• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
Pavli něco jsi nakupovala na Mimibazaru?
21. kvě 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti a Gabča už je paa? holky, bude mi bez vás smutno :frowning2: snad se nám podaří sem tam se "vidět". ještě, že na vás mám emaily :wink: :grinning:
21. kvě 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, spíš dávala. nafotila jsem si zimní věci. mám jich celkem dost hezkých a raději bych za ně něco utržila, než dala známým. přeci jen - na Vítka vše kupuji. nemám po kom "dědit". naštěstí tu v okolí máme prima obchůdek s dětskými věcmi, sekáč a ťamany :wink:
besídka včera fajn. krapet neorganizovaná, protože obě naše učitelky jsou nemocné. ale děti si to užily :grinning:
dnes Vítek nečekaně slaví narozky ve školce, tak jsem honem musela vymýšlet dárečky pro děti. někdo totiž zavedl tradici, že děti dostanou za přání pozornost. tak jsem nakoupila 26 lízátek a 26 balíčků Lipo a už jsem to lepila k sobě :grinning:
21. kvě 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
na tu vaši kuchyň jsem moooc zvědavá! nemáš foto návrhu? :wink:
21. kvě 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
zatím ne čekám ho zaslaný do týdne.
Pavli, gabča není pryč zůstala nakonec v ČR... koupil snda byt a JM bude k ní dojíždět z anglie a myslí, že na léto už bude doma. Neviděli jsme se te´d, ale po té operaci bych ji ráda i vojtíka viděla. tak anrozeninové oslavy ty jo... to jsou věci.
21. kvě 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, Pavli, vždyť se tu setkáváme každý den ráno, aspoň ta chvilka s vámi ohromně potěší :wink: No jinak holky se nám teda slušně odtrhly, to je fakt škoda, byly jsme dobrá parta a teď zbyla jen tvrdá játra éééééééé tvrdé jádro zbylo :grinning: :grinning: :grinning:
21. kvě 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani to máš pravdu, aspoň to ráno mě pěkně nastarutuje. :slight_smile: Občas se tu objevuji v poledne, ale je pravda, že mám net neustále u ruky mám ho v kuchyni.
21. kvě 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
nějak se mi dnes nic moc nechce, včera jsme ponocovali a tak se nějak nemohu nastarotzvat,a le jak půjdu spát s Mišákem bude to ještě horší. asi to vidím na klidný večer a brzkou postýlku. :wink:
21. kvě 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, to je fakt. rána jsou moc prima :wink:
tak Gabča zůstala sama doma? tyjo..musí to být docela těžké.
21. kvě 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nevím jak často přilítává Mirek domů,a le teď tu byl.. No je to určitě náročné, ale pokud to je jen do léta tak se to dá. :wink:
21. kvě 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes uvařím jen špenáta s bramborem. nějak se mi nechce kuchtíkovat...
21. kvě 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, máš recht, jak to půjde, odpočívej, nejsi stroj, ale člověk a co jen člověk, jsi žena :grinning: :grinning: :grinning: Já přes den nikdy nespím, i kdybych měla padnout na hubu :grinning: :grinning: :grinning:
21. kvě 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky ne, ale někdy se mi očka pěkně u Tv zavírají. :wink:
21. kvě 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já vařím brokolicovou polívku a špagety. Adam to stejně nebude jíst, tak mě to vaření ani neba :wink:
pak půjdeme na písek, tak se těším na maminy :slight_smile:
21. kvě 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já dnes nevím jak vyrazit ven asi teď nebo až odpoledne kolem 12jedeme na kroužek a to musí být prdelín i vyspalý... ach jo. :frowning2:
21. kvě 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, nepropadej panice, však ono to nějak dopadne :wink: , já kolikrát přemýšlím, co s Honzou budeme dělat, ale nic jaksi nejde řešit dopředu, vždy se musím chovat podle aktuální situace čili se všemu postaviti čelem, tak kuk a usměj se :slight_smile:
21. kvě 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já si jen říkám co pro něj bude nejlepší. on milje spaní v postýlce kolem poledne, ale pokudby to vydržel až do 12neusnout tak potom v kočárku taky vytuhne. jdeme se chystat ven. michálek trůní na nočníku já se jdu zkrášlit a tradá na stavbu otevřít okna a trochu se projít. :slight_smile:
Jani díky za podporu.
21. kvě 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
dala jsme prdelku do postele jelikož se tak ne´ějak furt pelešil a uvidím co z toho bude. kdby zabral nezlobila bych se. :wink:
21. kvě 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemáš zač, já se raduji z každé maličkosti i z toho, že si Honzík umí krásně prdnout, až smrady padám :grinning: tak nechci, aby jsi byla smutná, venku je krááááásně a Honýš spí, co víc si přát :wink:
21. kvě 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic jen, aby nám nebylo smutno. :wink:
No chystáms e balkon uklidti prádlo a zalít květiny. :wink: ovšem zatí tam hučí.
21. kvě 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už xhrupe. já pásím na práci co tu mám. tak se tu zatím mějte fajnově a´t vás děti moc nezlobí a pohla´dte je za nás dva s mišákem. badík by asi avše miláčky olízl. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. kvě 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem se nastarotovala, peču buchtičku, obídek se dodělává a balkon vypadá ks větu... ještě tu hromadu prádla je mi fajn... :grinning:
21. kvě 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani díky moc, vyřídím :wink:
21. kvě 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti díky moc, kéž by PB dal a drobek se rozeřval :grinning: :wink:
21. kvě 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pavli taky díky moc vyřídím :wink:
21. kvě 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi bude křičet neboj. :slight_smile:
21. kvě 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no doufám :wink:

právě jsem postříkala plevelnou trávu mez dlaždicema kolem bytu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a teď půjdu zasadit petunie a karafiáty :wink:
21. kvě 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé to bude u bás, ale krásné. :slight_smile:
já si lehla k michálkovi a odpočívala. :slight_smile:
21. kvě 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, Honýšek mi neustále chce papat moje jídlo, co mám já na talíři, to je hrozný, včera mi sebral vánočku a sežral jí, pomooooooooc :sweat_smile:
21. kvě 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no Joli taky dává přednost našemu, tak ho vařím tak aby jí chutnalo taky :wink:
21. kvě 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek