Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
6. dub 2009

Pavli si toho tvýho M považuj. 😀 no prý jsem. 😀 😀 😀
musela jsem uklidit kolem domu, jelikžo tu žiji se samými hovady.

paolin
6. dub 2009

Marti, koukla jsem na foto. to už je velký frajer! žádny mimčo 😉
tyjo..za dva dny vypuknou velké oslavy, co?

martinka79
6. dub 2009

kuk album Mišáček obsahuje nové fotky 🙂 no dnes jdu naklupovat to bude něco. 😀

martinka79
6. dub 2009

zítra peču dort a ve středu si to užijeme

martinka79
6. dub 2009

hodila jsem tam ještě dva jak chodí tedy začínak chodit venku. 🙂

paolin
6. dub 2009

je, Marti, to je hezký 😀

martinka79
6. dub 2009

Pavli taky špupni fotečky z venku. 😉 se těším jak si to s maminama užíváš.

paolin
6. dub 2009

Marti, já jsem kozena rozena. vzala jsem si foťák a zapomněla fotit! nemám ani jednu Ádovu fotečku venku ☹
jéé, jede ČP. třeba nám veze balíčky 😉 jdu mrkat z okna

martinka79
6. dub 2009

utíkej
no já fotím málo když jsem sama tak to moc nejde.
sepisuji seznam na nákup co potřebuji na velikonoce pečení a výzdobu a na ty narozeniyn stejně asi pojedu ještě zítra ach jo. hlavně dárky... 😉

anta
6. dub 2009

Ahoj holčiny, tak jsem byla venku, Honýš je fakt loupežník, pořád si v tom kočáru sedá obráceně a kouká do boudy a má z toho děsnou legraci a směje se nahlas, tak jsem ho usadila, dala si "vodítko" dozadu za boudu a tak byl spokojený až z toho usnul 😀 😀 😀

martinka79
6. dub 2009

Jani to je prima............ 😀 😀 😀 Honzíček loupežníček

anta
6. dub 2009

No ono je to docela takový drsný, protože se bojím, aby mi nevypadl z kočárku trubka jeden, ten tam fakt dělá vyložený alotrie, no je zvědavý a bojí se, aby mu něco náhodou neuteklo 😀 😀 😀

martinka79
6. dub 2009

tak ho usaď jako v golfkách máš tam pásy? at sedí a kouká

anta
6. dub 2009

Jojo, asi ho začnu kšírovat jako pejska obecného 😀 😀 Dvakrát jsem ho z toho kočáru vytahovala, no je to makačka 😀 😀 😀 Ale je to hezký, jak se vyvíjí, mám z toho spíš radost než nějaké obavy, má zájem o svět a to je v pořádku, líbí se mi to 🙂

martinka79
6. dub 2009

tak to je prima i u nás e objevuje svět s radostí právě se probudil spal od 11hod super den.
jdu lapit prdelína z nočníkua čekta na Nikolkul už z nočníku utekl na auto a jezdí ach ten je rychlý.

vjitka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
anta
6. dub 2009

Tak jsem dala fotku Honýše do albíčka, jak stojí pěkně, ta je moc super, před chvílí jsme dělali i paci paci pacičky, jupíííí 😉

anta
6. dub 2009

Teeeda, nestačím zírat, Honýš si naprosto suverénně stoupá na nohy v postýlce a loupe mi ty obrázky ze zdi jak Jeníček perníček 😀 😀, no jsem z toho úplně u vytržení, jakou z toho má ale radost, vždycky žuchne zpátky na zadek a směje se tomu jako blázen 😀 😀 😀 😀

e.k.t
autor
6. dub 2009

ahojky kočky, tak večer nám buchla elektrika

ráno jsme jeli do Pardubic, byla jsem na pohovoru s vedoucí a prý mám začít makat nebo zblbnu úplně 😀 😀 😝

vedoucí je moje dobrá kamarádka a Martinovi byla za svědka, jinak by si to aSI nedovolila říct, ale pomohla mi s tím, že jsem jí řekla že chci začít makat, ale chci tím lidem pomáhat, ne je vycucávat, tak jsme pro začátek vybraly věci pro rodiny, co jsou levné. můžou uspořit, a nebo i ušetřit 😉

tak až vás uvidím, tak vás odzbrojím vědomostma 😀 😀 😀 😀 😀

už se vidím, blekota jsem 😀 😀 ale pšššštttt 😉

martinka79
6. dub 2009

Holky mám nakoupeno na narozeniny. 😉 a na velikonoce. 😉

kamca.mazda
6. dub 2009

Ahoj holky, moc dlouho jsem tu nebyla a dočítat vás by mi trvalo strašně dlouho tak mi někdo napište co je nového jak se máte.
U nás nic moc Amy nespí pořád jak by měla ale jinak je hodná jen jsme byli nemocní oba měli hrozný kašel a rýmu a dnes jsme byli u doktora a Domi musí na operaci s piňdíkem tak jsem z toho hotová.
Jinak Amy jen zatím leze a lítá v chodítku ale nestaví se sama ..... občas řekne mama , baba, vavava a má tak 7300g víc ne je to mrňousek.
Marti to to uteklo už mu bude rok to je paráda.

kamca.mazda
6. dub 2009

Gabi tobě díky za fotky Vojtíšek je krásnej a určitě šikulka.

martinka79
6. dub 2009

Kamčo ahojky, tak tě tu vítám asi ti budu muset žačít psát maily? pošli mi ho do IP.
No novinky honzík se staví a dělá srandy v kočárku,. Adámek chodí na písek a pěkně chodí málo spí. 😀 Jolanka je stará uklizečka a Michal je čert. 😀 Val a vaneska jsou pricezny. 🙂

martinka79
6. dub 2009

Gabča možná už odjela ani nevím.
No a co jinak nového nic moc my stavíme jako divý a radujeme se z prdelína spí nádherně sice jenou denně, ale v noci dobré. 🙂

martinka79
6. dub 2009

Kamčo pádím za MM máme vínečko uzené a pohodičku. taks e měj a pošli mi ten mail. Jo adej nějaké fotekčy jo. opatruj se mamino pracovitá. 😉

kamca.mazda
6. dub 2009

Marti díky za shrnutí a kam jela Gaba?? Adamek nikdy nebyl spáč že? jako ta naše, taky spí jednou denně ale v noci ještě tak čtyřikrát je to už lepší ale mohla by už přestat otravovat 🙂 ale je to zlato. Užij si to s MM

e.k.t
autor
6. dub 2009

Ahoj Kami, Gabča se má s manžou stěhovat do Anglie, její muž tam bude pracovat 😉

martinka79
7. dub 2009

Krásné ráno všem. mám stzále bolavou pusu asi zub či sanice co jí vím. baštím paraleny je mi tak průměrně. Naprdl mě Mm odjel do práce s kočárkem je to ale prevít. Má hotové polystyreny a od zítra udělají to topení apak zalijou ty podlahy on myslí jen na stavbu.... tak mě štve. 😀 😀 😀 😀

anta
7. dub 2009

Dobré ranko, holčiny, zničila jsem Honzíka a šup honem na Koníka 🙂 Co tvůj manžel si vzal Míšu v kočárku nebo kočárek bez Mišáka do práce? 😉

martinka79
7. dub 2009

Jani vzal si jen kočárek asi Mišáka zapoměl doma. 😀 už mi volala a omlouval se tak jsem mu poradila ´t se prima povozí. 😀