honýš byl protivnej, tak jsme ho museli zahnat do pelechu 😀 😀 😀 Děkuji Marti, byla jsem úspěšná 🙂 Tak snad nálada je opravdu lepšejší 😉

martinka79
4. dub 2009

Jan, ito víš nikdo by doma nevydržel s naprdnutou babou. 😀

anta
4. dub 2009

Lepší naprdnutá baba než hladovej chlap 😀 😀 😀

martinka79
4. dub 2009

tp máš pravdu. né už mě to přešlo.

anta
4. dub 2009

Tak to je moc dobře, to jsem fakt ráda 😉 Už se těším, až umyju ta okna, není skrz ně vidět, manželova rada, ať je tedy otevřu a uvidím, mi nějak nejde pod nos 😀 😀 😀

martinka79
4. dub 2009

no to je hend lešpí pohled. 😉 nic neslyšíš a vidíš vše. 😀 já zítra udělám tu druhou stranu.