• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
myslím, že nikolka má tu B
17. dub 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten priorix je proti spalničkám, příušnicím a neštovicím. pořád se o tom mluví, ale já mám pocit, že je to zbytečné. tak jestli nemáte některá zkušenosti, že je to dobrá vakcína.
na žloutenku už jsem domluvená s Mudr. Mirek chce, abych to měla taky. očkování stojí 4500,-. to je dost mazec..
17. dub 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebo dvojkombinaci netuším ale A se dává jen jednou.
17. dub 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
žloutenku B mají v hexa vakcíně. A se dává zvlášť. známí měli žloutenku a jejich mamka je na tom pořád dost bledě. v podstatě na umření. děsný! jeli do Egypta bez očkování! to nechápu...každopádně Vítka teď nechám. mají do května slevu 20% na vakcínu.
17. dub 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha vidíš jsem zaostalá. tak to já rozhodně nedám.... tu žkoutenku já dávala Nikolce
17. dub 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se v tom očkování moc nevyznám, ale mám strach, aby nečapnul toho meningokoka, je proti tomu očkovanda?
No dala jsem ještě fotku Honýše, kterak se válí :wink:
17. dub 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé, Janíí, zubů plnou hu..pusu :grinning:
Adam má zuby křivule, až hrůza :grinning: a ta mezera mezi jedničkami je ukázková :grinning: má křivou čelist, tak jsem zvědavá, jak to bude se zubama dál.
17. dub 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
a bna to a je jen jedna vakcíma? Nikolka tedy má jeden píchanec za sebou a další nás čeká jako přeoškčkování. to je šílené nejen sledovat šklu a td. ale i iočkování co pro děti. te´d děláme klíšťata kvůli tomu táboru. Ona sic en žádné nikdy neměla, ale co te´d bude nidko neví.
17. dub 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano, Pavli, má hubu plnou zubů, má jich 32 a všechny nahoře :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. dub 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, na meningokoka taky něco je. jenže to máš jako se vším. naočkuješ mu typ A, ale on může chytnout typ B nebo C nebo XY...těžký se v tom vyznat.samej kok to dnes je..penumokok, meningokok, blbečkokok..
17. dub 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to je to já nedávám sice te´d nedávno umřela holčina 8let ale to bych vážně jen očkovala děti. malým asi ano,a le Nikolce v 7letech :frowning2:
17. dub 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani super. holky pádím vařit,a le budu tady... :confused: tajemně se koukat.
17. dub 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
na to A si myslím, že jsou dvě vakcíny. a pak za x let přeočkování a je to doživotně.
Mirek měl očkování na bříšní tifus, hepatitidu A a bůh ví, co ještě. možná i vzteklinu, slintavku, kulhavku :grinning: dal za to deset tisíc. no šílený :fearful:
17. dub 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, hlavně ten blbečkokok, ten je nejrozšířenější :grinning: :grinning: Poslala jsem ti taky vtip do mailu, ať se řádně zasměješ :slight_smile:
17. dub 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
PAvli tak to má Nikolka... :grinning: a blbečkokok ten má občasi i náš táta :grinning:
17. dub 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
těch případů s meningokokem je málo. to je asi větší pravděpodobnost, že nás srazí auto. holt nemůžeme děti ochránit před vším :unamused: ale je to děsný. když dáme děti naočkovat na vše, tak jim to taky asi moc dobře neudělá :unamused:
klíšťovku Vítek má, tak teď toho žluťase a už ho asi nechám být. Adamovi nejspíš dám očking na pneumokoka, když byl teď tři měsíce porád nachlazený. u Vítka to prý smysl nemá. má dobrou imunitu. koukám, že nějak uvažuju "nahlas" :grinning:
17. dub 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, škoda, že na blbečkokoka není očkování :grinning: to by bylo zavedeno plošné ve vládě :grinning:
17. dub 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, dík za email. juknu! a teď jdu vážně balit :grinning:
17. dub 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
a u vššch vedoucích fc. :wink: No já nikolku dala na klíšťata máme jdnu za sebou stále byla nachlazená,žkoutenku. Jinak nic moje DR. nějak nepreferuje ty očkování. Míša nedostane nic.
já žloutenku měla z práce. :wink:
17. dub 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ču. já dala prdelína spát, nechápu, že nevydrží do oběda.... vždy´t vstával v 6hod. :wink: sám si řehl hají tak šel vzal si dudla a odkráček do ložnice.
já uvařím a bude.
17. dub 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady Marti prší. Možná je to tím, že to počasí je takové ochrápané taky :wink: Teeeeda, to je šikulín Mišáček, že si vezme dudloše, řekne mámě "hele, já jdu spát, tak tady bude ticho" :grinning: :grinning: :grinning:
17. dub 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no asi tak nějak vzal si dudla on ho totiž ráno dává pryč( nechává v postýlce) tak si ho šel vzít a nakráčel ke mně k pc přitulu se a a hajííííííííí hajíííííííííí a tak jsme stoupla aon už šupajdil. :slight_smile: no tak to bude den hnus. budu musetna stavbu jít zavřít okna. :angry:
17. dub 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky bych hajala. odpoledne pokud nebude tak mu dám holínky a hurá do akce. i plášťenku jsme koupila s patem a matem to bude frajer. :slight_smile:
17. dub 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, ten bude krásnej, tak ho vyfoť, ať se můžeme pokochat pláštěnkou s Mišulínem:wink: Mišák bude jak pod pláštěnkou vosoba :grinning: :grinning: :grinning:
17. dub 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani vyfotím už prší, zaběhla jsme na stavbu jako ranní rozcvička dobrý... už se mi ani nehcce spát. :grinning:
17. dub 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsi frajerka :grinning: :grinning: :grinning:
17. dub 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo si příště můžeš dfát běh se mnou. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. dub 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele ale u nás déš´t nic moc jen kap kap a je pryč. žer by nás to minulo? :sunglasses:
17. dub 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vše hotovo obídek na plotně se dovaří. já si dám šlofika. :slight_smile: jsme ale šikovná.

Many, jak jste na tom s nemocí?
17. dub 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, s Tebou si dám klidně maraton, jo? :wink:
17. dub 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek