• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
Tak jsme doma z prochajdy, byli jsme přes hodinu venku, pěkně jsem si s malým polebedila na lavičce, dala mu papů a čajíček a on se rozhodl, že mi před barákem usne, tedy co on v tom kočárku dělá! Musela jsem ho přikurtovat, zmeťoura, jinak by mi snad vypadl :grinning: :grinning: :grinning:
15. dub 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a včera se Honzík nechal pohladit od jedné paní, která byla venku na procházce s malou holčičkou a ani neřval, heč :grinning: :grinning: Já ho normálně od nikoho hladit nenechám, ale když jsem viděla, že ta paní má malé dítě, tak jsem usoudila, že asi bude trošku čistotná :grinning: :grinning: :grinning:
15. dub 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Jani, to jste se ale měli :slight_smile:
my taky byli venku. pískovali jsme se všema kamoškama, tak supr. dětí, jako smetí :slight_smile: pak jsme šupajdili na kožní a teď honem vařím a Adam spí.
jéé, Jani, já jsem asi strašná matka. Adam mi sní snad vše, co najde a já už ho i nechávám. to bychom nemohli vůbec ven :sweat_smile: nato si dá rohlík...ruce, jak prase..fujtajbl teda!
15. dub 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,tak máme tu 6 nemoc určo,ale k doktorce stím nemusíme,když je vše ok a jen ta vyrážka a vypadá na ustupu :slight_smile: akorát je hodně unavenej a umrčenej,vypadá to,že poleze i ta druhá jednička,ve 3 ráno plakal,nechtěl mě pustit do puseny,ale narvala jsem mu tam calgel a pochvilce byl klid a usnul,bobíšek :slight_smile: už ať to vyleze,teda ty děti se mají :unamused:
15. dub 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Many, to jsou radosti..jinak když měl Vítek šestou dětskou, tak jsme pár dní nesměli mezi děti. je to prý chvíli infekční.
15. dub 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska se teda moc hezky nemám, Honýš nespí od 12,10 hodin a je už únavnej, pomooooooooc :grinning: :grinning: :grinning: Tak se s vámi holčinky loučím, mějte se krásně, hezky se v noci vyspěte a ráno papapapa :wink:
15. dub 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli to mi ani sestra neřekla :wink: já slyšela,že se to šíří vzduchem :slight_smile: ale myslím,že jsme to chytli od sestřenčinýho malýho,ten jí měl nedávno a pak u nás byli,no a i segra zase minulý týden u nás,tak jsem zvědavá,jestli to bude mít i Kvídoušek
15. dub 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani pa pa pa a všem taky přejeme dobrou noc a sladké sny a děti ať spí celou noc
15. dub 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem vás dočetla :wink:

Nejspíš tu už ani nikdo není :sweat_smile:
15. dub 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky já tu jsem...kuku. jádnes zahradničila zasadla jsem asi 8druhů trvalek. Michálek mi asistoval.
Pavli to jsme na tom szejně fujtajblíka hamánek to je naše parketa,. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Many to je mrzuté a lítostivé, ale neboj už to bude jen lepší, a zoubek snad vyleze.
Jani ti kluci jsou enspavci snad všichni tady. :grinning: že jsme navzájem nakazili. :sweat_smile:
15. dub 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak Joli v kočárku na procházkách spinkala :wink: zato teď prudíkuje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. dub 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, holčiny, nikdo nikde? Honýš spinká a maminka nic nedělá, to je žůžo. No jinak je tady malý posun, Honýš už si stoupá i u mě, když stojím, přileze ke mně a už se šplhá nahoru, sice z toho mám kalhoty vždycky stažený až ke kotníkům, ale radost je veliká :slight_smile: Opravdu, kde může tam si stoupne. Zkoušela jsem s ním, jestli neudělá krůčky, když ho držím, tak udělá dva a bum zadkem na zem :slight_smile: Včera si stoupnul u stolku s PC a hledal myš, tu já mu ale nedám, to bych byla odstřižená od světa úplně :grinning: :grinning:
16. dub 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:wink: dobré ráno :wink:
16. dub 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Evi, doufám,že Jolanka dnes neprudíkuje :slight_smile:
16. dub 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj berušky!
je tu někdo :wink: nějak se nám ty drobečci rozprchávají :frowning2:
Jani, to je paráda :grinning: já bych to chtěla vidět :grinning:
Evi a jak je u rodičů?

holky, Adam včera spal celou noc! zázrak :grinning: poslední týden se krmí tak jednou za noc, tak snad to bude jen a jen lepší! :wink: oběd máme hotový, tak až se vychrní Áda, půjdeme pískovat.
no a řeknu vám - Vítek do úterý seká takovou latinu! jakoby šel do sebe! mu to vydrží ještě tak den, dva a bude zase při starém :grinning:
16. dub 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Pavli, je to legrace, obzvlášť, když jsem děsně lechtivá vosoba, tak se málem můžu vždycky počůrat :grinning: :grinning: Úplně na Honzíkovi vidím, jak by chtěl už umět chodit, chce pořád někam lézt do výšek, i tam, kam to nejde, no hrůůůůza. :slight_smile: Taky se mnou hraje rád hru na honěnou, vždycky si to odšmrďolí do chodby, sedne si, otočí se na mě a když vidí, že jako za ním děsně běžím, tak s indiánským pokřikem se otočí a šup stojí u postele :grinning: :grinning: :grinning:
To je dobře, že se Vítek na chvíli zklidnil, to víš, není hloupý, v úterý byl středem pozornosti, tak si pamatuje, máš pravdu, že jde o to, jak dlouho :grinning: :grinning: :grinning:
16. dub 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tento týden nějak nestojím za nic, jako by mě něco trápilo, asi to bude dopad z té doby, kdy byl s námi MM doma a prudil, štve mi to, protože když chodí do práce, tak je vysmátej a v pohodě a sotva je s námi doma, tak je najednou děsně unavenej a protivnej, člověka to zamrzí, že není s námi asi tak spokojenej jako v práci, nebo možná nevím, jak si to jinak vyložit :unamused:
16. dub 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, to je normálka. to přejde. řekla bych, že v práci si přijde hodně potřebný, užitečný, vidí za sebou výsledky. prostě to chlapský ego. doma je to starost o Honzíka a pořád ten stejný kolotoč. chlapy tohle moc nemusí. ale počkej, až bude moct jít s Honzíkem kopat do balonu nebo na písek a tak. to bude hrdý otec :wink: co vím, tak spousta chlapů neví, co se svými potomky, dokud se nenaučí chodit. něco v tom smyslu, že je to mrně konečně baví. taková chlapská logika :grinning:
16. dub 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, vím, že je hrdý otec už teď, ale máš určitě pravdu, že v té práci vidí za sebou výsledky, potřebovala jsem pozdvihnout na duši, děkuji Ti za rozbor, hned mi to zvedlo náladu :wink: a zatím co jsem četla tvůj příspěvek, Honýšek vytlačil do nočníčku hovno jako cep :grinning: :grinning: :grinning:
16. dub 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak hodně procházkujeme a momentálně chrní na dvorku v kočárku :grinning:

večer hodinové uspávání v náručí :stuck_out_tongue_closed_eyes: ve 2 hodiny řev ve 3 konečně zalomila mezi našimi polštáři, v 6 vzbudila babi a ta si ji vzala do ložnice, vzbudily dědu, ale tenjel pracocat :wink: a v 7 jsem holt vstala i já, Martin vstal až opůl 9 a jel domů, aby stihl poštu a zítra má směnu :wink:

Jinak Pavli po neděli bame se mohly některý den sejít v Brně :wink:
16. dub 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Adámkoviby tanoc mohla zůstat a Vítkovi to nepruzení třeba taky :grinning:
16. dub 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jani cep hmmmm,noje to šikulka, Joli se velká povedla jen jednou, ale malá skoro pokaždé, když se právě vzbudí :wink:
16. dub 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, tak to byla teda slušná zabíračka to uspávání, tak aspoň, že je to za vámi. No cep tomu říkám :grinning: :grinning: :grinning:
16. dub 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no myslím žeto je 4tá jednčka a proto se to tak nedaří :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dub 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aaaaaaaaAC
16. dub 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pozdrav od Joli :wink:
16. dub 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásnýýýý :grinning: My jsme teď přišli z venku :wink:
16. dub 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chtěla bych ještě poděkovat Paolin, rozehnala mi normálně mráčky nad hlavou a už mám zase dobrou náladu díky ní, tak Pavli dííííííííííííííky :wink:
16. dub 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé, Jani, to je fajn! snad ta moje doměnka nebude daleko pravdy :grinning:
já dřív dělala se samými chlapy. a oni tyhle pocity měli docela často. hodně to v práci rozebírali :wink:
mám doma už i Vítka, tak jdeme hrát člobrdo. holky, to je fakt drsný, jak on je uvědomělý. chtěl si hrát s hlučnou hračkou a šel zavřít dveře, aby nerušil Adama při usínání. to bylo dřív mých proseb, aby to tak udělal..no čučím! jsem ho chválila až do nebes! :grinning: hned je vše jednodušší a víc s úsměvem. kéž by to tak bylo pořád. to bychom byli v pohodě všichni. :dizzy_face:
16. dub 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, určitě jsi přispěla k mé psychické pohodě hodně, jsem ti za to fakt vděčná, jinak bych se asi doteď mračila :wink: Mám radost z Vítka, je to super číst, jak se zklidnil, moc vám to přeji, fakt :slight_smile:
16. dub 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek