• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
pomooooc než odjedu písni mi ji.
14. dub 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky, tak my nakoupeno a vyvenčeno, musela jsem koupit obrubu trávníku, aby mi ti trubci zase neposekali kytičky, blbouni, ale dala jsem tam raději veliké květináče, ty snad nepřehlídnou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A zítra frčíme na moravu k Brnisku k našim huráááá a budeme tam dloooouuuhoooo teda já s Joli, Martin si mezi tím odskočí na dvě směny, jedno školení a sraz se základkou :grinning: :grinning:
14. dub 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi jste šikulky já jdu budit prdelku a pojedeme za 25minut. oběd beru s sebou. pa užij si dovolenou ti závidím. páček :slight_smile:
14. dub 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani já ti jdu zavolat. pa.
14. dub 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti tak dobré pořízení :wink:
14. dub 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky holky! tak na chvíli jdu mrknout! jsme u našich a z chlapečků usnul jen Adámek. Vítek mi na sekundu zavřel oči v tramvaji a prý už je jako vychrněný. no ha ha :grinning:

jinak u Mudr to bylo spíš vykecání se mne :grinning: nee..diagnoza je normální dítě a normální rodiče - aspoň něco - dokonce nás pochválila - uf! tedy, táta byl hodně pochválen, jakož to mezi chlapy nevídaný rodič. no byl na sebe hrdý :wink: v podstatě nám paní doktorka řekla, že jsem s Vítkem stejná povaha a tak spolu válčíme. že na scény reagovat nemám, že ho naštváním utvrzuji ve správnosti jeho jednání. musím se nažit ovládat se. prý nemá Vítek vyvinutý nervový systém a je holt labilní. máme být důslední, ale laskaví. mohl by z toho vyrůst. že by se s ním nadřel každý, to už je holt náš úděl. jinak má krapet poruchu soustředění. tak to souvisí i s těma scénama a že mu vše dýl trvá. taky Vítka chválila, prý zvládl úkoly pro pětileté děti. mám radost :slight_smile:
no, doporučila nám knížku Respektovat a být respektován. je to prý dobrý velmi dobrý rádce a návod pro rodiče. kouknu na net a jestli najdu, dám odkaz. tak já letím za Buboušem, tak zatííím!
14. dub 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pavli vidíš, magnetům se stejnou polarizací to taky neklape :wink:
14. dub 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli myslela jsem na vás nakonec to dopadlo k očekávání báječně. to víš ovládat se se někomu říká, ale ty to zvládneš. :slight_smile: tak se mějte krásně já dne směla hlídací den dětí.
jinak hlásím 80cm, 9,7kg no prý vše vyběhá je jak nekontrolovaná střela. :grinning:
páček
14. dub 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak to vypadá i na 6 nemoc :wink: osypal se na hrudníčku,zádech a pod krčkem,tak ráno raději poletím k doktorce ať nedostanu zjeba :grinning: :grinning: :grinning:
14. dub 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti super obřík :wink:

Many, tak to vypadá na kombinaci, ale už bude určitě dobře :wink:

A hlásím se od našich :grinning:
14. dub 2009 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, holčiny :wink:
Marti, Tobě posílám VELKOU OMLUVU za to, že jsem ti nevzala telefon, já měla vypnutý zvuk a telefon odložený někde naprosto mimo, na koníka jsem taky nemohla, tak doufám, že jsem ti nezpůsobila komplikace s posíláním balíčku, takže ještě jednou promiň :wink:
Pavli, uf, super zpráva, takže rada asi zní vydrž prdka vydrž, tak to vám moc držím palečky :wink:
Many, dobré pořízení u dr., jsem si myslela, že tam nebudeš muset a ono jo, tak ať to máte za sebou :wink:
15. dub 2009 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Many jé tak to je tedy .... dej vědět jak jste na tom. určitě to bude už OK.
Jani prosím tě to nic není, napasala jsem to na poště a poslala tradááááááááááá k vám. se těště, ale je t spíš domácí oblečení a spací. jinak ponožky se mi tam nevešly. :frowning2:

Krásné ráno všem
já včera sháněla Míšovi klučií, ale nic moc asi dovje jsem koupila, jinak vše pro holky. :angry:
15. dub 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi užívej dovolenku.
15. dub 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji ti Marti za toleranci, sešlo se to nějak blbě a já jsem se zastyděla, že po tobě něco chci a pak nejsem k dostižení, no trapný :slight_smile:
15. dub 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani prosíím klííííííííííííííííííd pohoda. nic se nědělo jen jsme ti písla protože kdyby jsi zase volala ty a já se oblíkala či ládovala prdelu do kočáru tak to nestihnu. :grinning: znáš to vypravování.
15. dub 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéje, abych neznala :grinning: Já to mám vymakaný, nakrmím malýho doma, pak ho posadím do kočáru, dám mu paní Lefovou (to je plyšový lev :grinning: :grinning: ) a tradáááááááááááááá už si to šupajdíme a malej kouká a koukáááááááá a já mu říkám, kde co je, např. autíčka tak říkám, Honý to je tůtůůůůůůůůů a Honýš se směje :grinning: :grinning: :grinning:
15. dub 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, na ponožky prď, :grinning: ty Honýšovi nedávám, má tak tlustý nohy, že se bojím, aby si je neuškrtil :grinning: , ale jinak samozřejmě moooooooooc děkujeme :wink:
15. dub 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tady nikolka máme dnes volno :slight_smile:
15. dub 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak to, Nikolko? V dnešní době už školy neexistují joooo? Aha :grinning: :grinning: :grinning:
15. dub 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani na ponožky prdímmmmmmmmmmm. :slight_smile: nedělje z něj takovýho špekíka. :grinning:
15. dub 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holkýýý! Ada konečně chrupajdí :wink:
Evička si už "dovolenkuje"? no zaslouží si to!
Martí, co nového na stavbě?
Holky a jaké byly Velikonoce?
15. dub 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
neteče voda v celém ČB :slight_smile: u nás je škola :slight_smile: :wink: :confused:
15. dub 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli koukni na fotky. rodinka :slight_smile: stavba super. jen dojet do obchodu vybrat obklady dlažby a spotřebiče, linku upřsnit a zadat. dobrousit sádroše, opalubkovat stropy dole a sochdy obložit +zábradlí. krb objednat no potom dveře v domě a hurááááááááááá bydlet. :grinning:
15. dub 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
velikonoce super... já to nijak neprožívám jako dítě jsme je nemusela. :grinning: nikolka zabírá pc. já půjdu vařit a něco udělat s prdelínem.
15. dub 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikolka má humor...... Jani tě pochopila tvrdila, da nejsi z afriky když nemáte školu. :grinning:
15. dub 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak to jsem se Marti ukázala jako totální blbec, co? :grinning: :grinning: :grinning: Ano, jsem z Afriky a platíme tu knoflíky :grinning: :grinning: :grinning: Mám Honzulu vzhůru, musím se mu vjěnovat :grinning: , tak se budu aspoň koukat, co je u vás nového :wink:
15. dub 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
přidalal jsem pár foteček do albika. no nic moc, ty moje fotky..
Marti, vy tedy frčíte!

Já teď taky frčím :wink: vařit a pak s Ádou ven.
15. dub 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak čauky já dnes do Parhy na výlet se ani netěším bych sebou flákla na zahradu a slunila se. ale s Michálkem to moc nejde jedině ho uvázat ke kolíku :grinning:
15. dub 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli jak nic moc, super....Adámek je taky šikula.
15. dub 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek