Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
21. dub 2009

Krásné ráno, děkuji Vám všem moc. Budu vás tu strašit ještě dlouho 😀 ráno mě trochu potrápil net,a le teď už je snad OK.

Jani to prostě tak někdy je.
Mě zase druhou noc Míša špatně spí něco ho budí vrtí se, žeby na špatném místě postýlka? je divný ořevaluje se oči zavřené,a le stále jeka na špendlíkách

anta
21. dub 2009

Neboj, Marti, my se na to připravíme na to tvé strašení 😀 😀 😀 Viďte holky? 🙂 No já jen, že Honýš byl teď asi měsíc v klidu a zase je to tady, pomoooooooc. Teď jsem něco srovnávala v kočárku, on na mě koukal z postýlky, stál tam a řvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaal jak krááááva, začal mi to dělat včera odpoledne, jsem z toho ještě trošku konsternovaná, trvá mi to, než si zase zvyknu 😀 😀 😀

martinka79
21. dub 2009

Jani to jsou taková období. my to zase pbčas zkoušíme když jde večer spát taky haleká a řve jak protrženej pytel. 😝 no ono ho to přejde a ty vytrvej a neuklízej mato jedna 🙂

e.k.t
autor
21. dub 2009

tak o našem uspávání radji pomlčím 😠 držímse jen silou vůleabynelítaly vzduchem chlazené když Joli prudííííí 😝 😀

martinka79
21. dub 2009

Evi tak někdy i tak u nás............ 😀

e.k.t
autor
21. dub 2009

no však to pomine, teď zaujala zvláštní poklek, tak myslím že chystá plínkové překvápko 😀

martinka79
21. dub 2009

jé to my nočníkování máme za sdebou a jeden nálet do plínky stejně byl. 😀

martinka79
21. dub 2009

rychle vařím¨,a bychom mohloi jít ven. Já jsme dnes tak nějak envyspalá asi půjdu po obědě s prdelínem.

anta
21. dub 2009

Děkuji vám holčinky za uklidnění, mně by to tak ani nevadilo, ale jde o to, že se spíš šíleně leknu 😀 A říkám, kurňa, co teď s tebou mám dělat 😀 😀
Vím, zažila jsem to asi dvakrát, ale je fakt, že jsem na to zabudla a bum a je to tady zase.
Evi, máš dobrý hlášky, prý aby nelítaly vzduchem chlazené chachacha 😀 😀 😀
Dobře, nebudu již uklízet, já se přiznám, že jsem nečekala, že na mě bude z té postýlky koukat a řvát jak sviňa 😀 😀 😀 Musím se na to zase psychicky vyzbrojit, jak víme všechny, není to jednoduché 😉

e.k.t
autor
21. dub 2009

no já to tuúplně flinkám, jen když ji vidím probudit se, tak to ji posadím, to je naděje že zahraje a bude pochválená

e.k.t
autor
21. dub 2009

no pořád se opakovat s fackkam je nuda 😀 😀

martinka79
21. dub 2009

Evi ani u nás to není důsledné není čas. 😀

e.k.t
autor
21. dub 2009

hi hi hivšude stejnéééé 😀

anta
21. dub 2009

Evi 😀 😀 😀
Já jsem důsledná máma a musím přiznat, že mám co dělat, abych mu nedala buchara přes prdel 😀 😀 😀

martinka79
21. dub 2009

včera jsem objednala dort nějaký lehká jahodový s čerstvými jahodan´mi nahoře, doporučila mi ho ta prodavačka, prý je chutný. Bude to obyč, kulatý a něm dvě číslice. Tak jsme zvědavá. V sobotu se sem sjedem tchýně, a moji rodiče+sestra. No tchánovci se prý už cukali, ale MM jim řekl, že to už bví asi měs. dopředu tak a´t se zařídí. mě je to fuk když endojede nikdo dort sežeru sama či rozdám. 😉

e.k.t
autor
21. dub 2009

hi hi hi, vydrž bude jinak..... 😉

martinka79
21. dub 2009

jani nedělej se důslednice. 😀

e.k.t
autor
21. dub 2009

jasně Marti, přece se tím nebudeš žrát, kdo nechce ať nechá tak, než poslouchat jak museli to či ono zrušit... 😝 a snad jim zato být ještě vděčná 😝 😝 😝

anta
21. dub 2009

Marti, zase si mě prokoukla viď? 😀 😀 Přesně tak, nedělej si s tchánovici násilí, mňam jahůůdky, ham ham. A jaké dvě číslice? 1 a 2? 😀 😀 😀

martinka79
21. dub 2009

taky si říkám Evi, o mě tu nejde,a le Mišákovi narozeniny se slaví. Já nic nepotřebuji a to co chci mi stejěn nikdo nedá to si musím pořídit sam. 😀
no přeci 1 a 18 Jani, ty jsi nepoznala kolik mi je, konečně plnoletá.- 😀

martinka79
21. dub 2009

Jani na mě si nepřijdeš.
Taky se docela na něj těším jak si pošmáknu.

ani jsme ti Jančo neppogratulovala k té tvé váze,,,,, to jsi tedy dobrá já mám dole 1kg. No a PAvča ta to fláká běhá za dětmi a na sebe kašle. asi dáme nějakou povinnsot tatínkovi, bud ejí krmit jako miminko.... 😀

anta
21. dub 2009

Jé, tak to už nejsi pod zákonem, viď? Konečně si můžeš dělat co chceš 😀 😀 😀
No, obula jsem se do sebe a od pátku jsem přibrala 1,60 kg, to si myslím, že je dobré skóre, ještě chvíli a bude ze mě třeba baculka 😀 😀 , děkuji za gratulace, stejně jsem ale podmírák, mám něco přes 46 kg, sice bez klíčů, no ale chci mít tak těch 50 a víc, takže mám stále co dělat 🙂

martinka79
21. dub 2009

Jani ty to dokážeš. 🙂

anta
21. dub 2009

Snad ju. Cpu se každé dvě hodinky, sotva zapnu džíny v pase, mám vždycky děsný břicho a prsa žádný, no co to je za spravedlnost toto? 😀 😀 😀

martinka79
21. dub 2009

no to je pravedlnost božíííííííííííííí 😀 hele neboj až začneš stát rovně oni i ty prsa vyskočí ven. 😕

anta
21. dub 2009

Jůůůůůůůů, to bude pohled na skákací prsiska 😀 😀 😀 To je fakt, že nemám moc příležítostí stát rovně, hahahahahahahaha 😀 Vždycky se s váma zasměju, to se mi líbí 😀 😀

martinka79
21. dub 2009

Jani tak hurá pozor 🙂 pádíme ven máme vařeno.

anta
21. dub 2009

Tak jo, Marti, hihi. Hezky si užijte prochajdu, mně se probudilo zvíře se separačkou 😀 😀 😀

martinka79
21. dub 2009

Ahoj jsme doma. venku prima prdelín chodila šmejdil kde se dá i housky si vysomroval. když to budu dělat častěji tak ušetřím balík peněz. 😀

martinka79
21. dub 2009

tak Jani co ten tvůj pronásledovatel? Jak mu je? 🙂