Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
20. kvě 2009

umyla jsem si hlavičku aučešu se a hurá ven.... musím změřit velikost té linky. ach jo.

anta
20. kvě 2009

Ale Marti, ty klíšťátko, já tě fakt neunesu 😀 😀 😀 To je fakt s těma zádama kříž 🙂 , jeden den nic a druhý den sotva bolestí chodím, se z toho brzy asi pos.... 😀 😀 😀

martinka79
20. kvě 2009

neposereš neboj já tě už opouěštím páček 🙂 jdu hledat jinou osůbku co trochu pozlobím... asi moji krámskou, mě dnes zase nasr...

anta
20. kvě 2009

To jsi hodná, že mě šetříš, díky 😉 Copak ti udělala sviňucha jedna? 🙂

martinka79
20. kvě 2009

no ráno jsem šla po 100letech koupit 5housek nabírám si je a ona počkejte já potřebuji, abych tam měla 6housek nevím pro koho....
No chápeš to u jás e objednává pečivo jak za krále klacka... ještěže si peču většinou chleba sama doma.
pádíme ven je tam pekárna. 😀

anta
20. kvě 2009

Teda Marti, to je gól, chacha, tak si na ně měla plivnout a zeptat se, jestli je ještě tak potřebuje 😀 😀 😀 Hezky se vyvenčete, vypadá to tam krásně, moc mě to těší, už pomalu probírám šatník, co letního si vezmu na sebe, musím vyklepat moly a bude to dobrý 😀 😀 😀 😀

anta
20. kvě 2009

Jsem ráda, že MK existuje, mám pocit, jako bych s vámi pásla koníčky 😀 😀 , jako bych vás znala 100 let 😀 😀 😀

e.k.t
autor
20. kvě 2009

tak to tady je naštěstí pohoda, ale zase tam musíme jít pomwěrtně dál, když je hezky tak pohoda, ale když prší tak se mi neeechcééé 😀 😝

martinka79
20. kvě 2009

no tak já obchod nikdy moc neřešila nikdy jsem tam moc nenakupovala,ale toto je vážně něco... 😠
Jé moly hele to nevadí, díky nim máš nový model ale větráníčko.
Venku bylo žužo zvldáli jsme vše prochajdu montáž autíčka,,, školku a pokec. ted prdelín spí já jdu papapt a dělat si nehty, vytírat a fůůůůůůůůůůůůůůj žehlit. ne mi nechce.

martinka79
20. kvě 2009

tak oběd je ve mně a teď hurá na to nádobí a vytírání....
Evi to máš fajn, že máte prima obchod, to my měli také,a le co ho má nová babizna stojí za hovínko. 😀

e.k.t
autor
20. kvě 2009

no prima obchod, je tu penny, lidl, albert coop, tak si prostě udělám procházku a někde něco koupím 😉

martinka79
20. kvě 2009

tak já procházku trochu delší, ale nakoupím taky. ve vidlákově máme jen jeden obchod.

paolin
20. kvě 2009

ahojda, už jsme doma. Adam se vymáchal ve vodě, tak vyválel v písku..no úplný čuník! vedle něj ty načesané, upravené holčičky..já mylela, že se propadnu 😀 on je fakt takový čuně...včera se mi vyválel v kaluži. to by jako ještě šlo. ale že se z ní i napil..tak to jsem šla fakt do kolen! 😝
holky, hezky nakupte!

e.k.t
autor
20. kvě 2009

Pavli, hlavně ať je bez následků 😉

martinka79
20. kvě 2009

Pavli tak to je normální asi u kluků Michal to dělá každý den... v louži se cáká a rochní. dnes prošel super louží v sandálech. 😀 asi si umyl nožky.

paolin
20. kvě 2009

Marti, to je drsný, co? 😀
nic, Adam spí, jdu dojíst obídek.

e.k.t
autor
20. kvě 2009

no já to dělala taky ještě na základce 😀 😀 😀 teda vodu z kaluže jsem asi nepila 😅

anta
20. kvě 2009

Teda, co to čtu holky o těch vašich čunících ééééééé chlapečcích, no to se mám teda na co těšit 😀 😀 😀 Pořídím Honýšovi neoprén, abych nemusela neustále prát, díky za upozornění 😀 😀 😀

e.k.t
autor
20. kvě 2009

hi hi hi Jani já myslela že pere pračka 😅

martinka79
20. kvě 2009

krásný večer holky, tak jaký byl den. my asi 1,5hod v kuch studiu jsem zvědavá na cenu. jen jsme tam dojeli Michálekse posral a to byla vůně. já sebou nic. jelikož to bylo 10min cesty od nás. myslela jsem si, že odpoledne žu kakat nebude. ☹ no potom jsme byli na zahradě a zase ta voda vyhrála, je to,ale lump.už mi začali růst jahody...... zatím jsou pidi,ale i tak.

martinka79
20. kvě 2009

maminy nějak nemáte čas na mě a net... se na vás zlobím a jdu žehlit. ☹

e.k.t
autor
20. kvě 2009

marti se nezlob, já tady taky čumákuju, když tu nikdo, tak jsem byla na aukru 😉

martinka79
21. kvě 2009

Evi neboj nezlobím se. 😀

krásné ráno všem, my máme rýmu jako cep..... děs běs. Jinak dnes jedu na kroužek bez auta se mi nechce hromadnou dopravou,ale co nadělám.Včerejší žehlení bylo jen mimnimální, nakonec jsme šli k sousedům na drb... rada od odborníka jak na plot a další věci. dělá nám fasádu. 😉

anta
21. kvě 2009

Dobré ranko, holčinky. 😉
Ahoj Jolinko, tak vše nejlepší k Tvým krásným prvním narozeninkám, jupí to to letí a pusinku ti posílá Honzíček 😀 😀 😀
Jé Martinka se včera na nás zlobila, že jsme tu nebyly 🙂 , ono to Marti teď jinak ani nejde, můžu tu být jen ráno a možná chvilku odpoledne, ale i to bohužel začíná být vzácností 😅

martinka79
21. kvě 2009

Jani já vím... 😉
Jolanko všechno nejlepší k tvým prvním narozeninám, a´t máš brzy sourozence a veselý život. Evi krásně Vám to uteklo. 😉

paolin
21. kvě 2009

čauky mamulky! Marti, Evi, jééé...já tu včera taky čumákovala a pak čučela na mimibazar. to jsme se hezky minuly 😀
Jolanko, beruško naše roční! velkou pusinko od chlapáku a tety Páji! hlavně zdravíčko, pohodu a jen úsměv na tváři!

Marti a jak se ti líbí návrh kuchyně? no já jsem zvědavá 😉

paolin
21. kvě 2009

holky je to v kelu s náma a netem ☹

paolin
21. kvě 2009

jakpak se má asi Alenka s Valinkou..třeba se tu na narozky objeví 🙂

martinka79
21. kvě 2009

Pavli jsem zvědavá jak to udělá máme dřevo venge, korpus světlý písek a deska mozaika. obklad musím vymyslet. 😉 cena bude určité též zajímavá. 😀

martinka79
21. kvě 2009

No taky jsem se říkala jak se mají Obě Alenky.... Monča má bohužel domácnost bez pc.Gabča nevím jak je na tom.... a asi nemá čas.
No aspoň jednou za den či týden si dáme o sobě vědět. 😉