• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
jé to já nevadržím. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Míšaa se probudil mám skoro vařeno. tak si pohrajeme a potom hurá na obídek. :grinning:
17. dub 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky,

tak u malých dětí je problém s očkováním meningokoka,takto malé děti nejspíš chytnou typ B a proti němu neexistuje očkování.
pro puberťáky a starší se doporučuje kombinace A a C a to je na 3 roky a stálo kolem 200
17. dub 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme po obědě a chystáme se bven snad Michálka vítr neodfoukne... :grinning: si ho přivážu jako balonek z pouti. :grinning:

Evi krásný den... čauky :slight_smile: užíváš si vi´d.
17. dub 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Honýš byl vzhůru 4 hodiny,teď jsem ho zničila :slight_smile: uf, to je s ním ale děsná práce, jak všude leze, tak mám strach, aby blbě nespadl, tak jsem mu neustále za prdelkou :wink:
17. dub 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak jsme zpět z plavání. Adámek je šiška šišatá! ráno vstával o půl deváté a ať jsem kolem půl dvanácté drandila v kočáře, jak vzteklá, nechtěl usnout. usnul až po 12 v autě a za chvíli jsme ho budili na plavání :grinning: mně tedy po 5ti minutách spánku někdo vzbudit a dát mě do bazénu, tak ho asi zabiju :grinning:
jinak už k nám dorazilo to pršení. lehce, ale přece :slight_smile:
17. dub 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,přejeme pěkný víkend :grinning: :grinning: :grinning:
17. dub 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak osypání z 6. nemoci už mizí a ten čtvrtý zoubek zatím nevykoukl :wink: jinak je Ladík v pohodě,akorát zase spí po těch dvou hoďkách jako dřív a sem tam je pěkná mrčna :grinning: :grinning: jinak v poho :slight_smile:
17. dub 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Many, super, to ráda čtu, myslela jsem na Vás, jak se to vyvíjí. A jak toto léčí, léčí-li se to vůbec? Zítra si to přečtu, zajímá mě to, kdyby nááááhodou :wink:
Jinak též přeji krásný večer a co nejméně prudíků :grinning: :grinning: :grinning:
17. dub 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,na tu 6 nemoc nic není,ta vyrážka sama mizí,jen sem zavolala doktorce,že jsme přes svátky měli horečky,.....zoubek,..... a že je po horečkách a že se osypal,popsala jsem jí to a že podle toho co jsem četla,tak že je to určo ta 6 nemoc a ona že jo a že nemusím chodit,pokud nejsou žádný jiný problémy :wink: je to fakt taková hladká vyrážka,světle růžová a není nějak vystouplá a měl to prvně na bříšku,pak trošku na zádičkách a na krčku a na bradičce :wink: už to mizí,na zádech nic,na bříšku trošku a na bradičce taky trošku :slight_smile:
17. dub 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak hodně teď mrčel,tak jsem mu šoupla nurofenek sirupek :slight_smile: a zachvíli povalí chrupkat,snad :grinning: tak pa pa a dobrou noc holky,jdu na Ulici :wink:
17. dub 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky, dnes super návštěva u mamky v práci potom na baštu :wink: s taťkou pro plachtu a zpět :grinning:
17. dub 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak Joli je konečně spící :wink:
17. dub 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno a celou sobotu.
Pavli tedy adámek je prdelík, ale plavání zvládl dobře a to je prima.

many se daří dobře relativně, Ládík se uzdravuje a nemoc je na ústupu. taky prima.

Janča nahání Hozuláka po bytě..... no je to drak jako všichni kluci. :slight_smile:

Evička se dovolenkuje taky skvěle.

Nám se včera rozbilo DVD :frowning2: je to mrzuté pro nikolku a tátu. Jinak v noci ťukání a že máme otevřené auto........... super akce. Mm nezavřel kapotu a taks e ndalo zamknout na dálkové auto.. Naštěstí se u nás nekrade... haha :grinning: :grinning: :grinning: Jinak noc u nás nic moc. Mišák měl divoké sny a často se budil teplem. Tak jsme taková rozlámaná nezvykle.
My jsme dnes sami.

Pavli u Vás prý byla prima noc spací tak a´t to zůstane. :wink:
18. dub 2009 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se mi právě ohlásila návštěva na čas odpolední. Můj vl. otec. děti se těší. :wink: a já vlastně taky.
18. dub 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky, Joli dnes spala se mnou na kanapi a světe div se celou noc až ráno do 6ti

a pozor vylezl čtvrtý zuuubbbbbbb :wink:
18. dub 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
Evi gratulace :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
musím se taky konečně mrknout jestli není venku :wink: už tak 3 den chci a nejsem schopná :grinning:
18. dub 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky moje, tak to Evi gratuluji a u many doufám, že bude úspěšná.
18. dub 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
já hledám na netu inspiraci na polévku. nějak mě něbaví vařit stále podobné. už mám super pro michálka a nás holky. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. dub 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás zatím nic :wink: teď jsem ho nakrmila a je tuhej :slight_smile:
18. dub 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé se máš u nás se hraje a rabuje. je to pohdář řádí tu s nikolkou.
Jak je na to s ťapáním a co botičky? koupila jsi nakonec nějaké, nás to počasí pěkně vypeklo vi´d. hned do plavek :grinning:
18. dub 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no pořád chodí u nábytku,ale už 3x se sám pustil a udělal pár krůčků a jinak taky začal dělat paci paci konečně :grinning: :grinning: :grinning: ale musí se mu chtít,sem tam :slight_smile: no jinak se hodně pouští a vydrží dýl stát sám a když ho vezmu za ruky,tak už je to takový jiný pocit,néé to tahání,cítím,jako by se jen přidržoval jemně a jinak šel sám :slight_smile: no jsem zvědavá kdy to příjde,ale myslím,že do roka už bude chodit,no uvidíme,aby nepřekvapil a prd :grinning: :grinning: :grinning: jinak botečky mám suprovýýýýý od Paolin :slight_smile: takže jsem nemusela kupovat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: jedny mi poslala a jsou mu suprově,ten cm volnej,takže v nich už sem tam venku ťapká za ruky,ale spíš ho nechávám v kočárku,už začíná být vyčůranej,rozbrečí se a chce ťapat,ale dokud neťape sám,tak má smůlu :slight_smile: :slight_smile: nebudu ho furt vytahovat :slight_smile:
18. dub 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak počkám ještě chvilku a povalím mu koupit sandálky,teda mrkla jsem sem do bazárku a tam toho je,jenže Ladík má silnější nárt a bojím se,že mu třeba nebudou,ale prodávají to mamči levně a je fakt,že ty malý čísla ještě nejsou sešlapaný,takže bych mu nožku neničila,ale raději do toho nejdu,pak by mu nebyly a mně by byly na nic :wink:
18. dub 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Many taky se koukám po sandálkách chci s plnou špičkou jelikož náš jak řádí venku tak by si odral palce. :grinning: to je prima, že ti pavča poslala.
Já darovala dál sandále dvoje a jedny lehčí botky. :slight_smile:
Tak to znám my v kočárku jsme jen když ho ukecám na jídlo čí dlouihou jízdu někam. jinak miluje jít ven. už vyelze na 3schody. :grinning: jak někdo někam jde už řve u dvěří a chce jít taky.
18. dub 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééééééééééééé :slight_smile: tak to už máš doma veselo :slight_smile: :slight_smile: já zkoušela jít s Ladíkem po schodech,ale má krátký nožky,nemohl jí ani za boha dát na další schod :grinning: :grinning: :grinning: tak ještě musím počkat :grinning: no Pavla mi poslala i papučky,ale do těch se Ladík nedostal :grinning: :grinning: :grinning:
18. dub 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak proto právě nechci kupovat tu tříkolku jak jsme chtěla,protože by v ní určo nevydržel,myslím si,že bude chtít chodit a néé se vozit :slight_smile: takže bysme zbytečně utráceli :slight_smile:
18. dub 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně hele my máme na zahradě odrážedlo, velké auto na co si dá sednout a motorku a jak to tzam frčí. doma další motorku a bagr. a je to nejlepší.
no míša na ty schody leze sám. jinak dolů udělá jen krok, ale přijde mi, že se moc napíná takže ho nosím, ale to víš otevřu dveře posadím ho na židličku a jak má boty šup sleze z ní a chce už utíkat ven. :grinning:
18. dub 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jé na to se těším až si sám z něčeho sleze :slight_smile: to je takový srandovní u takových prďolků malých :grinning: :grinning: :grinning:
18. dub 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no když spí na posteli a probudí se,tak už doleze na kraj a vždycky čeká,má strach,aby nespadl asi,ale ukazuju mu sem tam jak slézt a prd :unamused: tak to chce u nás asi ještě čas
18. dub 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně hele u nás ta to přišel když ještě lez a skoro nestál.... on byl v tomtot koumák. sleze a ze všeho. Občas se s ním motorka převrhne,a le to je nromální, no je moc legrační jak se řítí s kyblíkem v ruce na písek. :grinning:
18. dub 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. dub 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek